0 oy
524 göst.
Diğer kategorisinde (467 puan) tarafından

Dün akşam beyin mr.girdim ve cuma günü doktora gösterecem sabah e nabıza baktım anlamıyorum 4 tane beyaz leke  var o leke ne anlama geliyo içim içimi yiyor gerçekten bilen varsa lütfen cvp verebilirmi 

image

image

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sürekli aylardır beyin mr ini inceleyen biri olarak söylüyorum bunu foto ile sağı solu durdurarak anlayamazsın video hareket ettikçe olması gereken yerlerde başka bişey göründüğünde kötüye yorulur kendi kendini hiç yeme bekle sadece gecmis olsun 
(467 puan) tarafından
Yani merak ettiğim şey şu beyaz lekeler ne anlama geliyo cumaya kdr gidemiyorum hastaneye
tarafından
Göz çukuru bile olabilir foto dan anlayamazsın canım
(467 puan) tarafından
Video olarak ta var cnm sadece ekran görüntüsü aldım
tarafından
Onu diyorum işte kuzum video da anlaşılır sadece ekran görüntüsünde milim bile kıpırdatsan farkli bişey çıkar üstüne radyologlar bile hata yapıyor yorumlarken alanları.bu olmasına rağmen bizim anlamamız çok zor bize gösterdikleri için ben oğlumun mr larini yorumlayabiliyorum artık
-Reklam-
0 oy
tarafından

Post yukarı çıksin

0 oy
(228 puan) tarafından
Baş ağrınız falan var diye  mi çekildiniz mr 
(467 puan) tarafından
Baş agrısı baş dönmesi için gittim
(228 puan) tarafından
Cnm beyazlılar oluyor mr de bende çekilmişti vardı bir şeyler kafaya takıp irdeledim hiç bişey çıkmadı yani bize var gibi geliyor ama doktorlar onu tamamen farklı yorumluyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 172 göst.
19 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Agdhdg (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 93 göst.
24 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Buse0502 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 91 göst.
24 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek06 (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 209 göst.
27 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,041 soru

11,376,413 cevap

34,861 kullanıcı

...