0 oy
479 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar çok karışık yazmışım haklısınız :) kısaca şöyle sorayim 

Baştan beri anlasamiyorsunuz ve arayı düzelttik sanıp oğluyla tartışırken konu size dönüyor ve (kizim hasta bile bile parmağını sallayarak) hastaligini sizin yüzünüze vuracaklar diyor daha sonra baya şiddetli tartışma oldu onunla benim aramda. Konu kapandı dedik ama ikimiz de doluyduk onun evine gittik kavga çıkardı ve eşime bunu niye getirdin zaten kızı emmiyor onu aramıyor dese önceden de sürekli oğluna orospunun evine gitmem ******** falan dese ne yapardınız 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Görüşme olsun bitsin 
tarafından
1 aydır konuşmuyoruz ve kızımı gostermeyecegm
-Reklam-
0 oy
(774 puan) tarafından
Tavrımı koyar ne gider ne çocuğumu gösterirdim bu ne cüret ya terbiyesiz 
tarafından
Bende onu yapacağım artık eşime rest çektim cocugu gösterdiğin an boşanirim diye
0 oy
tarafından
Ağzının orta yere sıçarım o kimmiş de bana orusbu diyecek 
tarafından
Onu 1 yılda demişti o zaman bayramdı yine el öpmeye gitmiştik sorun surda bana demiyor eşime diyor
tarafından
Eşin de sessiz mi kalıyor bu lafa
tarafından
O zamanlar bisey demedi şimdi 5 yıl oldu kızıma laf etmesi yoğun bakımda yattı aramadı bile sonradan arayıp bize göz dağı veriyor yok senin eşin böyle söyle diye oda arama istemiyorum eşim asker kafama skcam dedi yeter diye bağırdı skiyorsan sık karın yenisini bulur diyip kapatmis
tarafından
Hey ALLAHIM yarabbim ya engelleyin gitsin ya çekilecek gibi değil kaynanan bnce
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Varlığı bile aklıma gelmez ki çocuğumun yüzünü bile göstermen eşim zaten aslaa ama aslaaa izin vermez bişeye 
tarafından
İlk yıl bunu dedi eşime o zmn küçüklük mu artık bilemiyorum suanda kizimla vurmasına tahammül edemiyorum
(2,259 puan) tarafından
Direk bağlantıyı kesin o kadınla
0 oy
(224 puan) tarafından
Hayretle okudum cnm bu nasıl kaynana asla gitmezdim ben olsam bu laflardan sonra terbiyesiz
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Eşim benim hakkımda böyle konuşmasına izin veriyorsa gevşek demektir sana orrıspu diyorsa oğlumda pezevek oluyor bu durumda bu lafları eşin yüz verip ettiriyor sen kaynananı değil eşini bir sorgula 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 78 göst.
20 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 355 göst.
2 Haziran 2019 Aile kategorisinde Yargıç. (2,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 129 göst.
27 Şubat 2024 Aile kategorisinde Esleme (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 248 göst.
16 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

374,699 soru

11,208,018 cevap

34,512 kullanıcı