0 oy
246 göst.
Diğer kategorisinde (1,272 puan) tarafından

Dersler nasıl gidiyor? :D benim gibi sinirini içine içine atan varmı?

9 Cevaplar

+3 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Eğer birgün ölürsem ela ile lale cenazeme gelmesin olur da gelirlerse bari el ele gelmesinler:)biz l harfindeyiz de 

(1,921 puan) tarafından
Hahahah yarildim ya :D
tarafından
Hep gül bebeğim
(1,272 puan) tarafından
Biz onlara geçmedik daha :)) ama çok iyimiş :D
-Reklam-
+1 oy
(2,972 puan) tarafından
Her yeri E görüyorum :-) 
(1,272 puan) tarafından
Ayy bende aynı hala E e yazıyoruz Bi kaç sayfa daha yazacağız. Bide yazsa bitecek te 1 çizgi çekiyor 10 şey anlatıyor. Sabır... Mola veriyoruz sözde, alıyor başka kağıda çalıştığımız harfi yazıyor buda ayrı çıldırtıyor.
(827 puan) tarafından
Allah kolaylik versin canm zor oluyor ama gecer isallah bizim odev ayri olurdu bide okulda yazmazdi bide evdw onu yazmaya ugrasirdik
(1,272 puan) tarafından
Amin canım sağol. Okulda daha çok yazıyor evde sıkılıyor yazarken
tarafından
bi l harfine geçtik cnm küçük e çok bitişik yazardı şimdi düzelttik 2 günde
(1,272 puan) tarafından
Bizde bu hafta geçicez L harfine. L daha kolay hemen yapar inşallah. Aslında baka baka bütün harfleri çok güzel yapıyor. Ama konu ödev olunca çok sıkılıyor.
0 oy
(827 puan) tarafından
1. Sınıfı gectik cok sükur ama cok zor gecti hamileligim son aylarinda okul yeni acilmisti artik odevin basinda doguracaktim yani sen dusun
(1,272 puan) tarafından
Benim bebeğimde 51 günlük o kadar zor geçiyor ki. Sınıfa sokamadık günlerce 2 hafta kapılarda bekledim akşama kadar. Evde yeni doğan bebek. Sütüm kesildi kızımın gerginliğinden.
0 oy
tarafından
Herşeyden e yapıyorum bugün kurabiye yaptim
(1,272 puan) tarafından
Bende düşündümde ödev yapmaktan hiç enerjim kalmadı. Bide 51 günlük bebek var
tarafından
Benimde 4 aylık  bebeğin var.ben zevk aldım oğlum hiç zevk almadı ki .öğretmen kelime sorun içinde e geçiyor mu diye bende oğluma soruyorum git gogle sor diyor yeni nesil fena
(1,272 puan) tarafından
Aynen bende soruyorum, benimkide sallıyor başında ortasında diye. Aslında anlamayacakları zor öğrenecekleri bişey değil ama konu ödev olunca gerçekten çok sıkılıyorlar. Ne zaman adapte olurlar hiç bilmiyorum.
0 oy
(383 puan) tarafından
Bizim skntimiz yok sndlk sukur buyuk E ve kucuk e leri yaoiyoruz:)
(1,272 puan) tarafından
Maşallah ❤️
0 oy
tarafından

Ela lale el ele :))))))) sen daha çok içine içine atacaksın canım yeni başlıyorsunuz :D  benim ki 3 e gidiyor da 1. Sınıf günlerini hiç unutmadım:)))))

(1,272 puan) tarafından
Ahh biliyorum daha bu iyi günlerim :)) bide bebek var. :D
0 oy
(4,114 puan) tarafından
L harfine gectıkk bız. Ogretmen cok odev veriyor parmakları agrıyor kızımın. Okuma yazmayı bıldıgı ıcın rahatız bakalım nasıl olck ılerde
(1,272 puan) tarafından
Bizde bu hafta geçeceğiz L harfine. Bizim öğretmen fazla ödev vermiyor aslında ama ona rağmen çok sıkılıyor.
0 oy
tarafından

Off tam 10 yıl oldu ela ile laleyi tanıyalı :D 6 yıl sonra yine göreceğim onları  kısmet olursa :D

(1,272 puan) tarafından
Bende 17 yıl sonra tekrar gördüm. En azından düz yazı. Kardeşimin döneminde bide el yazısıydı. Ama 6 yıl sonra bu anı tekrar yaşayacağım inşallah biraz tecrübe edineyim :D öğretmen bugün aldığımız setlerden fesikül istedi onun bile ne olduğunu bilmiyorum istediği sayfayı koparıp gönderdim meğer o bölümü koparıp göndermem gerekiyormuş :))
0 oy
(1,335 puan) tarafından

E.e den tiksindim :D  3gundur e yaptiriyor 4 sayfa E-e olarak odev vardi ögrendi iste gecmiyo baska harflere cok yavas gidiyorlar bence kapanma felan olursa cokk üzülürümm. 

Bizde yarin geceriz sanirim ela , lale ye :))

(1,272 puan) tarafından
Biz hala E e yazıyoruz. L yede geçtik bugün.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 198 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Selin&& (1,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 280 göst.
4 Eylül 2021 Diğer kategorisinde serpil123 (38 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 237 göst.
24 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 118 göst.