0 oy
244 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar rahatsız ediyorum kusuruma bakmayın ama adetim 3 gün geçti, bugün 7 8 saat önce lavaboya gidince peçeteye ufak bir leke geldi dedim adet oldum herhalde,ondan sonra lavaboya girmedim yarim saat önce falan tekrar gittiğimde pedim de sadece 10 kuruş kadar siyaha yakın bir kahverengi koyu bir leke vardı, yerleşme kanaması olabilir mi,eğer devamı gelmezse gece yarın test alıp deneyeceğim sadece merakımdan soruyorum ? GERÇEKTEN KSUURUMA BAKMAYIN DETAYLI ANLATTIM BIRAZ HAKKINIZI HELAL EDIN❤❤❤

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yerleşme kanaması benim bildiğim pembe oluyor. Yani ben öyle yasadim. Birkere oldu daha devamı gelmedi. Ve baya adet sancısı yaşamıştım. İnşallah vardır senin
tarafından
Bende hemen hemen 1 haftadır adet sancısı çekiyorum ama olmadım bugün görünce adet sandım ama devamı da gelmedi yarın kadar bekleyeceğim bakalım inşallah vardır☺☺
tarafından
Aynen adet baya geçmiş. Bence şimdi yap testi ben uyuyamazdim :)
tarafından
Evde testim yok ki eşimde görevde ☺anca yarın alabilirim
tarafından
Helena benim postuma gelir misin ya da özeline bakar mısın çok acil bi konu hakkında sorucam icrayla ilgili
-Reklam-
0 oy
(1,698 puan) tarafından

Simdi evet öyledir desek umutlandırırız. Değildir desek üzeriz. En iyisimi sen bi test yap :) insaallah müjdeli haberi verirsin ♥️

tarafından
Eşim yok kuzum evde göreve gitti,anca yarın alabilirim☺
tarafından
Erken gebelik testi ve normal kaset test yaptım ikisinde de silik şekilde cizgi çıktı,sonra direk kan vermeye gittim sonucu bekliyorum canım☺☺
(1,698 puan) tarafından
Ahaaaaaaaa ay su an kendi haberimi almıs gibi sevindim cıglık atcamm kızzzz ♥️♥️♥️ Hadi insallah saglıklı gebeliktir Rabbim gönlüne göre versin ☺️☺️☺️ Kan sonucunu da yaz mutlaka beklicemmm
tarafından
Tmm canım inşallah güzel haberlerle gelirim canım Allah razı olsun sevincimi sevincin bildin canımın ixi❤❤❤❤❤❤❤❤❤
(1,698 puan) tarafından
Ne demek ♥️ Rabbim isteyen herkese nasip etsin ☺️
0 oy
(802 puan) tarafından
Cnm yerleşme kanaması açık pembe olur diye biliyorum.Rabbm tez zamanda muradını versin inşallah ❤️
tarafından
Ay inşallah kuzum ,Allah razı olsun❤❤❤
0 oy
(3,282 puan) tarafından
En iyisi test yap canım sen
tarafından
Eğer devamı gelmezse test yapacağım canim
0 oy
(391 puan) tarafından
Teste daha net sonuç alırsın, yerleşme kanaması da olabilir,  inşallah hamilesindir.
tarafından
Ay inşallah canim ya,2 Ay önce kürtaj oldum cok istiyorum
0 oy
(154 puan) tarafından
Cok merak rttım kesinlikle test yap ve cevabını yorumuma yaz beklıcem
tarafından
Tamam canim eğer varsa zaten tellal çığırtırım ben sjjsjsjs❤❤❤
tarafından
Erken gebelik testi ve normal kaset test yaptım ikisinde de silik şekilde cizgi çıktı,sonra direk kan vermeye gittim sonucu bekliyorum canım☺☺
0 oy
(11,082 puan) tarafından

Bence olabilir. Sen testi erkenden koş al bakalım :) hayırlısı olsun hakkında 

tarafından
Yok kuzum daha çıkamadım eşimin komutanının bebegi var yanımda ona bakıyorum anca öğlene doğru çıkabilirim yada arkadaşa söylerim o alır eşim yanımda değil o yüzden ona da diyemiyorum
(11,082 puan) tarafından
Kıyamam yaa hadi bakalım haber et :)
tarafından
İnşallah guzel haberlerle gelirim❤❤❤
tarafından
(11,082 puan) tarafından
Ayy hadi hayırlı olsun inşallah :)) Allah gönlüne göre versin :)
0 oy
(158 puan) tarafından
Yerleşme kanaması az miktarda Pembe açık kurmizi parlak kırmızı şeklinde olur benim turuncu gibi bı kırmızıydı devamı olmadı test yapmıştım çıkmıştı Allah gönlüne göre versin
tarafından
0 dedi acildeki görevli
(158 puan) tarafından
Ya çok üzüldüm canım bı kadın doğuma git genel bı muayene ol bir de folik asit kullan
(158 puan) tarafından
Ben kullandım kutu bitti gebe kaldim
tarafından
Kullanıyorum canim folik asit,hersayin bj vakti var diyip sabrediyorum
(158 puan) tarafından
Allah gönlüne göre versin rabbim o duyguyu tattırsin herkese

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 62 göst.
5 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Eso9090 (164 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 379 göst.