0 oy
288 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından
Kızlar yakında doğum yapıcam yanımda kalıcak kimsem yok..Eşim işe gidiyor..Lohusayken evde tek uyunmazmış al basması oluyormuş anne ve bebeğe..Sizlerden uyuyan oldu mu..Saçma geliyor ama yinede korkuyorum..Çok uykum gelirse ne yapacağım :'(

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç bişey olmaz bacım oku yat. Öyle diye diye insanlar kendini korkutuyor ben yattım kaldım bişey olmadı 
-Reklam-
0 oy
(580 puan) tarafından
Hep tek kaldım al basması gibi bişey olmadi benim kendi kendime konkuttuğum oldu ve neden bilmiyorum gece aynaya bakamazdım akşamları yatmadan önce dua eder sure okurdum başucuma kuran ve yasin kitabi koydum bana güven verirdi.
0 oy
tarafından
Ben yazın doğum yapmıştım annemde kaldım hepsi damda yatıyorlardi. Ben aşağıda hiç korkmadım 

Fazla düşünüp bilinç altına geçirme bence
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Canım kulaktan kulağa eskilerden yayılan bir inanç bu.. lohusalıkta kadının pisikolojisi alt üst olduğu için o yüzden tek bırakılmaz yalnız morali bozulur yardım edecek birisi lazım dışarı çıkamaz demişler oysaki ağrısı olur keyfi gezmesi sıkıntı olur diye dışarı çıkmaz lohusa demişler ama bu kulaktan kulağa abartılmış ta abartılmış yok basarlar yok çarpılır yok bilmem ne falan. Anliycagin işin aslı o şekilde değil. Ben tek kaldım uyudum hiçte birşey olmadı .

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 384 göst.
26 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 373 göst.
22 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Neriman01 (191 puan) tarafından soruldu
+1 oy
45 cevap 500 göst.
30 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Buket masal (2,453 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 907 göst.