0 oy
247 göst.
Aile kategorisinde (132 puan) tarafından
Ben görümceme fazla bir şey anlatmam hatta hiç anlatmam diğer eltim anlatır eder görümcem de kendi ailevi sorununu herkese anlatır ben bu yüzden güvenmem bugünde bir tartışmamız oldu şey dedm ben sana derdimi anlatamam benm kızn kardeşlerim var diğeri anlatırsa banane dedm o da evet o anlatıyor onla aramda başka bağ oldu vs vs o da mal ki anlatıyor yemn ederm insanlar o kadar nankör ki anlatamam ya tüm sorunlar gelinde damatta bunlarda sorun yok 

4 Cevaplar

0 oy
(6,676 puan) tarafından

Bende gorumceme her seyimi anlatirim hatta eskileri bile oda bana anlatir..ben onu artik gorumce gibi deyil ablam gibi goruyorum

Sonunu ama anlayamadim cok karisik..eger bir birlerine her seyi anlatmanlarina mal diyorsan bence kiskaniyorsun
(132 puan) tarafından
Herşeyi anlatmalarına değil eltimin sürekli benim yuvamla uğraması ben biraz farklıyım yani sır vermem kimseye ama eltim kendini benden üst görülmesini istediği için öyle mesela ben ona hep kardeş gibi gittim ama o her defasında benim sinirlenceğim şeyi yaptı
-Reklam-
0 oy
tarafından

Canım sen görümcene eltine fazla dolmuşssun. Bi ayrı 2.post tam olarak neyi anlatmaya çalıştığını anlamıyorum. Sorunun ne tam olarak anlatmıyorsun. 

Biz o anları seninle yaşamadığımız için arada verdiğin kısa kısa bilgiler çok yeterli olmuyor ama anladığım kadarıyla onların sana yaptığını aslında sende onlara yapıyorsun. Hani diyorsun ya Bi gelinler damatlar suçlu diye. Senin içinde birtek onlar suçlu anladığım kadarıyla 

(132 puan) tarafından
Bak canım eltim sürekli bizle uğrasyor kaybında bu ikisi eşim ve beni ailede kıskanç olarak göstermektir başardı annesi ona kahveye gidiyor hemen annesinden paylaşıyor oğlumla kahve keyfi bilmem ne biz öyle şeyler yapmıyrz kmse yanlş anlamasın die eltm bana değil eşime yazıyor bazen özel günlerde aslında kıskanç olan onlar ama bizmişiz gibi
0 oy
(7,634 puan) tarafından
Kişiden kişiye değişir mesela ben kaynanamla konuştuklarımızı eşime bile anlatmam kim olursa olsun ben de kalır ve sen insanlar derdini anlatıyor diye kimseye mal diyemezsin 
(132 puan) tarafından
Mal demem anlatması değil aslında benim yuvamla uğraması
0 oy
(120 puan) tarafından
Anlatma cnm boşver mesafeni koru sonra kötü sen oluyorsun. Ne iyi ol ne de kötü 
(132 puan) tarafından
Aynen canım iki gün sonra duymayacağım ne malum

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 150 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 175766 (269 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 1,307 göst.
5 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,056 göst.
20 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Sevimli (8 puan) tarafından soruldu