0 oy
1,915 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İki ciğerimi kalbimin sağ tarafını ve sol yanını bırakıyorum. Bir ayağım bir kolum olmasaydı keşke annem olsaydı. Annem sahip çıksaydi üstüme iftira attı bu insan olacak varlık. Sözde ben ona oro.spu çocuğu demişim. Öyle bir şey demedim yemin ederim. Hep hakaret eden o. Şimdi yine kuzenim çok iyi bir kadındır sürekli konuşuyoruz diye kadına o.rospuluk yapıyor o kesin diyor. Sülaleme bir sürü laf etti. Annen bile seni istememiş kendini öldürmüş dedi. Git dedi çocuklara bakarım dedi. Demesi kolay diyemedim içim yangın yeri ciğerim kanıyor. Kalbim acıyor. Kızımı bir nebze götürebilirim. Ama oğlum mama yiyor götürmem çünkü babaannemin maddi durumu hiç yok. Bir kolum olmasaydı keşke ne bileyim ayağım olmasaydı ama bir çarem olsaydı. Etmediği laf söylemediği küfür kalmadı. En önemlisi ise bana bir or.ospu bile senden daha kıymetli dedi. İçim yandı yastığım değişti kaderim değişmedi. Ah yalan dünya herkese güldü bir bana gülmedi içim kor gibi yanıyorum her yerim yanıyor akıl sağlığımı bile kaybetmek üzereyim. 

35 Cevaplar

0 oy
(7,098 puan) tarafından
Lütfen çocuklarını ql ve kadın sığınma evine git ac boşanma davasini ql nafaka bak çocuklarına 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Evlatlarını bırakma bacım.

Rabbim verir onlarında rızkını, Rabbim hiç bir kulunu darda bırakmaz.

Sakın bırakma evladını, Allah sana yardım eli uzatacak.

Sana bir vesile ,bir sebep yaratacak .

İnancin rabbin olsun, umudunu rabbine bagla bacım .

Lütfen senden ricam evladını bırakma .

0 oy
tarafından
Yaşadıkların zor Evet ama anne olmak o tüm zorlukların üstesinden gelmek degilmidir 
0 oy
tarafından
Tacizlerin tecavüzlerin çok olduğu bir dönemde gururdan bahsetme çocuklarını bırakma benim gururum çocuklarımdan daha kıymetli değil 
0 oy
tarafından
Benim kayınvalidemi eşimin babası gece vakti evden kovmuş 3 çocukla iyi senin köy falan gidicek bir yerin yok ciddi anlamda gidicek hiç biryerleri yokmuş o gece gitmişler parka orda yatmışlar ertesi gün hemen kadın sığınmaya gitmiş orda bir süre durmuş biraz para biriktirdikten sonra orda ki iki kadınla ev tutmuş. Yani diyceğim şu kayınvalidem bıraksaydı onları şuan hiç biri annesini bilmiyordu tanımıyordu mutsuz olucaklardı ama bırakmadı savaştı bence sen de yapabilirsin. Yapma etme çocukların bu zorlukları hatırlamıycak bile büyüyünce yanına alırsan. Ama almazsa annesiz büyüycekler
0 oy
tarafından
Esra Erol'a git cagrem yok de beni bosayin bu adamdan de benim arkadaşım gitmiş yardım istemiş eşinden de boşandı 
0 oy
tarafından
Çocukların olmadan nasıl başını yastığa koyacaksın. Rahat rahat bir lokma ekmeği yiyebilecek misin? Sabah olmaz sana haberin olsun. Onlar anne diye aglayacaklar senin kokunu özleyeckler. Kim sarılır senin gibi. Senin gibi kim sever. Anne baskadr. Yapma bırakma evlatlarını. Bak sevgi diye arkadasmz var kendini yırtıyor kız burda. Allah acıyor kapıları. Al yavrularını önüne bak. 
0 oy
(17 puan) tarafından
Ben anlamdım ya bu kadar insan kol kanat germis bezini mamanı karsilayım bırakma cocugunu diyor hala bi bahaneler tas yersem cocugumada tas yediririm ama ne onu kendimden mahrum edsrim ne de ben onlardan mahrum kalırım .. 
0 oy
(365 puan) tarafından
Yorumlarını okuyarak söylüyorum sen çocuğunu gözden çıkarmışsın zaten ama malesef olan hep bu masum çocuklara oluyor .. üzülüyorum yardım edecek bi kaç vicdanlı arkadaşımız çıktı ben de bu konuda yardımcı olmak isterim annem diyorsun annen senden bu şekilde vazgeçermiydi oda seni ne zorluklarla büyüttü kötü bi insanla evlendin iki çocuk dünyaya getirdin bunun faturası o masum melek mi çekecek .. gerçekten üzülüyorum haddim değil ama böyle insanlara evlat verilmeseydi onları seçimi değil anne baba seni vicdanına bırakıyorum rabbim düzeltsin hayırlı geceler 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ne olursa olsun bırakma evlatlarını bak herkes yardim elini uzatıyor tut birinin elini..
(1,207 puan) tarafından
Aaa ne gerek var nasıl güvensin buradakilere kimseye güven olmaz arkadaş kimseye guvenemiyor
(7,791 puan) tarafından
Büyük konusmayayim ama hani yardim ister tacize ugrar yada adam oldururdum belki ama ben bi adim atardim ya denedim diyebilmek icin.
Ha kalmayi kabul etmese bile birçok kisi maddi yardimdan da bahsetmiş..
Bilmiyorum hani uzulmuyor da üzülüyor gibi yapiyir bencd yoksa coktan vazgeçmiş.
Benim esim doven soven biri olmadigi halde ben bi hafta esime birakip gidemem 1 yadinda çocuğu..
(1,207 puan) tarafından
1 tane de değil 2 tane çocuk ya eşin iyi bakabilecek mı bakalım eşler vurdum duymaz sabirsizdir durmadifi anda bir tokat vursa hiç mi içi acımayacak
Çok sakin konuşmaları zaten diyor ki sürekli gitmiyorum burnu surtsun diye sadece 1 haftalığına gidiyorum diyor sanki tatile gidiyor
(7,791 puan) tarafından
Madem araniz kotu ne diye 2. Yi yaparsin ki gerekirse 3 yontem birden kullanip kombo yap ona ragmen hamile kalirsan amenna..
Bide diyo ya ben gidersem o rahat edecek ona bu firsati veremem bana cok cektirdi diye.
Allah aşkına cocuk intikam araci mi? Aslinda sosyal hizmetlerden arasalar biri alsa çocukları bu ikisinden de iyi bakarlar.
(1,207 puan) tarafından
Valla işte bazen anlamıyorum insanları icim çiz etti yüreğim parçalandı kocaya ceza vermek için de çocukları kullanmayan ne bileyim.
Bir de arkadaş şimdi gitmeyecekmis daha bira zdaha zamanı varmış
0 oy
tarafından
Valla yorumları okudum ..k.bakmada bacım.belki ağır şeyler yaşadın Allah yardımcın olsun...bir haftalığına demişsin..adamın bir u sürtsun diye.o.cocuklafa.yazik.gunah degilmi..psikojileri.ne.durumda olur..anne diye ağladığı da.analari yanında.olmayacak..bir çocuk düştüğü zaman anne diye agliyo baba diye değil..büyük konusuyorum ewt ister yargıla ister lincle benim.bu dünyada evlatlarimdan kıymetli kimse yok..kocamla gerekirse.dusman.olayim.gidemiyosam.cocuklarim.icicn.kalirim.o evde..onlarsiz.nefes alamam..onlar olmadan mutsuz olacağima aglayacagima.onlarin.yaninda ağlarım. Daha.iyi..boyle koca.delisi olacaksanız çocuk yapmayın günahlarına girmeyin onun
0 oy
(81 puan) tarafından
Selamün aleyküm güzel kardeşim evet eşin şeytanın sol bacağı tamam.. Sen psikolojik şiddete maruz kalıyorsun buda tamam.. Psikolojin bozulmuş sağlıklı düşünemiyorsun buda tamam

. Tamam olmayan ne biliyormusun ciğerim kanıyor diyorsun ama kana kana gidiyorsun.. Ne için kocanın burnu sürtsün diye.. Senin kocada sürtülcek bir burun yokki.. Temizlenmesi gereken bir beyincik var sadece.. Saçmalama kendine gel.. Sen kalbinin sol tarafını kes bırak bakayım oğlunun yanına yapabilecekmisin.? Bak ben acıların damarından geçtim helede evlat ile çok imtihan oldum halada oluyorum okadar acı okadar acı birşeyki ölüyorum diyorsunya sen ölmeyi evladından ayrı kaldığında görürsün Rabbim karşına SEVGİ kardeşimi meleğimi çıkarmış sen buna yat kalk dua et Sevgiye ben sonuna kadar kefilim!!! Sakın ama sakın evlatlarından ayrılma değil birgün bir dakika ayrılma! Gitme köye ne işin var orda sana bunca insan yardım eli uzatmış iken neyin inadı bu. Tedavi ol yavrularını al yanına bir hayat kur herkes buna yardıma hazırne kadar

Çok senin gibi çileli anne var biliyormusun ama yavrularını bu şekilde perişan eden az güçlü ol aklını başına topla SAKIN ÇOCUKLARINI BIRAKMA RABBİM SANA YARDIM EDECEKTİR İNŞALLAH 
(7,791 puan) tarafından
Evladindan ayrı kalınca da aci cekecegini sanmam ya cunku gercekten uzulecek olsa dusuncesi bile yok eder onu.
Esimle kavga ettik cocugu alicam dedi bana ve ben öyle aglamisim ki hickira hickira ben onsuz yapamam boyle hi sey asla soyleme dusuncesi bile kotu diye bir saat sakinlesmedim sadece dusunceden...
Yani belki kurtuldum rahatladim bile der..
(81 puan) tarafından
Sağlıklı düşünemiyor psikolojisi bitik dediğiniz gibi düşüncesi bile kahreder insanı inşallah keyfe keder bir karar vermez Rabbim o sabilerin hürmetine işini kolaylaştırsın Rabbim o bebeleri korusun inşallah
(7,791 puan) tarafından
Katılıyorum...
Bilmiyorum ya rabbim akil fikir versin de toparlansin anne oldugunu anlasin inşallah.
O kocadan adam olmaz daha sanmam ya bakakim..
0 oy
tarafından
Sen öyle bir adama çocuklarını bırakıp nasıl gitceksin benim aklım almıyor o adam ne yapar kim bilir o çocuklara hele mama yiyormuş yapma bunu yapma o çocuklara ne hesap vereceksin gerekirse o lafları ye yut sus ama o çocukları bırakma bikac sene sabret kreşe yollar sende işe girer çalışırsın kimsenin yanına gitmene bile gerek kalmaz 
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Gider orusbuluk yaparım çocuklarımı öyle adiye gene bırakmam... Kusura bakma öyle dualar etmekle olmaz o iş. Bundan 10.sene sonra 15 sene sonra o çocuklar senin yüzüne bile bakmaz. Seninle aç. Kalsaydık ama bırakmasaydın der. Seni silerler haberin olsun. Çaresiz. Hiç bir durum yoktur. Paşa paşa al nafakanı tazminatını bak bebelerine.nasıl kıyıp da bırakıcan.
0 oy
(487 puan) tarafından
Nerdeyse bütün yorumları okudum sevgi hanım Allah kalbinize göre güzellikler versin inşallah tüm ictenliginizle yardımcı olmaya calismissiniz.ne güzel.ama post sahibi kardeşim Allah seninde yardımcın olsun asla böyle konularda kırıcı olmaktansa bişey yazmaz susarım ama dayanamadım.sonrasinsa dediğiniz burnu surtsun diye gidiyorum orda bende biraz film koptu.bunlari yaşatan bir adama neyin dersini vereceksin bacım.varligina sukretmeyen yokluğunda neler yapmaz.asıl böyle adamları bırakın sizi zayıf noktanizdan vuran kedinin fareyle oynadığı gibi önce atan sonra tutan ezen küçük gören bu adamlar düzelmez bacım.gidip geleceksin n'olacak degerinmi olacak Birde gene laf vermiş olacaksın nasilda döndün diye.asıl öyle bir gideceksinki o bile şaşıracak nasıl silip gittiğine...

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 383 göst.
0 oy
6 cevap 212 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 68 göst.
+1 oy
3 cevap 129 göst.

381,711 soru

11,427,347 cevap