0 oy
525 göst.
Aile kategorisinde (2,352 puan) tarafından
Kizlar saat 11 de esimi yolladim carsiya alisveris yapicakti hemde bebegin mamasını alicakti daha gelmedi aradim kahvede oturuyomus dedim sabah sen ciktin kac saat oldu senden mama bekliyoruz basladi küfür etmeye bide bana yazmis yağ gibi uste cikmaya calisma sakin ya her izinli gununde boyle yapiyor baskalari izin gunu olsunda ailesiyle vakit gecirmeye bakar bizimkide tam tersi sokak köpeği gibi eve girmez iste böyle böyle soguttu kendinden 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

Senin şu kocanı döverim varya :woot:

(2,352 puan) tarafından
Benimde öldüresim geliyo
-Reklam-
0 oy
(119,210 puan) tarafından
bebegin ac kalmasin cik sen al gel yaa kavgani snr edersin
(2,352 puan) tarafından
Banabiden söyledim geldi mamasi
0 oy
(248 puan) tarafından
Bende kaynanama gitmiştim mama almayı unutmuştum aramızda iki dakikalık mesafe var eşim dedi gidip alıyım iki dakika yolu iki saat yaptı eve geldi nerdeydin dedim çocuk aglamakta maf oldu beyfendi gitmiş eltimin oğlunu berbere götürmüş 
(2,352 puan) tarafından
Sonrada bagirinca biz suçlu oluyoruz
(248 puan) tarafından
Evet ben bişey denedim direk mamayı elinden çektim
(700 puan) tarafından
Ayy o ne demek ya kendi beben mama beklerken
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun canım ya inşallah düzelir evine sana çocuğuna bağlı biri olur
(2,352 puan) tarafından
Amin canim insallah
0 oy
(7,909 puan) tarafından
Bitek seninki değil malesef benimkide öyle.
(2,352 puan) tarafından
Kıymetimizi bilmiyolar
0 oy
tarafından
Sende ona küfür et 

Eşim benı çok  kızdırdığı zman küfür ederim ona hatalıysa söylerim anlatırım dha sonra hatasını anlar gelip özür diler 
(2,352 puan) tarafından
Benimki ozur dileme huyu yokturki
tarafından
Öyleyse işin çok zor canım aranızdakı baglar zamanla zayıflar kopar
0 oy
tarafından
G.ıcık ergenler ☺
(2,352 puan) tarafından
Hahahah :-D
0 oy
(700 puan) tarafından
Erkekler evliliği ne sanıyor anlamadim ki ..
(2,352 puan) tarafından
Onlara gore sadece yatak heralde
(700 puan) tarafından
Aynen baska ne bir ilgi bir muhabbet bir sey yok isi görene kadar arim balim bitince ne ***** şeysin!!
(2,352 puan) tarafından
Aynen yaa
0 oy
tarafından
Mama türü şeyleri internetten söyle bacım çocuk mamasız kalmasın. Marketlikleri de şok tan söyle gelsin. Minnetsizliği öğretiyorlar 
(2,352 puan) tarafından
Aynen canim aynen
0 oy
(1,657 puan) tarafından
Benim babam da öyleydi şimdi evden annemin yanından ayrılmıyor ama herşey zamanında güzel insan çocuklarıyla eşiyle zaman gwcirmedikten sonra ne anlamı var tatilin 
(2,352 puan) tarafından
Bende bazen diyom napayim ben seni 60 imdan sonra
0 oy
(395 puan) tarafından
Normal konuşamayız hep küfür ederiz birbirimize hiç anlaşamıyoruz ama onun yüzünden çünkü bekarken hep anlayışlıydı anlaşıyorduk şimdi anlayışsız izinli günlerinde gezmeye gittiği için bizi özleyip evde kalmak istediği zaman gezmeye giderim anlasın ne mal olduğunu acımayın bunlara 
(2,352 puan) tarafından
Aynen oyle hakediyolar
0 oy
tarafından
Şey yapsana kuzum YouTube dan bakara suresini aç dinle hatta evinde okunması yeterli sen işini bile yapabilirsin bak çok faydasını göreceksin 
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Sende ona etseydin
0 oy
(5 puan) tarafından
Hep aynı seyler ben 20 gün serum aldım kızım büyüktü Allah'tan 2 yaş ne kadar büyükse :) o damar yolu açık bileğimde kizin altıni mi degistirmedim yemek mi yapmadim insan bir bardak su isteyince 100 kere teşekkür eder hale geliyor ...

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 877 göst.
27 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 598 göst.
15 Mart 2021 Aile kategorisinde Evramm (467 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 2,609 göst.
26 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde ❤️prensesingunlugu❤️ (193 puan) tarafından soruldu
+1 oy
36 cevap 2,429 göst.
28 Aralık 2022 Aile kategorisinde Elif6060 (287 puan) tarafından soruldu

378,850 soru

11,339,751 cevap

34,804 kullanıcı

...