0 oy
206 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar 3 ay dr hastaneye gitmek istyrm

İki çocuğum var biri 3.5 yaşında 

Küçügm 10 aylk 

Kimseye güvenp bırakamyrm da 

Eşim de çok yoğun çalşyo 

Siz nasl gidiysnz has. Fln 2 cocukla

Bi fikir verin 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşim bırakır eşim alır. Alamazsa taksiyle dönerim eve. Büyüğün yaşı seninkiyle aynı. Çok şükür zorlamaz beni. Pek mecbur kalmıyorum tabi hamd olsun 
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Tek çocuğum var baska sehirdeyiz bn kendim gidemem zaten yajinlarda otobüs tramvay da yok esimin iznine denk getirip özele gidiyoruz mecburen cnm ... 

Sen de gidersin aslinda küçüğü arabaya koy buyugunden elinden tut. Kucugun tam uyju saatine denk getir.
0 oy
tarafından
Annem müsaitse annemi çağırırım 2 çocukla anca dibimdeki sağlık ocağına gidebiliyorum 
0 oy
tarafından
su dönemde asla mecbur da kalmadıkça cocugumu hastaneye sokmam hele kendim için merîşan olur mikrop kapar kaynanama mecbur bırakıyorum 

daha önce kızımı kontrole götürdüğüm zaman  hastanede rota virüsü kaptirmistim o yuzden korkuyorum 
0 oy
(507 puan) tarafından
Eşimin bizi bırakıp ise gidiyor canım dönüşte de taksiyle döndüm. Benimki tek çocuk ama arabasında durmuyor belki durur deyip yatırıp götürüyorum bas bas bağırıyor bı kolumda onu taşıyorum bı kolumla arabayı sürüyorum. Valla rezillik ama birkaç saat idare ediliyor sende küçüğü arabasına bindir eğer duruyorsa büyük de arabadan tutarak yanında yürüsün 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Hep eşimle  giderim  canım  hiç  tek  gitmedim 
0 oy
tarafından
Eşim işten izin alıyor öyle gidiyorum başka türlü özele giderim o işten gelince mecbur senin yine büyük 3 yaşında benim büyük 20 aylık küçük 7 aylık ben mümkünü yok gidemem bende kimseye bırakamıyorum kimsem de yok zaten etrafta. Öyle saçma sapan bir yerde duruyorum ki. Ne konu ne komşu istanbulun ortasında üstelik. 

Yerinde olsam taksiyle giderim ama yani küçüğü arabasına büyüğü de elinden tutup gider gelirim.
0 oy
tarafından
Ben gecen cok hastalandım esimle oglum emine anneme gitmisler aradim gelde bi hastaneye gidelim diye oglumu babaannesi gorndermemiis,rabia yı da al dagel diye esimi gondermis ben test verdim muayene oldum,igne vuruldum esim o ara iki kızıma arabada baktı hiç indirmedi
0 oy
(211 puan) tarafından
Çocukların da kucuck canim bilmiyorum gitsen nasıl ikisiyle uğraşacaksın e bi de hastane işleri zor olur açıkçası hemde virüs var birakabileecgn birisi varsa birak
0 oy
(10,858 puan) tarafından
Gittim. Gidiyorum her yere ikisiyle. Öküze boynuzu agır gelmez. 
0 oy
(124 puan) tarafından
Ufak cocukla hele durmuyorsa doktorun yanina girince sanki ilgilenmiyor gibi gelihor bana. Yada oyle denk geldi bana sonuçta mecbur kalmasa kimse 2 cocukla muayne olmaya calismaz. Bende esimin iznine getiriyorum yada arkadas akraba birinden rica edip onunla gidiyorum kapida bakiyoe cocuguma

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 380 göst.
28 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 162 göst.
3 Aralık 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Citipiti (2,362 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 198 göst.
22 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 379 göst.

378,888 soru

11,340,844 cevap

34,808 kullanıcı

...