0 oy
62 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
düzenlendi
Oğlum. Bugün ameliyat oldu basit bı operasyon acaba onu stresinden mi diye dusunuyirum.  Sabal altı da uyandık uyandigim zaman bulantı baş ağrısı ve boğazim agriyirdu yutkunmakta güçlük çekiyordum ..bulantiyla baş edemem diye kendimi kusturdum biraz rahatladım ama bu baş ağrısı beni öldürdü sabahtan beri ..  dilim de uyuşuk . Covit belirtilerinde dile uyuşukluk yok ama gene de sormak istedim.acaba hastahanede kapmış olabikir miyim .  Hala hastahanedeyiz bu arada 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Senin ki daha çok strese bağlı migren atağı gibi yani migrensin demiyorum ama onun gibi 
tarafından
Kuzum bundan üç  dört yıl.once şiddetli baş ağrılarım vardı hergun acilde hergun acilde .. kusma göz kkemiklerime kadar agriyirdu . Kaç defa mr çekildi bişey çıkmadı  psikolojik ...kafamı kaldıramıyorum sanki ben narkoz yemisim
tarafından
Doğrudur üzüntü stresten kaynaklı bence ama yani nedeni bu. Acile git bi iğne felan yaparlar biraz kendine gelirsin
tarafından
Canım hastahen çok büyük ben acile giden kadar yarım saat geçer  oğlum tek bırakmak istemiyirum çekeceğim artik
-Reklam-
0 oy
tarafından
Stres kaynaklı bence canım hazır hastanedesin oradan bir sor bir ağrı kesici iğne falan yaptır geçmiş olsun 
tarafından
Kuzum hastahane büyük oğlum tek bırakıp gidemem .
tarafından
Hemşire kontrole gelince rica et canım yardımcı olurlar iğne yapmasa da hap falan verir rabbim evladinada şifa versin inşallah canım benim biran evvel iyi olursunuz insallah
tarafından
Amin canım Allahbrazi olsun rabbim tüm hastalara şifa versin inşallah.. öyle yapayım olmadı

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 358 göst.
0 oy
0 cevap 24 göst.
20 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Evinesn (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 58 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu

383,328 soru

11,472,356 cevap

35,075 kullanıcı

...