0 oy
211 göst.
Diğer kategorisinde (2,332 puan) tarafından
Hayırlı geceler hanımlar. Yaklaşık 1 aydır kızımı tuvalete alıştırmaya çalışıyorum. Hastalandığı aralarda hastaneye giderken bez bağlayıp eve gelince açıyodum. Kayınvalideme gidince bez bağlamıyorum tuvalete götürüyorum ama Bi avm ye falan gidince ne yapacağımı bilmiyorum. Evimizde klozet yok normal tuvalete gidiyo ve gidince alt kısımdaki giysilerini çıkarıyorum avm de falan çıkaramam mikrop kapar diye korkuyorum. Ne yapabilirim bir fikri olan var mı ? Tecrübeli annelerin fikirlerini bekliyorum ☺☺

6 Cevaplar

0 oy
(2,332 puan) tarafından
Post üste çıksın ☺
-Reklam-
0 oy
(827 puan) tarafından
Canm bende yeni alistirdim artik evde tuvalete girerken ustunu çıkartmadan yaptirmaya calisiyorum yaninda durup tutuyorum simdiden alissin diye once evde dene boyle  
(2,332 puan) tarafından
Hiç akıl edemedim bunu canım teşekkür ederim ☺
(827 puan) tarafından
Rica ederim bidw kıs geliyor surekli giy cikar üsutur kuzular ben boyle cozum buldum
(2,332 puan) tarafından
Evet aynen öyle canım haklısın
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Cnm ilk önce bezi tamamen çıkaracaksın hayatında sabah uyandığı gibi  yaptır her iki saatte 1 yaptır  alışır CNM gecede bağlama yatağına muşamba ser   hep sor sen gittiğinde lavaboya afedersin kapı açık kaldın hep ben ilk günler oyuna çevirdim ben gidecem çiş yapacam sen yapma kaçim kaçim diyip onu götürüp hadi yapalım öyle yaptık her yaptığında ödüllendir
(2,332 puan) tarafından
Çok Teşekkür ederim önerilerin için canım ama biz bu evreleri geçtik çok şükür. Bende senin dediklerini uyguladım ilk zamanlarda ☺
(2,564 puan) tarafından
Kurtulnçmuşsun CNM o zaman
(2,332 puan) tarafından
Yani çoğu gitti azı kaldı herhalde ☺
(2,564 puan) tarafından
Aynen CNM yapar CNM korkma ban ben cıkat mıyorum baban çıkarmıyor de
0 oy
(12,861 puan) tarafından
O kadar uzun sürüyor mu yaa kaç aylık canım
(2,332 puan) tarafından
Çocuktan çocuğa değişiyo demek ki canım. Bizim böyle devam ediyo arada kaçırdığı oluyo. 3 yaşına girecek inşallah 1 Ay sonra. 30.ayından beri deniyodum istemiyodu hiç oturmayı gitmeyi. Normal lazımlık aldım sesli aldım olmadı. Bi şekilde ikna ettim ☺
0 oy
(453 puan) tarafından
E bebebekte seyyar lazimlik var katlanabilir açıp içine poşeti var takıyorum yapınca o poşeti atyrdun bak istersen
(2,332 puan) tarafından
Bakayım canım teşekkür ederim ☺
(453 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(13,998 puan) tarafından
Bende cok dert ediyordum avm'ye gidince napacaz diye. Gözümü kararttim götürdüm. Benimki çişi gelsede dişarda asla yapmiyor eve gelene kadar tutuyor. Aslinda arabada yaptiralim diye arabaya lazimlik koyduk ama yapmiyor. Bence sende çocuğa güven ve bezsiz çikar. Korkma kolay kolay kaçırmaz. 
(2,332 puan) tarafından
Haklısın aslında canım. Bende gözümü karartayım ☺

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 82 göst.
5 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mlkars (418 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
26 Şubat 2023 Aile kategorisinde mr (145 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 170 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde kara merve (354 puan) tarafından soruldu