+1 oy
124 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından
Sorum yukarıda 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Uygulama degil de youtube da benim hocam var askim .O kanali takip et videolari cok iyi ❤️
tarafından
Araya başka ihtiyaçlarda girince alamıyorum malesef şu kpss olayı evlenmeden halledilmeliymis gerçekten
tarafından
Kuzum video izleyip not cikarabilirsin aslinda .Sonra da telegram gruplari var onlara katilip ordan cikmis sorular , denemeler.Bitun yayinlarin pdf denemelerine ulasabilirsin.❤️
tarafından
Telegram detaylı kullanmadım da hani özel mesaj şu bu geliyormus numara görünüyormus. Anonim olsa güzel gruplar varmış. Telegrama cekimserim biraz
tarafından
Tamam kusum arastir sen kendin o zaman opuyorum.
tarafından
Daha böbreğimimi veriyim diyeceksin sandım :)  Verdiğin tavsiyeler için teşekkür ediyorum canım benim
-Reklam-
0 oy
(470 puan) tarafından
Bende bekliyim bakalım varmiymis
0 oy
tarafından
Uygulamaları boşver hatalı olabiliyor benim hocam kanalını takip et bolbol soru çöz ingtegram sayfaları soru paylasiyor
tarafından
Orayi takip ediyorum da canjm soru çözeceğim kaynak kitabım yok. Çok pahalılar kitaplar şuan başka iht da var ona şimdilik bütçe yok canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 93 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Adazehradik (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Zoli (796 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 139 göst.
28 Ocak 2022 Kültür-Sanat kategorisinde ceylanrabia (316 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 282 göst.
15 Eylül 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Nur ay_ (2,966 puan) tarafından soruldu

377,712 soru

11,304,845 cevap

34,729 kullanıcı

...