+1 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

kizlar bunu yaptırmak istiyorum kızımın isminide ada koyucaz 10 parça 280 liraymis kargo ücretsizmis sizce iyimi ?? 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

image

bunu buldum kızlar daha çok beğendim buda aynı fiyatmis müslinmi ne bı battaniyeyle keseyi hediye gönderiyorum dedi .
tarafından
Baskili yazi zamanla siliniyor cnm nakisli daha iyi oluyor
tarafından
Ne biliyor musun baş harfi s diye yazılmış ya o kötü duruyor ilki daha güzeldi
-Reklam-
0 oy
(9,664 puan) tarafından
Çok şirin bende oğluma yaptırmıştım normal bı hastane çıkışı bile 200 den aşağı değil böyle 10 lu setler bence iyi sağlıkla doğsun minnak kız
tarafından
Sizinde oğlunuza sagliklar dilerim öperim ❤️ fiyatı iyi yani dimi canım
(9,664 puan) tarafından
Bence gayet iyi. Hatıra olarak saklanacak güzel bence
tarafından
Çok t sekkur ederim ❤️
0 oy
(2,139 puan) tarafından
İsimli hastane çıkışları fiyat aralıkları ne kadar bilmiyorum ama bu çok güzelmiş canım.
tarafından
Evet bende çok beğendim ama fiyatına takıldım kaziklanmamak için :))
0 oy
tarafından
Benim kızımin adı Ada görünce içim gitti.

Bana hediye geldi fiyatı bilmiyorum
tarafından
Kızımın adaşı :)) benim ki Aralık'ta gelicek teyzesi . Senin ada kusuda çok öptüm :))
tarafından
:) teşekkürler teyzesi
Allah bı avazda kurtarsın :)
0 oy
(715 puan) tarafından
Yaa bana fiyatı fazla geldi bilmiyorum ben yaptırmadım 5li hastane çıkışı bile yetiyor bana herkes 10lu alma demişti iyiki almamışım ama güzelmiş böyle isim işlemeli şeylere bayılıyorum 
tarafından
5 li olanda ne oluyor peki
(715 puan) tarafından
Eldiven alt üst şapka önlük oluyor yani ben hastaneye giderken 2-3 tane götürdüm gene  kıyafet tulum vs ama 1 tanesi yetti hemen zaten doğumdan 3 saat sonra çıktık eve geldik  ya tabiki bence her ihtimale karşı götürülmeli kıyafet 10lu pahalı olduğu için birde çok değişmiyormuş kıyafet ondan herkes gerek yok demişti fotoğraf çekincekseniz ayrı
tarafından
Anladim canım . Ya battaniyesi falan kullanılıyormuş galiba arkadaşlarım yaptırmış hepsi de çok güzel olmuş bende bilemedim . Ama bunu yaptırıcam galiba çok beğendim
(715 puan) tarafından
Hayırlısıyla kullan ben zaten beğendim sağlıkla gelsin bebeğin içine ne siniyorsa onu yap tabiki ❤️
0 oy
(819 puan) tarafından
Cnm fiyatlari bu civar  zaten cokta guzel fiyati cok geldiyse  5li olanlari yokmu sitede
tarafından
Ya kaziklanmiyim ayak üstü :)) bide arkadaşım yaptırmış başka yerden ondada tulum şapka önlük battaniye yastık falan var oda 275 lira acaba yastıklı olan dahami iyi olur
(819 puan) tarafından
Cnm bn kizimda suan nerdeyse  20 aylik olucak 5  6 aylikken hamileyken yaptrmistim icinde olanlari yaziyim tulum şapka bandana ayakkabi gibi bisey eldiven  kapisusu yastik  terlik bide taç 250 vermistik  ve cok pisman olmustum hersey kirikti ama modaelden deniz yoldizliydi istagramdan şekertadindatasarimlardan sadece yastik ve kapi susunde isim yaziyodu
0 oy
(13,316 puan) tarafından
280 tlye trendyoldan aldım ben Gülo bir buçuk yıl önce isimli için çok bile uygun
tarafından
Başka bir yer buldum kuzu ona karar verdim :)
(13,316 puan) tarafından
Tamam kuzum güle güle giysin minnoş
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Çok pahalı çok gereksiz parçalar ile dolu.. ama yinede 1o parça alcam dersen ben kendime ve eltime yaptırdım istegramda oliviatasarim bak muhakak kumaşı dokusu mükemmel 185 TL vermiştim eltime 1o parça hediye almistm kendime de tulum battaniye eldiven şapka olarak yaptırmıştım zaten resim ve ani için almıştım 
tarafından
Ya şimdi başka bir yer buldum ordada 279 lira imiş 10 parça . Tulum battaniye yastık alt üst takım eldiven ağız mendili önlük zıbın bide müslin mi ne diyorlar o battaniyeyle kese hediyeymis 279 lira sanki o daha kullanışlı dimi
(4,962 puan) tarafından
Canım ilk bebegin olcak sanırım inan okadar para verme dediğim siteye bir bak harika bir kumaşı var psman olmasın ıvır zivir kullanilmiyo İnanlı hatıra olarak olsa yeter
tarafından
Ya baktım ama 9.000 takipçisi var güvenemedim . Tam adı ney acaba
(4,962 puan) tarafından
Oliviatasarim canım bende şansa araştırıp onu tercih etmiştim kapıda ödeme sistemi var en güzeli o ve gerçekten kalite on numara
0 oy
tarafından
Cnm bende yaptircam bunlar giyilmiyor sonra masraf oluyor ben isimli zibin eldiven şapka nevresim yada bettaniye yastık düsünüyorum hem kullanıslı olur acaba sitenin ismi nedir 
tarafından
İlk attığım ada yazan Instagram'da rukatasarım diye bir site canım öbürü tugbakugu_forbaby diye bir site
tarafından
İkincisi cnm baskili yazi 2 3 yikamada silinir en kullanişlisi nakisli olan
0 oy
tarafından
Ben uniqon sayfasından yaptırdım geçen sene 180 liraydı orayada bir bak istersen çok güzel modeller var 
0 oy
tarafından
Çiçek sepetinde daha uygun
0 oy
(28,430 puan) tarafından

İlk attigin güzel 

İkinci kullanışlı durmuyor

0 oy
tarafından
Bunu yengem bana hediye olarak yaptırmış sağ olsun hangi siteden fiyat ne kadar bilmiyorum ama çok kaliteli ve güzel bir şey 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 49 göst.
0 oy
1 cevap 61 göst.
0 oy
9 cevap 59 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Yusuf Mirzam (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 429 göst.

397,465 soru

11,887,629 cevap