0 oy
108 göst.
Aile kategorisinde (137 puan) tarafından
34.haftamdayım korkuyorum arkadaşlar kucağıma alsam bir türlü almasam bir türlü alırsam çok sıkıntı olur mu benim gibi olan var mı

7 Cevaplar

0 oy
(119,563 puan) tarafından
al bisi olmaz nolcak dusuk tehliken gecmistir 
(137 puan) tarafından
Düşük tehlikem yokta erken Doğumu tetikler diye korkuyprum canım
(119,563 puan) tarafından
yok bee bisi olmaz bemce erkende degil hani 34 kusursen 35.haftan sayilir
-Reklam-
0 oy
(780 puan) tarafından
Valla canm benim oğlum hamileliğimde 3 yaşındaydı bazen aliyordum çünkü sakindikca  üzerine geliyordu çünkü dikkatli olarak bazen alabilirsin çokta büyük değilmiş oda anlamaz çünkü 
0 oy
(504 puan) tarafından
Benim kızda 2 yasiycak gel ay o da öyle yapışıyor üstüme atlıyor sallayarak uyuyo bazen deli gbi tekme atiyo karnıma geçen denk geldi ama çok sert değildi artık elimi karnıma siper ederek uyutuyorum 15 haftaligiz. Kucak istiyo alıyorum ama kaynanam alma diyo 
(137 puan) tarafından
Bende anlatamıyorum almamayı mecbur alıyorum ama haftam yaklaştıkça çok zorluyor beni erken Doğum olur diye kokuyorum arada benim oğlumda tekme atıyor hareketlendiriyor kardeşini bu tekmeler sıkıntı yaratmaz insallah
(504 puan) tarafından
İnşallah canm bazen koltuğa uzanıyorum uykum geliyo üstüme cikiyo atlar felan diye tetikte uzanıyorum yattigimdan bsey anlamıyorum :(
0 oy
tarafından
Birsey olcagini sanmıyorum bizim komsu 5yasindaki kizini indirmiyodu karni burnundaydi
0 oy
tarafından
Hiç sıkıntı olmaz aslinda analarimiz tarlaya biri kucaginda biri karninda gitmis bizler cok nazik olduk galiba :)
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Kucağına gelmek istedikce sen onun hizasına inip öyle ilgilensen daha iyi olur aslında 
0 oy
tarafından
Ben iki buvuk yasindaki oglumu dogurana kadar aldim kucagima cnm. Agliyordu dayanamiyordum. Cok sukur bisey olmadi
(137 puan) tarafından
Son haftalar çok zor oluyor gerçekten biri karnında biri kucağında arada altını değiştirirken vs tekme atıyor karnıma hayırlısıyla Doğum zamanı gelseydi

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 502 göst.
0 oy
15 cevap 236 göst.
18 Eylül 2022 Aile kategorisinde Eylmahmt (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 92 göst.
2 Eylül 2022 Aile kategorisinde Ruhugencanne.. (645 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
21 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nagiiiss (111 puan) tarafından soruldu

381,529 soru

11,422,596 cevap

34,980 kullanıcı

...