0 oy
198 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hukuksal bir soru soracağım. Esin ailesi tarafından eşi doldurma yuvaya nifak sokma ve mesela ailesi eşine şunu şunu yaparız eşine söyle tarzda konuşmalara şans eseri tanık olunca

Mobing davası ve aile birliğini temelden sarsma davası acilabiliyor mu o kişilere karşı 

5 Cevaplar

0 oy
(7,791 puan) tarafından
Avukata danışmak lazim cnm bunları belli bi ucret karsiligi.. 

Çünkü her detay mühim bu konularda..
tarafından
Bu arada evet oyle bi dava acma hakkin var dedikodunu yapan kocani dolduran kaynanaya tazminat acabilirsin ama kanitin lazim hukuksal olarak yasak olmayan kanitlar soyleki esinin telefonunu kurcalayip ssleri sunarsan sen hapis cezasiyla karsi karsiya kalirsin ama ses kayitlarini alabilirsen onlar esini doldururken veyahut bi sahit bulursan yuklu bi tazminat alirsin hepsinden
tarafından
Ne fayda teşekkür ederim. Yazışmalari gördüm yalnızca oda kanıt niteliğinde değil o zaman. Çok saçma ya ekran görüntüsü en büyük kanıt bana yazacak mesajj atacak halleri yok
tarafından
Sen genede avukata danis gecen bi haberde gelin ceza yedi cunku
(7,791 puan) tarafından
İnce detay ne bende bilmiyorum :) avukat da degilim ahah ama sanirim ucret karsiligi kismini dediniz.
Çünkü insanlar bunun meslek oldugunu gormeyip her seyi belese getirmeye calisiyormus bi kac avukat takip ediyorum onlar hep böyle story atiyolar espri seklinde :D
Ve cidden bu isler çok karışık canim bi avukat şart hakkiyken haksiz olursun
tarafından
Haklısınız ufak bir danışmanlık almam lazım biraz daha ilerletirlerse bunları yanına kar kalmamasi lazım burası muz cumhuriyeti değil isteyen diledigi gibi at koştursun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mantıken açılabilmesi lazım 
tarafından
Aynen inş bu konuda kanunda boşluk yoktur
0 oy
tarafından
Avukata danissan keşke o daha güzel Bilgi verir
tarafından
Öylesine merak ettim kız şimdi avukat haklı olarak danışmanlık hizmeti için belli bir fiyat isteyecek
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Sağlam kanıtlar bulup biriktirmen lazım. Mesajlaşmalar,şahitler,kamera kayıtları, polis tutanaklari felan bulman lazım. Kanitlarsan dava açabilirsin. 

Şahsen ben onlarla uğraşacağıma kocamı boşarım eğer beni ailesine ezdiriyorsa.
tarafından
İki tarafı da idare etmeden çıkan bir sorun aslında
0 oy
tarafından
Valla canım hakime bağlı sen davayı acarsın da karar ne çıkar o belli olmaz sağlam avukat tutman lazım davayı alabilmek için eşimin teyzesinin oğlumda boşandı gelinde buna benzer suçlamalarla açtı davayı ben bir şey çıkmaz bundan dedim ama 40 bin lira tazminat kazanmış gelin 
tarafından
Oh iyi olmuş beter olsunlar yuvaya nifak sokanlara aslında gün yüzünü haram edeceksin
tarafından
Gerçekten de öyle allah ıslah etsin cümlesini onların aklıma uyan kocaya da allah akıl fikir versin inşallah
tarafından
Bu konu aslında toplumun genelinde var ezelden beri varolan Türk toplumunun kronik sorunu. Gelini kendine rakip görme dış geçirmeye çalışma malesef ki erkeğin bireysellesememesi yüzünden nice ocaklar sönüyor. Ama çok şükür ben yine mesafe koymayı başardım onu hazmedemiyorlar. Eşim ailesi arasında sorunum ailesine para göndermesi ki muhtaçlık durum olsa ben söylerim gönder diye o evde çalışma çağında 4 erkek var hem kullanıyorlar hem de benden kötüsü yok başka kadın olsa kuruş gönderimesinre napar eder engel olurdu
tarafından
Hak yiyen ne bu dünyada ne de obur dünyada huzur bulamaz var sen başımın gözümün sadakası de allah sorsun hakkını inşallah
tarafından
Amin canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 64 göst.
3 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ozge25 (27 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 89 göst.
26 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Asliiada41 (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (236 puan) tarafından soruldu