0 oy
263 göst.
Diğer kategorisinde (277 puan) tarafından

Kızlar ben kiracıyım son katta 800 tlye oturuyorm ama sadece salınla yatak odasını kullanıyorm yazın cocuk odası cok sıcak olduqu için oqlum u bizim odaya tasıyorm kısında salon ısınmadıqı için cocuk odasını acmıyorm yani sadece esya duruyor orda oturma odasıda aynı sekil kullanmıyorm ve ev isınmıyor tasınmayı düsünüyorm az önce bi Eve baktık giriş kat oda 3+1 ama tek balkon mutfak balkonu sadce küçük ama en cok yatak odasıyla cocuk odası yan yana onu begendim merkeze cok deqil biraz uzak oda 800 diyor n dersiniz ev ısınıyor dedi kiracısı 500 ödüyorz dedi biz burda 800 ödüyor ona ragmen ısınmıyor baktıqımız ev giris kat ama camlarında demir felan da yok

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence yerimden oynama derim giris katın zorluğu cokiyi bilirm
-Reklam-
0 oy
(119,667 puan) tarafından
valla ustunde bi catlak yasar hayatin kabusa doner o yuzden ben en ust kattan yanayim hep tepemde bi manyakla yasayamam hali silkeler sofra bezi silkeler supurge temizler ben cinnet gecirrim
0 oy
tarafından
Giriş kat ısınmaz bence üstelik onu da gectim demir yok nedir. Başka bak ara Kat olmalı isjnmasi için. Ayrıca pencerelerde demir olmaması çok tedirgin edici
(277 puan) tarafından
Kiracısı isınıyor dedi
tarafından
Ya soğuğu seçen biriyse :) kime göre ısınıyor bide o var
0 oy
(1,145 puan) tarafından
Giriş kat çok zor canım ısınmıyordu hiç güneş almıyor bütün ses evin içinde ayy kal orda derim
0 oy
(10,522 puan) tarafından
Giriş kat da aynısının laciverti 
0 oy
tarafından
Giriş katlar zor olur imkanın varsa ara kata taşın eskı oturduğum bınada giriş katta oturan kadın 1000 TL sade doğalgaz ödüyoruz diyordu

Ben şuan oturduğum eve 450 TL kira ödüyorum 
tarafından
kız sorması ayıp nerde yaşıyosun kiran bizim sadece fatura giderimiz resmen:)
tarafından
Sivas canım
0 oy
tarafından
Girıs katın rezilliği çok cnm lağam tıkanır su basar faresi böceği eksik olmaz semt neresi
0 oy
tarafından

Giriş katta oturmak çok kötü üst katlardan bul ben ters dublex de oturuyorum biktim usandım artık kafayı yiyecem kaçacam bu evden o kadar oldum ;)

0 oy
(7,483 puan) tarafından
Bence orta katlara  tasın ben 4 kata oturuyom 450 ama artcek esım askerde oldugu ıcın ev sayıbı kırayı cogaltmadı 
0 oy
tarafından
Giriş katta oturdum,bahcesi vardı dedim temizleyelim...eşimle başladık temizlemeye ,nasıl geldi nereden geldi bilmiyorum üstte 3 kat var elime bildiğin b*k sürüldü ya yeni tasindigim zaman oldu bu,aradan zaman geçti misafirim geldi üstteki çatlak misafire laf atıyor balkondan bahçeye,sesiniz çok geliyor susun artık diye saat de gec değil 10 en fazla 10 buçuk garibim bahçede sigara içiyordu ne olduğunu şaşırdım diyor,bulasik yikardim vururdu kapı kapatsam vururdu neymiş kapılar açık kalacakmış,çamaşırı evde kuruturdum bahçeye as derdi,kaç defa kavga ettim kaç defa yüzüne kapı kapattım anlamadı ***** ya ,yani diyeceğim o ki yerinden memnunsan hiç gitme bi yere baş belası gelir bulur çekersin valla çok şükür kurtuldum wu an 5 katfaym kimseyi tanımam etmem kimse ile konuşmam 2 Ay oldu tasinali o kadar rahatım ki
0 oy
tarafından
Canim bende girişte oturuyorum berbat birşey yazın cam açsan herkes içeri bakar yüksek giriş olmasına rağmen sesler full cocuklar koca kadınlar hep kapının önünde birde  bina kapısı benim yatak odamın duvarına bağlı otomatik ne kadar nasılsa bana basılıyor sanki :). Okadar berbat ki anlatamam valla 800 ver bu arada benim kiram 1000 TL aidat 50 hiçte memnun değilim kiralar burda 1300 den başlıyor yoksa bende çıkardım yaa tavsiye etmiyorum 
0 oy
tarafından
Ankara hangi semtte ev arıyorsun canim 
(277 puan) tarafından
Cubuk
tarafından
Bende ankaradayimda canim o tarafları pek bilmiyorum insallah gönlüne göre güzel bi ev bulursun
0 oy
tarafından
giriş kat ve son kat kolay kolay isinmaz ki ara kat olsa sıcacık olur evin yağmurdan kaçarken doluya tutulmayin derim birde camlarında demir yoksa hic yanaşmayın 

ben 1. kat girişin üstünde oturuyorum demir olmuyor camlarda  1 yıl oldu zor alıştım heran hırsız girecek korkusuyla camları da açamıyorum o korkuyla bende senin gibi son katta oturuyorken 1. kata geçtim hatta bazen esim gec gelir kendimi kızı mı herşeyimi bi odaya geçer kapısını kitlerim biri gelecek bisey olacak diye 
0 oy
(2,287 puan) tarafından
Ben giriş katta oturuyorum hiç tavsiye ettmem valla canım üst katlardan hali sirkeliyenimi dersin dışardaki bütün ses sanki ewin için dee mi dersin rüzgar olsa bütün toz camlarda mi dersin beraber yani bana göre bide camlarim da demirde yok gece insan korkuyo kendi ewimiz olduğu için de çıkamıyoruz da giriş kat sıkıntısı çok canım orta katlar en mantıklısı benw kendi tecrübe me dayanaraktan söylüyorum kesinlikle oturmazdim yani 
0 oy
(6,111 puan) tarafından
Giriş kat her zaman dejavabtajşı canım madem cıkıcaksın rahat edebileceğin Bi yere cık

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 92 göst.
20 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Annelerrr (277 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 235 göst.
30 Ocak 2022 Diğer kategorisinde prensbioglum (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 416 göst.
16 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Hanifemm (1,493 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 72 göst.
29 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kubra_87 (452 puan) tarafından soruldu

382,171 soru

11,442,702 cevap

35,012 kullanıcı

...