0 oy
405 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

imageKızlar var mı dogumhane resimleriniz. Benim malesef iki kızım da yok ama bu son dogumumda var:( olsun yaa canlari sağolsun yeter ki. Rabbim herkese evladını sağ salim kucağına almak nasip etsin. <3

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap

Tospiğim benim ya en sevdiğim resim bu ❤️ Şimki koca dana oldu 14 aylık :)

Gittiii

tarafından
:))))))❤️❤️❤️ oy masallah gülme kız çocuğa:))))
tarafından
Ayy hemşire bana öpebilirsin demişti ben öpmeye kıyamamıştım kuzumu yumuşacıktı :)
tarafından
:))) dimi yaaa insan aglayasi geliyor o ağlarken orda:) tertemizler .. sen banyo yapma iki gün kokarsin bunlar yok yabi cennet gibi korkuyorlar..  bide düşünsene kana mana bulanıyor gene koku yok Süphan Allah Rabbim insaniglunu övmüş te yaratmis
tarafından
Kız senin bebişi yıkayıp giydirip getirmişler benim direk sardılar bir şeye öyle getirdiler kan falan vardı her yerinde ama mis gibi kokuyordu yine de de
tarafından
Yıkama yok kuzum bı ilaç sürüyorlar sonra giydiriyorlar. Okadar. Göbeği düşene kadar da şu vurmayın diyorlar. Ama dediğin gibi mis gibiler
-Reklam-
0 oy
(2,498 puan) tarafından
Ağzını yediğim tipe bakkk ❤️
tarafından
Şimdi 5 aylık oldu ablası❣️
0 oy
(1,144 puan) tarafından
Oy maşallah nur topu gibi dedikleri bu olsa gerek ❤️
tarafından
Sağol canım benim . 5 aylık olduk çok şükür. Ama ablaları hiç rahat bırakmıyor,:))))
(1,144 puan) tarafından
Ayy kuzum inşallah bırakırlar kıskanıyorlar mı sevmek mi istiyorlar
tarafından
Sevmek istiyorlar cnm da ayının yavrusunu sevmesi gibi:))))
(1,144 puan) tarafından
İnşallah rahat bırakırlar ya hassas tenini yerim onun sevilmeyecek gibi değil ki canım Rabbim nazarlardan korusun inşallah ❤️
tarafından
Sağol canm cümlemizinkini. ❤️❤️
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Oyy pamuk yaa maşallah benim yok malesef kuzum 
tarafından
Kız bende bilmiyordum da sağolsun götüren çocuk dedi telefon alacak misin deyince aaa tabii dedim:))) çok özel resinleri değil öyle çocuk giyinirken faln onları. :)
0 oy
(465 puan) tarafından

image

premsesim ❤                  
tarafından
Maşallah cnm benim ❤️
0 oy
(4,068 puan) tarafından
Ben yattığım yerden çekmiştim kızımn resmini :) ilk resmi uzaktan ikinci resmi kayınvldemn kucağında üçüncü resminde eşm be benle brlkte :) 
tarafından
Maşallah cnm Allah bağışlasın ❣️❣️
0 oy
(44,772 puan) tarafından

Benim normal doğumdu odamiza çıkınca çektim ikimizin ama atmayım ben:D sizede maşallah  canim<3

tarafından
Aman atma haaa:)))) sgol canım sana da masallah diyelim görmesek te:)))❤️❤️
0 oy
tarafından
Ay canım benim ya ağlatıyor bode ağzı açık minis kız sende süslü  fadik  gibi süslü şişlide girmişsin 
tarafından
Kız anam yok ne süsü kız sadece gözümde aylaynir var bide rimel:))) başıma gelecekleri bildiğimden suslenmedim ilk digumda nasıl susluydim:)))

İlgili bir soru bulunamadı

382,918 soru

11,462,064 cevap

35,052 kullanıcı

...