0 oy
457 göst.
Aile kategorisinde (86 puan) tarafından
Kaynanamla kayınpederim boşanma aşamasında kayınpederim bende kalıyor daha önce kaynanam kayınpederime bir şey sormak için beni aramıştı benim de telim sessizdeydi duymadım ben seni tanıdım bilerek açmadın gözüme gözükme deyip engelledi beni sonra bana Duygu köpeği falan demiş eltime bu arada çocuklarını da sildi konuşmuyor eve almıyor sadece eltimle konuşuyor bana da bugün illa git dediler çocukları da alıp ben konuşmaz benimle istemiyor desem de zorla gönderdiler ben de gittim eltimle yeni de doğum yaptım torununu hiç görmedi zaten çirkin falan demiş fotoğrafını görünce kapıyı açtı beni görünce arkasını dönüp odaya gitti ben yine de içeri girdim oturdum eltime niye getirdin görmek istemiyorum dedi ben bunu duyunca nasılsın falan hiç demedim normalde konuşacaktım yüzümüze bile bakmadı ben de sessizce oturdum kalktım geldim bana eltim kaynım eşim sen niye konuşmadın diyorlar siz olsaydınız bu durumda konuşurmuydunuz arkamızdan da eltimi aradı niye getirdin diye eltimle de zamanında çok kavga ettiler eltim ona ne laflar söylemiş ben en ufak bir saygısızlık yapmadım şimdi yağlı bağlı oldular ben bir şey yapmadım kötü oldum bana yine de bir daha git diyorlar siz olsaydınız gidermiydiniz bira uzun oldu kusara bakmayın

22 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yaaa hic gitmezdim ben. Ogluyla konusmayan benle mi konusacakk
(86 puan) tarafından
İşte ben bunu anlatamıyorum
-Reklam-
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Tabiki de gitmezdim bu devirde s.çan yarıyor bunu unutma
(86 puan) tarafından
Aynen eltim s.  ağzına şimdi iyi oldular
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Gitmem ne gidicem hiçte onun bu saçmalığini çekemem 
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Onların demesine göre hareket etmen hata bence gitmek istiyorsan gidersin istemezsen gitmezsin seni istemeyen insanın evine gitme bence bı de gittiğin halde istemiyorum demiş ne diye gitceksin ki insanlar da zevk mi alıyor böyle birbirinizin kötü olmasından anlamadım 
(86 puan) tarafından
Psikolojisi bozuk diyorlar zamanla yumuşar diyorlar ben yine de büyük dedim gittim böyle olacağını bile bile bir nasılsın demedim diye ben suçlu oldum
(2,323 puan) tarafından
Bosver kimse için bsey yapma
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Bi tanecik gelini varmış işte seni ne demeye gönderiyorlar hala sıkıysa kendi evladı gitsin sana mı kalmış gitme kız 
(86 puan) tarafından
Hakaret eder kavga çıkarır diye gidemiyorlar hayatta gitmem zaten bundan sonra
(2,244 puan) tarafından
Senin kalbin kırılıyor sana da hakaret sayarım bu söylediğini elin yavrusu ele ucuz seni yolluyorlar sinir oldum varya eltinle geçinsin o yeter o şahısa da
(86 puan) tarafından
Aynen eltimle zamanında saç başa gireceklerdi az kalsın şimdi yağlı bağlı oldular
0 oy
(7,460 puan) tarafından
Gitmezdim ben hem lav soylecek ben duycem sonra bıda gıt decekler hayata gıtmem 
(86 puan) tarafından
İstedikleri kadar zorlasınlar zaten gitmem daha
(7,460 puan) tarafından
Aynen gıtme dun esımın tarav sınır eti bugun aradi gene sinir etceklerdı acamadım telı esım geleseye kadar kimseyle konusmucem bende
0 oy
(580 puan) tarafından
Madem git konuş diyorlar seni tarafsız tutup kayinpederin ayrı ev tutsun boşanma olduktan sonra senin yanında kalcak değil ya böyle durumlarda 2 taraflada mesafemi koyardım zaten gergin sinirli stresli oluyorlar bir de benden mi çikarsinlar gitmezdim hiç bir yere.
(86 puan) tarafından
Zorla gönderdiler yumuşar diye ben de büyük deyip gittim kayınpederim de boşandıktan sonra hep ben de kalacak gibi gözüküyor
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Kocamın gitmediği yerde işim yok canım ben gitmem senide elçi mi yaptılar arada kabak sana patlar bence hiç gitme
(86 puan) tarafından
Aynen elçi gibi bir şey yaptılar ben karışmak istemedikçe beni olayın içine sokuyorlar
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Canım gitmissiz zaten

Boşver ne hali varsa görsün 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Bpyle istemediniz yerlere nasil zorla yolluyorlar onu beynim almiyor 
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Aman gitme canım siz gidip geldikçe onun bi tarafları kalkıyor belli yani
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Ben olsam hiç gitmem.. Hadi sen büyüklük yapıp bir kere gitmişsin ama ikinciye hiç de gitme bence.. Benimki de ben arayınca açmamıştı.. Bana küstüğünü söylemiş, görümcem kocama, kocam da bana söyledi öyle öğrendim.. Bi daha ne aradım ne de yanına gittim, baktı ben ondan beterim kendi aradı en son :) Kocaman kadınlar yani, ergen gibi tripleşmenin alemi yok.. Yaşlarının adamı olsunlar biraz
(86 puan) tarafından
Aynen yaşının insanı değil bir kere büyük diyip gittim daha da gitmem
(1,552 puan) tarafından
Öylesine sinirini yıprattığına değmez
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Gitmişsin olayı da keşke olduğu gibi sakince anlatsaydın canım 
(86 puan) tarafından
Anlattım zaten canım beni aradığı gün mesajla anne bulaşık yıkıyordum tel sessizdeydi görmedim diye yemin de ettim gözüme gözükme seni tanıdım diyip engelledi beni
(12,861 puan) tarafından
Aman boşver o zaman yaa
0 oy
tarafından
Git diyenlere host de. Gerçekten aklıma gelen ilk cevap bu oldu. O kadar istiyolarsa kendi evlatlari gitsin
(86 puan) tarafından
Yok daha gitmem zaten
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kayınpederime gidip baba bikerede benim için boşa derdim
0 oy
(3,052 puan) tarafından
Ben olsam hayatta gitmezdim. Zorla götürdüler diye bişey yok. Kafama silah da dayasalar istemiyorsam gitmem. Gitmesi gereken biri varsa evlat olarak önce eşin gitsin. Torun görecek insan önce arar sorar nasıl der. Kadının torun görmek gibi bir derdi yokki özlemiştir deyip götüresin. Öyle kadının ne ölüsüne giderim ne dirisine. 2 seneyi geçmiştir küs olduğum insanlar var. Yolda görsem yüzlerine bakmam. Babaannem 8 buçuk aylık oğlumu bir kere görmedi göstermem çünkü hak etmiyor. Beni sevmeyen saymayan evladımı da göremez beni de bu konuda çok netimdir. 
(86 puan) tarafından
İstedikleri kadar zorlasınlar daha gitmem zaten
(3,052 puan) tarafından
Bence de gitme büyüklük yapıp bir kere gitmişsin insan olan insan torunun hatrına bi hoş geldin der.
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Hiçte gitmem ne gidicem 
0 oy
tarafından
herkesı anlarım da esını anlamam o nasıl koca anne sen ottan boktan benım karıma kusemezsın sana bısı yapmamıs madem onu ıstemıyosun bıttı bende yokum artık demelıydı ayagına gondemek nedır hayırdır bulunmaz bursa kuması mı hınt kuması mı
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Hiçte gidemem bide yeni doğum yapmışım kendimi toparlamisim  saygısızlık ta yapmadım  diyosun. Bırak kendi ayağına gelsin senin. Ne kadar ayıp niye getirdin vs demesi senin düşmanın mi yanı. Bence kayinpedein sende kalıyor ya ona takmış olabilir kafayı  
0 oy
tarafından
Çocukları gitsin sen ne alaka yani gitme bence 

İlgili bir soru bulunamadı

381,554 soru

11,422,882 cevap

34,981 kullanıcı

...