+1 oy
616 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Demin bir post okudum posttan ziyade yorumlar tuhafıma gitti. 

Postu paylaşanin eşi bişey yapmış söylemeyeyim şimdi aldatma şiddet yalan vs. Değil . Abartılacak bir durum da değil bence. Birkaç kişi yorum yazmış gerizekalı mi eşin ne kadar mal ne kadar apptal bilmem ne senin yerinde olsam şöyle yaparım böyle yaparım gerizekaliymis cidden kocan vs vs . 

Bende çok yorum yaptım da haksız da olsa kimsenin kocasına o şekilde hakaretler etmedim sizin zorunuza gitmiyor mu ya benim şahsen tanımadığım birisi öyle diyecek eşime (suçu da yok) benim zoruma gider. 

Diğerleri de anca ahkam keser şöyle yapardim böyle yapardım yok saçını yolardim . He bacım he 

23 Cevaplar

0 oy
(487 puan) tarafından
Bir tek bana tuhaf geliyor sanıyordum.kusura bakmasınlar ama kimse kimse için bu şekilde konuşamaz şahsen ben peoblemimi bile anlatmış olsam kimseye bu tarz konuşma hakkını vermem ben yapmiyorsam kimse yapamaz.ama çelişki de burda zaten bazen denk geliyor bir bayan kocasına olan öfkesini biraz hakaretli anlatınca ay sen nasıl kadınsın önce ağzını topla ama doğru düzgün yazarak eşinin yaptığı bir kötülüğü hakaretsiz anlatana senin eşin m.al s.erefsiz bilmem ne post sahibide birsey demiyor ya bazen şaşırıyorum.biraz empati olmalı..
-Reklam-
0 oy
(802 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kalem ne isterse onu yazar!

Ben burda yazılan yorumların çoğuna inanmıyorum nedense, bana fazla abartı geliyor.Kimi kocasını övüp duruyor, kimi yerden yere vuruyor.Bana bazıları göstermelik, bazılarıda seyirlik geliyor.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 421 göst.
6 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 211 göst.
9 Nisan 2022 Aile kategorisinde cileklikurabiyem (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 579 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Sevimlipandacik07 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 490 göst.
20 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,979 soru

11,514,244 cevap

35,174 kullanıcı

...