+1 oy
407 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

ne olmuş bu aileye ya normalde Esra Erol izlemem ama çok merak ettim. Bilen azıcık anlatabilir mi lutfeeen

5 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından
Hepsinin canı cehenneme 
tarafından
Ne olmuş ki canı cehenneme valla hiç anlamadım. Normalde izlemem ben esra Erol. Hep çarpık ilişkiler mide bulantısı
tarafından
Kız kaçmış o adamla evlenmiş %45 zihinsel engelli kız 4700 TL engelli maaşı varmış anası kızımı maaşı için kaçırdı evlendi diyo adamın başka karısı da var 1. 5 yaşında ve 1 aylık 2 çocuğu var
tarafından
Allah çocuklara yardım etsin inşallah ❤️ :(
-Reklam-
0 oy
(15,770 puan) tarafından
Ahmet denen mahlukat su engelli fatmayi kaçırmış evli ve çocuğu da var Fatma da tutturmuş Ahmet'i bırakmam sanki *** var onda annesi de kendini yedi bitirdi orda zavallı kadın dün azıcık baktım bu olay yani 
(15,770 puan) tarafından
Dedim ya dün az bişi baktım izlemem normalde
tarafından
Ay yazık yaaa üzüldüm annesine de kıza da
tarafından
Annesi alsaymış rapor evlenemezmiş engelli kişilerin bu tarz evlenme vs işlerine kısıtlama getirilebiliyo ama annesi bilmiyo olabilir tabi bu durumu bende Esra Erol izleye izleye öğrendim
tarafından
Ay ben hiç bilmiyordum şuan ogrendim valla çok da yerinde bir kanun
tarafından
Aynen ama kmse bilmiyo canım kız engelli ama eğitimle çok güzel yerlere gelebilirdi eğitimsizlik kızı daha da sefilleştirmiş malesef eminim annesi de elinden geleni yapmıştır ama işte herkese eşit gitmiyo eğitim ya da herkes o kadar bilemiyo yapamıyo
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Bu Ahmet fatmayu kaçırmış kız engelli önceki karısı da engelli 3 kere mi ne evlenmiş daha önce de bu fatmaya da nikah kıymıs sırf maasını elinden almak için bu adamla kaynanası dövüyormus komsular öyle diyor annesi ordan almak istiyor onu hala adamı savunuyor annesine bağırıp çağırıyor yarım akıllı Bi kız belli yazık olmadan kurtulsa keşke 
tarafından
Ya çok üzüldüm ya inşallah annesi alır kızını :(
(4,171 puan) tarafından
Anne de çok normal durmuyor da canım kız diyor beni hep dövüyodu eziyet ediyordu yurtta büyüdüm vs diye bak önceki hali ne güzelmiş Bi de şimdiki haline bak
tarafından
Yaa ne kötü durum ya rabbim kimseye yasatmasin
(4,171 puan) tarafından
Amin canım aminn
0 oy
tarafından
Yaa bende normalde hiç izlemem ilk kez dikkattimi çekti úzúldúm annesine ya nasîl çırpınıyo yazık
tarafından
Benm de o dikkatimi çekti. Birde Instagramda twetde görüp durdum
0 oy
(7,466 puan) tarafından
Kız engelı annede yazın ugrasıyo kızım engelı evlenemez dıye
tarafından
İnşallah boşanır gelir ya
(7,466 puan) tarafından
Isallah cocukca konusuyo zaten ıptal olur evlılıklerı

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 569 göst.