0 oy
98 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,893 puan) tarafından

Ne yapabilirim varmı bi çözümü uyutamadim da emecegi zaman ısırıyor hayır yapma acıyor dediğimde gülüyor bide.:ermm:

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sen sakın gülme benim oglumda koparcak derecede issirdi o acıyla eline vurdum yuzume bakti bön bön birdaha yapmadı ama ölümüne vurmadım tabii canini yakcak sekilde ilk ve son oldu
(3,893 puan) tarafından
Bende ağzına vurdum hafif ama bakalım bilerek gözüme baka baka ısırıp cekistiriyo
(1,096 puan) tarafından
Ayy kıyamam yaa :))))
-Reklam-
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Ay sorma sorma koptu uçları koptu. Birde benimkinin altta da üstte de dişleri var dişiyle sıkıştırıyor. Pis pis gülüyor ısırırken. Ben hafif burnunu sıkınca bırakıyordu simdi ıster sen kopar burnunu bırakmıyor 
(3,893 puan) tarafından
Benimkininde üste 4 altta 2 dışı var oldu gogus uçlarım
(10,972 puan) tarafından
Benşmki de oyle ustte dort altta 2. Oyle bir acıyor ki sanarsın vuruldum
(1,698 puan) tarafından
Daha altta iki disi varken karnı doyunca bırakmak yerine ısırırdı benim cadı. La doyduysan bırak iste niye ısırıyosun. Üst disleri cıkmadan memeden kesildi yoksa sanırım kopartırdı :Dddakdjsjd
0 oy
(1,096 puan) tarafından

Benim oğlum da on aylık şimdiden öyle canım yanıyor ama kafasını kaldırıp  gülmesi beni bitiriyor :D

(3,893 puan) tarafından
Yandık valla :)
0 oy
(450 puan) tarafından
Silikon koruyucu alsanız emmiyor mu ordan 
0 oy
(775 puan) tarafından
Diş çıkarıyordur ısırdığı zman verme bi süre acıdı filan de belki yapmaz benim kızda bazen yapıyor süt bitince bide diş çıkatırken
0 oy
(179 puan) tarafından
Benim de bebeğim ısırıyordu ısırırken bana bakıp bir de gülüyordu sonra Burnunu sıktım birkaç defa şu an yapmıyor
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Benim kizimda 9 aylık disleri yeni çıktı. Ama 1 aydır isiriyo yani. Alt on disleei çıktı çok tatlis. Karnını doyurunca ısırıp cekiyo. Birde gülerek yapiyo. Ben napayım agzindan almaya çalışıyorum. :) Parmağımı ağzına sokuyorum ağzını açsın salsın mememi diye öyle birakiyo anca.pispis de siritiyo
0 oy
(930 puan) tarafından
Benim bebeklerde  öyle yapıyor ya 5 aylıklar sürekli göğsümü cekistiriyolar 
0 oy
(1,542 puan) tarafından
Isırdığın da sakın gulme yada tepki verme bagirmak gibi acidan. Yuzune vur parmaginla. Acıt ama acıtma ayarla onu :) kendini geri cek emzirme birak. Sonra kendi emmek isticek bir daha yapacak mi takip et. Oyun yapiyorlar
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm benim kızımda ısırıp siritiyordu. Bende burnunu sikip kızdım ona. Şuan anlaşıyoruz.:))

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 111 göst.
22 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Deniz-133 (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 122 göst.
10 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Prenses BEYZA'M (504 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 60 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Huzeyfem (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 82 göst.