0 oy
1,492 göst.
Aile kategorisinde (346 puan) tarafından
biraz önce  bebek bekimi bölümüne  girdim bi soruyu  okudum cok şaşırdım  kadin diyo ki bebegimin kulagi pislik oluyo ben banyodan sonra bebegimin ayaklarindan tutup kafa üstü  silkeliyorum yiine temizlenmiyo sonrada toplu igneyle temizlemeye calisiyorum ama tam temizlenmiyo  nasil temizleyebilirim diyo bide  bu kulagindaki pislikler duymasını  engeller mi diyo Allah aşkına  kafa üstü  silkelemek nedir ya Allah akil fikir versin

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben bebekken benide ilk bir iki banyomda silkelemisler ama oyle hali gibi degil dogdugunda doktorlar yapiyo ya filmlerde falan öyle oglum dogdugunda da annem bir iki kere yapti
(346 puan) tarafından
arkadasin silkelemesinin altinda cok sacma bi amac yatyo canim kulagindakiler dussun diye yaptim  diyo Allah  akil fikir versin valla..
-Reklam-
0 oy
(774 puan) tarafından
Da sen neden o post altında eleştirmiyorsun da koşa koşa burda ortalığı ateşe veriyosun. Amacın ne rezil veya rencide etmek mi ??
(774 puan) tarafından
Ne yorucam kafamı..yaptıgın çok çirkin bir sey sen mükemmel misin ki onu bu şekilde yere çalıyosun burda rezil ediyosun
(346 puan) tarafından
peki sen avukati misin ki bana  burda hesap soruyosun????
uzatma  istersen seninle ugrasamam
(774 puan) tarafından
Avukatı değilim ben de bir anneyim eksiklerimiz hatalarımız var. Sormuş adam gibi cevabını verir çekilirsin.  Mahalle dilberi gibi ordan al burda yere çal. Amacın yardım etmek değil senin
(346 puan) tarafından
her anne bilir bu yaptiginin yanlis oldugunu kucucuk kardesime sorsam o bile yapmaz sindi bana laf ebeligi yapma beni gunaha  sokma
(774 puan) tarafından
Girsen nolur yaa hakaret mi edeceksin buyır canım et hadi. Herkesin doğrusu kendine öyle görmüş öyle yapmış sanane
0 oy
(571 puan) tarafından
Kafa üstü silkelemem hey Allahım daha neler duycaz. Annem benim kulagimi filteke belki bilen vardır bazı yerlerde farklı isim kullanilir. Onunla temizlermiş bi kulagimi sağır etmiş 1 hafta duyamamışım 
(346 puan) tarafından
ya bende bunu demeye  calisiyorum dengesiz kadın  cocugu sagir edicek kulak  copu bile zararli kaldi ki igne
0 oy
tarafından
Allaaaahhhh sen aklımızı alma yarabbiimm çocuğun beynine kan sıçrayacak baş aşağı sallamak ne demek allah aşkına doktorlar bebeklerin kulak kiri keçeden almadığı sürece içeriden bir temizleme yapmayın diyor kulak burun göz bu organlar hatta tüm organlar kendi kendini temizler iğne sokmak ne demek çok sinirlendim "-@
(346 puan) tarafından
bende sinirlendimde yine ben suclu oldum hepmizin eksikleri var bilmediklerimiz var ama bunu  yapilmiycagini kucucuk cocuk  bile bilir demi canim niye  benim ustume kaldi anlamiyorum
tarafından
Aman boş Ver ya tabiri caizse deliye dalasacagina çalıya dolaş demişler bazen öyle şeyler diyorum ki şok oluyorum misal eşim in babaannesi oğlanın gözleri iri olur diye kazan karası çalmış bildiğin is yani tutmuş sürmüş gözüne gözü iltihap kapmış kör olacakmisti neredeyse bide bebekken kupleme oldu çok şişman bu diye mangal demirini kizdirda çocuğun göbeğine bas gene iyi hayatta kalmışsın dedim ya
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Toplu iğne nedir yaaaaa bırak pis kalsın be kadin
(346 puan) tarafından
el kadar cocugun kulagina takmis kadin her yolu denemis cocugun ustunde  Alah akil fikir versin valla
(3,149 puan) tarafından
Amin insanın önünde yol gösteren olacak herkesin eline çocuk emanet edilmez

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 199 göst.
19 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,601 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 266 göst.
16 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Masal2121 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 463 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikiiprensesinannesi (158 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 269 göst.
1 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Gizem121 (62 puan) tarafından soruldu

384,847 soru

11,511,520 cevap

35,173 kullanıcı

...