0 oy
276 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Kizlar eşimle ilgili sorunlar yaşıyordum burda bazı arkadaşlar la dertlestim allah onlardnda yazanlardanda razı olsun. Özet geçeyim bilmeyenler için. 2 gün önce eşim le kavga ettik. Eşim 1 aydır bize karşı çok değişti. Sürekli beni ilk eşimden olan çocuğumu hatta iki aylık bebeğime bile bağırıyordu. Bu adam böyle bir adam deildi. Allah var kızımın tüm ihtiyacını karşılar yedirir giydirir herseyini. Ama gel gelelim bir aydır sürekli azarliyor benimde zoruma gidiyordu.2 gün önce bir lamba mevzusu yüzünden kavga çıktı benim kıza bağırarak lambayı söndür ceylin dedi. Benum kızda tamam baba saçımı tarayim kapatıp dedi oda lambayı söndür diye yine bağırdı bende ne oluyor sana ya ne istiyorsun çocuktan niye bağırıyor güzelce söyle söndürür zaten dedim bana ne diyon lan sen diye bağırdı lambayı söndürebilirmisinmi diyecem dedi bende öyle deil lambayı söndür kizim desen söndürür zaten dedim. Bana küfür etti bende sinirlendim sesimi yükselttim burda çocukların yanında azini bozma seni bir daha uyarmicam dedim. 2 aylık bebeğimi koltuğa attı geldi beni dövdü gözüm moraldi babam geldi beni aldı. Babam gtme dedi babamı dinledim gtmedim. Bugün kaynanam gil konuşmak istedi kadin defalarca yalvardı bana yok demiştim. Babamda konuş bakalım ne diyecekler dedi. Gorumceme geldik kaynanam eşime kârını al yemeğe gidin başbaşa konusun dedi. Bende dinledim kaynanamı çünkü herseyde benim arkamda olan bur insan. Neyse gttim eşimle konuştum herşeyi. Defalarca özür diledi. Mor gözümden öpüp durdu seni özledim dedi. Ağladı. Pişmanım dedi. Bende birda böyle bir şey olursa benum için biter dedim. Söz verdi olmayacak diye. Daaha çok şey konuştum. Neyse affettmedim seni daha dedim eve dön dedi eve döndüm kusum birazda sürünsün biseler yapsın gönlümü kazanmak için. Size sorum sizce iyi mi yaptım kötü mü yaptım eve dönmekle. Kusura bakmayın uzun oldu cevaplayan herekese benimle dertlesen derdime ortak olan herkese de çok teşekkür ederim.

9 Cevaplar

+1 oy
(1,699 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Anladıgım kadarıyla gözü dönmüs esinin o an. Seytan girmis aranıza.. Allah affetsin esine merhamet nasip etsin.. eskiden böyle degildi de son zamanlarda böyle olduysa affetmekle iyi yapmıssın. Cünkü belki bir sans daha vererek cocuklarının gelecegini yuvanı kurtardın. 

Evet siddete cok karsıyım ama cok pismansa ve tekrarlamayacagına eminsen, dersini aldıysa yuvanı bozmamak en iyisi. Zaten cok sükür arkanda baban var. Ailen de gözdagı verirse bi güzel bir daha yapamaz. Bana dersini almıs gibi geldi. Zaten kaynanan da senden taraf yuvanızdan taraf. O zaman yıkılacak bir yuva degil bunu düsünüyorum
(337 puan) tarafından
Kalbimi okudun canim +++ teşekkür ederim. Artiladim. Evet bebegim için afettim. O pişmanlığı gözünde gördüm. Birda yaparsa da kendi kaybeder aon sansi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Helal olsun babana arkanda dağ gibi durmuş ama 

Sen o dağı yıkıp gecmissin 
(337 puan) tarafından
Yok canım yıkmadım uzun olur diye yazmadim babama danıştım tabi danışmadan eve donmedim yıkacak olsam başta yıkardım
tarafından
Bilemiyorum canım umarım seni bir daha yaniltmaz
(337 puan) tarafından
Dedim her insan şeytana uyar her insan hata yapar bu bana ilk el kaldırisiydi o yüzden afetdim ama ona daha afetmedim dedim. 2 aylık bebegim için son şansı verdim. Burda yaparsa da kaybeder
0 oy
tarafından
Bir kez yapan adam bir daha yapar baban arkanda durmuş yalnış yapmışsın geri dönmekle 
(337 puan) tarafından
Bir sans verim dedim. Bacım 2 aylık bebegim var bide eşim merhametli insan bir aydır değişti önceleri çok mutluyduk eskiye nazeren o şansı verdim zaten son sansi
tarafından
Hakkin da hayırlısı olsun canım ama o bebeşi nasıl atar yazık günah ya bir yerine birşey olsaydı ALLAHIM ya 2. Şansı iyi değerlendirse bari
(337 puan) tarafından
Insallah iyi değerlendirir canım yoksa kendi kaybeder
0 oy
tarafından
Baban gelmiş almış keşke eşin seni babanın yanı dan gelip alaydı ve ilk önce baban konuşsaydı sonra beraber gitseydiniz 

O zaman varya değil sana vurmak ağzını dahi açmazdı 

Ama sen babanı dinlememişsin yarın öbür gün yine bişey olsa baban yine gelecek Allahın izniyle ama sana güvenip o uola daha çıkar mı bilmem 

Keşke babanı dinleseydin 

Şimdi iyi olursunuz 

Ama sonrasın dan birdaha patlak verir se eşin 

Eşin amann çıktı geldi bidaha gelir diye düşünecek 
(337 puan) tarafından
Yok canım babam dedi gt konuş diye. Zaten afetmedende
(337 puan) tarafından
Babama danistim babamin lafı ile hareket ettim babam dedi beni görsun dedi bende babamı gorecekmissin dedim tamam dedim hatta gönüllerini alacaksın dedim tamam dedi
tarafından
Kız öyle desene o zaman çok sevindim ☺
(337 puan) tarafından
Tsk ederim kuzum :)
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Önemli olan çocuklara karşı tavrı herkes aniden sinirledir belki cani başka bir şeye sıkkındı o anda bir yuva kolay kurulmuyo anladığım kadarıyla bu ikinci evliliginiz onunla güzelce konuş ve çocuklara karşı daha iyimser alçak sesle konuşsun 
(337 puan) tarafından
Konuştuk canım herşeyi söz verdi burda olursa afetmem
(1,238 puan) tarafından
Herkes bir şansı daha hak eder canım burdaki kimseye bakma kendileri de dünyanın lafını yet oturur başkasına akıl vermek kolau tabi
(337 puan) tarafından
Tsk ederim canım. Ben de 2 aylık bebegim için o şansı verdim iyi değerlendirip degerlendirmemek ona kalmış kendi kaybeder
(1,238 puan) tarafından
Aynen canım sen yine de ağırdan al ve son şansı olduğunu. Dile getir allah feraha çıkartsın inşallah
(337 puan) tarafından
Aynen öyle yapıyorum canım allah razı olsun
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Bir yapan bir daha yapar şaşmaz bu durum keşke önce baban konuşsaydıda sen ondan sonra evine donseydin
(337 puan) tarafından
Babam beni görsun dedi babamı da görecek bugün iş çıkışı gidecek bende dedim kendine ailemin gönlünü alacaksın güvenini kazanacaksın dedim Söz vedi
(3,832 puan) tarafından
İyi bakalım hayırlısı olsun
(337 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
tarafından
Yanlış yapmışsın canım yuvani yik demem ama bence kolay affetmissin surundurmeliydin
(337 puan) tarafından
Kendine afetmedim daha ailemin gönlünü al dedim ondan sonra dedim uğraşsın gönlümü kazanmak için eve döndüm ama konuşmuyorum.
tarafından
Biraz daha donemseydin daha iyiydi canim
(337 puan) tarafından
Ailemin durumu yok canım el mahkum napim mecbur ama son şansı o pişmanlığını gözlerinde görmesem zaten donmezdim
tarafından
İnşallah düzelir canım ders olur ona bir daha da yapmaz sakin taviz verme sakin
(337 puan) tarafından
Tamam kuzum inşallah tsk ederim
0 oy
(3,282 puan) tarafından
İnşllah bidaha aynı  şeyleri  yapmaz yaparsada baban arkanda nasıl olsa bi güvencen var hiç korkma 
(337 puan) tarafından
Aynen öyle bacim allah razı olsun babamdan
0 oy
(253 puan) tarafından
Eve donmussun tamam şimdi böyle olsun diyelim ama bir daha öyle hareket yaparsa ki tekrarlama ihtimali var bir daha dönme kendisine neden çünkü alışkanlık oluyor ondan
(337 puan) tarafından
Aynen öyle canım kesinlikle açık ve net şekilde konuştum son şansı olduğunu kendide biliyor pişmanlığını gözlerinde görmesem zaten donmezdim ** gibi pişman

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 1,082 göst.
13 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Melisadogan (13 puan) tarafından soruldu

377,333 soru

11,292,189 cevap

34,710 kullanıcı

...