0 oy
89 göst.
Diğer kategorisinde (104 puan) tarafından
merhaba özel hastaneye gittim piskolog ve piskiatri ikisi de ayrı ayrı özel öğrenme güçlüğü hiperaktive dehb dediler ilaç yazdı kullan dedi medikinet nasıl bir ilaç alıp almamakta kararsız kaldım ayın 29 devlet hastanesine randevum var ya orası başka tedavi uygulamak isterse diye napcam bilmiyorum 

viskar testi istedi devletten yaptıracağım özel eğitime gideceğiz çünkü özel hastane hem pahalı hemde geçersizmiş bu ilacı kullanıp faydasını gören var mı hiperaktive ve özel öğrenme güçlüğü dedi gittiğim bütün hastaneler çok üzülüyorum çok yoruldum iyi oldun istiyorum onun için çırpınıyorum inşallah boşa gitmez bu tedaviler 

2 Cevaplar

0 oy
(4,089 puan) tarafından
İlacını mutlaka kullan şuan çok fark etmezsin ama yaşı ilerledikçe kullanmadığına pişman olursun çünkü bu tür durumlarda çocuğun yaşı büyüdükçe durumu daha da ağırlaşıp başedilemez oluyor ne kadar erken başlarsa o kadar iyi ama başka bi yere daha göstereceksen farklı farklı tedavi uygulamasınlar bekle biraz o doktorada söyle en uygun ilaç hangisi olacaksa onu kullan 
(104 puan) tarafından
evet bende farklı farklı tedaviden çekiniyorum o yüzden beklemek istedim şuan bile baş edemiyorum zaten ilaç kulansam bir dert kulanmasam bir dert
(4,089 puan) tarafından
Böyle düşünme canım tedavi olmak kötü bişey değil ki merak etme ilaçlara bünyesi alışacak Allah çaresiz dert vermesin
-Reklam-
0 oy
(104 puan) tarafından
.....................

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 60 göst.
21 Eylül 2021 Diğer kategorisinde kimsebilmesin (104 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 765 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde kimsebilmesin (104 puan) tarafından soruldu
0 oy