0 oy
488 göst.
Aile kategorisinde (775 puan) tarafından

Hanımlar aşı olmadıysanız izleyin izlettirin aşı olanlarda izlemeli ama şimdi aşıyı savunmayın önce izleyin dinleyin 

12 Cevaplar

+3 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kızım uyuyor açamadım OLMADIM OLMAMDA 
(775 puan) tarafından
WhatsAppta filn paylaşta izlesin millet
tarafından
Ben kendimden sorumluyum kuzum bu kadar ortad çelişki varken hala daha olacağım diyende buyursun olsun
(775 puan) tarafından
Bilmeyen çok fazla izleyince görürler gerçekleri bide aşıyı kendi yapmış gibi savunanlar var bi yemek bile yapınca acaba misafirler beğenirim ki düşünürken aşının peşinden koşan bi milletiz
(12,264 puan) tarafından
Olmayı düşünmedim hiç ama belgeler ile konuşan admi izleyince iyice kesinleşti kafamda
-Reklam-
+8 oy
tarafından
Iyiki aşı  oldum asla pisman degilim 3. Doz biontech desin yine gider olurum herkeste olsun olmayanlarda  herseyden mahrum.birakilsin 
tarafından
Ne yemek yaptın:)
(12,264 puan) tarafından
Benim yemek mubbeti olmayınca☺️☺️sus kız Derya
Hahhaha bokdeme bana ☺️☺️
(1,862 puan) tarafından
Maskede takmıyorum aşıda olmuyorum analiz bitmistir
tarafından
Hah tam.oldu puahahhaah
(1,862 puan) tarafından
Ahhahahaaa
+2 oy
tarafından
Çok sıkıldım artık böyle postlardan celiskilerden polemiklerden kimse kimsenin aklını bulandırmasın herkesin kendi iradesi kararı .
(775 puan) tarafından
Burada olan olsun bilimsel makalelerin ve delillerin yayınlandığı bir video konuşmacı prof alalade bi kişi değil bu sebeple paylaştım yarın pişman olmamak adına
+1 oy
(13,202 puan) tarafından
Karşıda bizim Roman komşular pozitif şuan adam davul çalıyor aşı oldular. Hangi aşısız koronalı yataktan çıkabiliyor. 
+1 oy
(120 puan) tarafından
Asi olun diyen videolarda var onları değil de asi olmayın diyen videolarımi izleyelim. Eşit olun biraz herkes bı video bir açıklama yapıyor burda senin veya bir başkasının demesiyle değil herkes kendi aklıyla fikriyle hareket etsin. Yapmayın Allah aşkına herkes kendi işine baksın 
(775 puan) tarafından
Bunu ben demiyorum zaten açıklama yapan bir prof. Ki ayrıyeten bu proflara TV de yer verilmiyor TV sadece aşıya hizmet ediyor durum zaten eşit değil
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Evet 15.45 yaş arası insanlar genç ama hamile olunca iş değişiyor bağışıklığı düşüyor en ufak bir gribi bile agır anlatabiliyor boşuna demezler lohusanın mezara açık olur diye

Evet aşı kısa sürede bulundu ama denize düşen yılana sarılır yapacak başka bir şey yok

Tedbir bizden takdir Allah'tan
(775 puan) tarafından
Videoyu izleyip bunu anladıysanız diyecek birşey im yok
tarafından
Bence yanlış düşünüyorsunuz  hamilelerin aşı olmaması lazım ,yani adam o kadar güzel anlatıyor ki ve çok da haklı kim bilir o anne karnındaki minicik bebeklerin genetiği nasil etkileniyor, ve asi olup da düşük yapan binlerce kadın varken ben o ihtimali asla göze almam hamileyken bir parola bile bu kadar supheyel yaklaşıyorsak aşıyı tavsiye edenleri bir türlü anlamıyorum
0 oy
tarafından

Aşı olmazsam korona olacağım yüzde bilmem kaç...
Olursamda öleceğim daha düşük ihtimali yüzde bilmem kaç... ( Verilere bakacak olursak) 

Ama aşı olursam vücuduma zehir girmesi %100

Bill Gates in çocuk bakıcısı röportaj verdi şimdi ne durumdalar bilmiyorum ama küçükken çocuklarının hiç birine aşı yaptırmadı diye... 
0 oy
(211 puan) tarafından
Yani herkes bi laf diyor canim bu şey işine döndü bi dönemde bebeklerinize aşı yaptirmayin işte içinde su var bu var dye özgür herkes isteyen yaptırır isteyen yaptırmaz ben bu tarz polemikleri sevmiyorum açıkçası 
0 oy
tarafından
Az önce post açtım aşı olmakta kararsızım diye biri bu doktoru tavsiye etti izledim ve kararım kesinleşti asla olmam hatta doğum sonrası olmayı düşünüyordum  o zaman da olmayacam 
(775 puan) tarafından
Çok şükür diyorum çünkü senin cocuğum hepimizin geleceği
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Herkesin kendi karari tabiki. 

Ama ben dogum yakin diye olma dedi doktorum dogumdan sonra olursun dedi. Lohusaykende bir misafirden covid bana bulasti. 20 gunluk falandı. Aşı olmadigım icin ve yeni dogum yapip bagışıklıgım dusuk oldugu icin ayni evin icinde annem babam esim çocuklarım  oldugumuz halde birtek bana bulasti. Cunku ben ve cocuklarim haric hepsinin asisi vardi. 
(775 puan) tarafından
Sonuç olarak ölmedin yada hastaneye düşmedim dimi eskiden jiç hastalık yokmuş hiç grip alt solunum yolu üst solunum yolu imtihani olmadık mı olmuyormuyduk hastalık insanlık var olduğu sürece vardı artık akledelim diyorum
(1,238 puan) tarafından
Kesinlikle dogru
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Valla gına geldi bunlardan olmak isteyen olur olmak istemeyen olmaz bu kişinin kendi kararı ama bu olmayanlar yüzünden eve tıkılıp kalmam artık 

Bide şunu sorcam size verem tekrar ortaya çıksa aşı olacağınız deseler yine mi olmayacaksınız 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 270 göst.
21 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugce duru (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 122 göst.
14 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
0 oy
4 cevap 101 göst.

379,562 soru

11,362,483 cevap

34,839 kullanıcı

...