0 oy
366 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

İlk o an elime ne geçerse yapıştırırım:woot:

30 Cevaplar

0 oy
tarafından

Allah ne verdiyse dalarim tabi kisisine göre,kendimden büyük saygı gerektiren biriyse sadece laf ederim ama terbiyemi asla bozmam yaşıtım biriyle yer misin yemez misun :D

-Reklam-
0 oy
(7,935 puan) tarafından
ağlarım......:D
0 oy
tarafından
Ağlarım okuz gibi
0 oy
(347 puan) tarafından
aksine   çok sinirlensem susarım otururum kimseyle konuşmam muhattap olmam ama sinirim geçerse ve sinirlendiğim şey aklıma gelirse   o zaman korkksunlarrr bendennn
0 oy
tarafından
Hayatımda 1 kez yaşadım o durumu saçlarımı yolup bagirdir avazım çıktığı kadar az daha zorlasalar kendimi keserdim heralde 
0 oy
tarafından
Sigara içerim.kendi kendime konuşurum 
0 oy
(374 puan) tarafından
Hemen aglarim boyle nir yapim var buni degistirmek istiyorum boyle olmak istemiyorum ama böyleyim ve bazen guluyorum 
0 oy
(7,936 puan) tarafından
Çılgınlar gibi bağırırdım çocuğum olmadan önce. Şimdi tartışma başlayacağını hissettiğim an gözlerimi kapatıp beşe, ona kadar sayıyorum. Karşımdaki bağırıyorsa tartışıyorsa hala başka şeyler düşünürüm
0 oy
tarafından
Çocukluğumdan beri dişleririmi sıka sıka sinirdenen kırıldılar 7 bine mal oldu bana yaptırmak artık sinirlenince diş te sıkamıyorum jagdjajdhdhha oturur sigara içerim kendime fiziklsel zarar vermem 
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Sinirden hiç krize girmedim. Nasıl giriliyor acaba :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 66 göst.
5 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Arife.. (39 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
21 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Kurabiyelerinannesi (2,711 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.
29 Mart 2022 Diğer kategorisinde Ftm1907 (458 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 439 göst.
27 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Frtnzn (219 puan) tarafından soruldu

385,229 soru

11,520,200 cevap

35,182 kullanıcı

...