0 oy
66 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (9,025 puan) tarafından
Yarın 17+2 olucam kontrole gidecem 3lu tarama testi yapacaklar sadece kan mi alınıyor nasıl oluyor henüz cinsiyet de bilmiyoruz devlet hastanesi söyler mi acaba 2 hafta önce gittiğimde 20 den önce söylemiyoruz dedi biraz ters gıcık bir kadın di başka doktora aldım bu kez inşallah ogrenirim cinsiyet

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
2 li tarama yaptılar mı peki 3 lu nasıl oluyor bilmiyorumm
(9,025 puan) tarafından
2li de randevu alamadım zamanı geçti 3lu yapılacak devlette doğum yapacağım için birini yaptırmam gerekliymis
-Reklam-
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Bana 2 li yaptılar sonuca göre 3 lüye gerek görmedi doktor istersen fetal dna yaptır dedi onu da ben istemedim cinsiyete gelince söylerler sen sor bana 12. Haftada söyledi devlet canım 
(4,171 puan) tarafından
Yaptır canım için rahat etsin Allahın izniyle temiz sonuçlar alırsın insallah
(9,025 puan) tarafından
Bana kalsa yaptırmam da işte doktor zorunlu tuttu yaptırmam lazımmış ne gelirse Rabbimden kabulümdur. İnşallah güzel çıkar sonuç
(4,171 puan) tarafından
İnşallah canım benim yaşıma göre Bi tık riskli çıkmış normalde bin kadında Bi ihtimal çıkması gerekiyormus bende 938 kadında Bir ihtimal çıkmıs fetal dna yaptır dedi o da çok pahalı Bi işlem bende çocugumu her haliyle sever kabul ederim diye yaptırmayı düşünmedim açıkçası
(9,025 puan) tarafından
Benim annem de 40 yaşında hamile kalmıştı kadın dan bir dünya test istediler yaşı geç en küçük oğlu 18 yaşındaydi kilosu vardı diye korkuttular annem hiçbirini yaptırmadı en son bir doktor down sendromlu dedi şuan 4.5 yaşında çok cimcime akıllı çok akıllı bir kız kardeşim var
(4,171 puan) tarafından
Maşallah canım bende 25 yaşındayım benim yaşım daha genç diye risk olabilir dedi ama benim yeğenime de kaç doktor down sendromu var dediler ablam hamilelik boyunca üzüldü ağladı şimdi bizim de 4 yaşında yeğenim öyle Bi konusuyor ki her gören bu çocuk ne kadar zeki diyor bıcır bıcır ve inanılmaz akıllı yani en yakınımda bunu yaşayınca benim de böyle testlere güvenim yok her şey Rabbimden hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin insallah canım ❤️
0 oy
(7,466 puan) tarafından
Kan alınıyo baska bısey yok 13 haftalıken öğrendim erkek oldugunu
(9,025 puan) tarafından
Ben oğlumu da geç öğrendim bunu da geç öğrenecegim sanırım geçen 15 haftalıkti söylemedi doktor
0 oy
(11,094 puan) tarafından
2li 3lü onları bilmiyorum yaptırmadım hiç ama 17 hafta bebek gösterirse doktor söyler cinsiyetini 
(9,025 puan) tarafından
Ayyy inşallah söyler eşimle anlaşma yaptık cinsiyet belli olana kadar kimseye söylemedik hamile olduğumu sedece eşim ve ben biliyorum anenm kaynanamlar falan kimse bilmiyor
(11,094 puan) tarafından
İyi sabretmişsiniz valla :D bebişin gösterirse söyler canım ama doktora girmeden 5-10 dk önce mutlaka çikolata ye bari hareket etsin de göstersin minnak :)
(9,025 puan) tarafından
Eşim bile şok ben biraz tez canliyim tutamam söylerim diye düşünüyodu inat ettim demedim. Oğlumda 24 haftalıkken öğrendim. cinsiyeti gostermemistu
(11,094 puan) tarafından
Aa ben ilk bebeğin sandım neyse tecrübelisin işte :) hayırlısı olsun canım sağlıkla al kucağına:))
(9,025 puan) tarafından
Yok 2. Olacak inşallah ama ilkiyle çok farklı geçiyo teşekkür ederim canim amn

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 63 göst.
15 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Gul sen (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 73 göst.
3 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asya_g2000 (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Fatma76 (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,744 soru

11,428,481 cevap

34,988 kullanıcı

...