0 oy
857 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (887 puan) tarafından
Kizlar bebegim dort bucuk aylik on gundur filan ellerinden tutup kaldirinca ayaga kalkiyir ve ayaklarinin ustune basiyor ve cok hosuna gunden gune bacaklari kuvvetlendi ve elimi birakmaya calisiyor  .bastirmak icinerken mi?

7 Cevaplar

0 oy
(774 puan) tarafından
Kuzum henüz tam basamazlar. Parmak uçlarına basar. Ama o da iyi degil. Ufak ufak yaptır tabii ama yükünü verme. Hafif kalsın
(887 puan) tarafından
Ayagina basiyor ucuna degil bazen parmaklarini katliyor sadece o kadar hosuna gidiyor ki oyle durmak .ve bugun yaptigimda elimi birakmak istiyor tek basina ayakta durmak icin gayet kendi agirligini tasiyor bacaklari  cok mu erken ne gibi bi sıkıntı yasarim cnm ya korkmuyor degilim
(774 puan) tarafından
Bence erken canım. Yine de doktora sor gittiginde. Ben de tutuyorum kızımı o şekilde ama yük vermiyorum ona çok tatlı oluyor gitmeye çalısıyor fıstıgım ❤
(887 puan) tarafından
Tmm cnm sagol .aynen cok tatli oluyor ve tek mutlu hissettigi pizisyon
-Reklam-
0 oy
(849 puan) tarafından
Benim oğlum da 3.5 aylik eşim şimdiden yürütmeye çalışıyor kızıyorum oralı olmuyor hoşuna gidiyor çekyata dayayıp bırakıyor 7 8 saniye o şekilde duruyor:)) çok komik oluyorlar ya minnacık birsey :) fotosu bile var öyle tek ayakta :)
(849 puan) tarafından
Bende korkuyorum eşime kızıyorum ama kaşla göz arasında ben yokken yapıyor yakaladığım zaman kızıyorum ama gene aynı:(
(887 puan) tarafından
Ne zmn bastirmak lazim acaba canim?
(849 puan) tarafından
İnan hiç bilmiyorum ama bence kaslarının gelisimi açısından destekli şekilde yapılabilir ağırlığını kendine vermeden tabi eşim o şekil yapmıyor çocuk resmen 7 8 sn tek başına ayakta gıkı da çıkmıyor sipanin:))
(887 puan) tarafından
Agrisi filan olmuyor rahatsz olmuyor demekki canim bnmkide bi keyifleniyo gulucukler saciyor yere birakinca gulucuklerin yerini cigliklar aliyor
(501 puan) tarafından
Internette doktor bebekler desteksiz oturmaya baslamadan bastirmayin demisti
0 oy
tarafından
koltuk altindan tutup sen destekle canim kucuk daha
(887 puan) tarafından
İlk kardikgimda yapiyordum ama iki gundur ellerinden tutuyorum onuda birakmaya calisiyo cekiyo tek basina durmak icin
tarafından
simdiden asi bu bebisler :)
(887 puan) tarafından
Aynen karnimdada duramadiydi dort aylik olmadan dis cikardi
tarafından
benim arkdasin oglu öyle acelesi var sanki :)
0 oy
tarafından
Ayy evet canım ya daha çok erken çok kısa süreli yapabilirsin ama 
(887 puan) tarafından
Kac aylikken bastirilmali?
tarafından
6 aylıkken başla canım
0 oy
(207 puan) tarafından

Benimki de kucağımdayken basıyor dizlerime he bide kalkmaya çalışıyo :) ama tabiki oturtmuyorm ben 4ay  5 günlük şuan :)) bıraksan koşmak isticekler gibi havaları var şimdikilerin maşallah

(887 puan) tarafından
Aynen cnm cok aceleciler
0 oy
(368 puan) tarafından
Deil canim basar ole donmeyede calisir gucluyse yapar 2 ay sonra yurutuce de koycan dahada guven gelir kendine ama fazla durmasin beli agrir poposu flan agrir
(887 puan) tarafından
Tmm cnm cok sagol
(368 puan) tarafından
Sende sagol canim arti sana ne dogru geliyosa o daha dogrudur sende bebeginin iyiligini dusuncen icin kimsenin dediginede pek bakma
0 oy
tarafından
Fazla ayakta tutma bir de tam yükünü verme yani sen de destekle o şekilde kalksın tabi iyi olur güçlenir 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 844 göst.
19 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Pasalarim (253 puan) tarafından soruldu

379,448 soru

11,358,668 cevap

34,833 kullanıcı

...