0 oy
105 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından
tarafından kapalı
Eşimle çok agrasif bi insan sacma sapan bisey bulur gelir çatar illa kavga çikarana kadar devam eder. Oncedende boyleydi ama gelir gonlumu alırdı 1 -2 saat sonra hallederdik. Ama cocugumuz doğduğundan beri iyice agrasifleşti devamli kavga ediyoruz 3 gun kavgaliyiz 3 gun barismisiz ama kendi halimizde takiliyoruz 1 gun mutluyuz.her hafta sonu kavga butun hafta tek basimayim hafta sonu bi plan yapiyoruz bisey cikartiyo hop kavga. En basitinden bugun bi hastaneye gittik çıkışta hadi bi tost yiyelim surda dedi bende hastanedeyken cok acıktim tost nasil guzel koktu dedim neyse 1oraya gittik oturduk siparis verdi o para cekmeye gitti o ara cocuk agliyodu cayi getirdi bıraktı kiz geldi niye aldin çayi tostla getirseydi diye bi soylendi dedim cocuk agliyo sonra bi bekledi 10 dakika gitti tostu sordu ilgilenmemişler geldi bi sinirle iç cayi kalkalim dedi. Cocugun 20 dakikasi kalmis mama saatine uyku gozunden akiyo dedim ki simdi gidersek bak ben 1 saat ac kalicam gelsin yiyelim gidelim burdan bu tartisma cikartti gormeniz lazim yok bıktım artik anca soylen kalk gidelim pogaca alirim yoldan yersin diye kiziyo sonuç eve geldik ben 1.5 saat cocugumu yedirdim uyuttum aç bekledim. Ya o kadar garip seylerden tartisma cikartip o kadar garip tepkiler veriyorki yoruldum artik. Agladim yok bagirdim yok anlattim yok küstüm yok konusmadim alttan aldim yok ne yaptiysam duzelmiyo ne olacak boyle bilmiyorum ya konuşacak kimsem yok ailem uzakta arkadaslarim uzakta yapayalniz keyifsiz bi hayat oldu. Cok sukur cocugum var saglikli mutlu tek mutluluğum o. Napacagimi şaşırdım artik anlatsam anlamiyor dinlemiyor caresiz kaldim oyle
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 288 göst.
25 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 178 göst.
26 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Gizem Nurbanu (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 403 göst.
14 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Bkt_ (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 346 göst.