+1 oy
484 göst.
Aile kategorisinde (410 puan) tarafından
bebeğim 13 aylık şimdiye kadar hep yanında yattım ben yere minder seriyordum o da beşiğnde reflü yatağında ama hem kilodan hem de fıtık başlangıcı var artık yerde yatamıyorum ortopedik yatak aldım 2 gündür ben yatak odasında bebeğimin yanında babası yatıyor ama 2 gündür kan ter içinde kalkıyorum uyku haram her gözümü kapattığımda rüyamda oğlumu görüyorum kayboluyor kanlar içinde değişik değişik şeyler 10 defa kalkıp kontrol ediyorum en az niye böyle oldu şimdi de odadayım gözümü kapatmaya korkuyorum saçma sapan şeyler görecem yine ne yapayım yatak yüksek bebeği burada alsam ya düşerse ya ben döner ona zarar verirsem böyle de uyuyamıyorum diğer türlü de belim ağrıyor akıl verin kızlar bir yol diyin 

10 Cevaplar

0 oy
(120 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Cnm yatmadan önce okuyabilirsin 7 Ayetel Kürsi oku hem kendi etrafına hem bebeğinin hemde evinin etrafına ufleyerek yat. Okuyamazsanda youtubede falan oluyor açıp dinleyebilirsin. Felak, nas sureleride öyle okuyarak yat korkutuyorlar sanırım rüyanda bazen bende öyle olurdum çok şükür okurken sızıp kalırdım. Geçti çok şükür. Park yatak da alabilirsin yanında olur hem
(410 puan) tarafından
ayetel kürsi okuyordum ama Felak nas okumadım onları da okuyacağım bugun inşallah faydası olur
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Park yatak alıp yatağının yanına koy canm 
(410 puan) tarafından
13 aylık olur mu var mı
(4,089 puan) tarafından
Var tabi odan müsaitse hemen al koy düşme tehlikesi falan da yok onda
0 oy
(60 puan) tarafından
Çocuğu da sizin odanıza koyma gibi bir şansınız yok mu ya da kendi yataginizi bebenin olduğu yere götürme gibi bi şansınız 
(410 puan) tarafından
odası çok küçük
(60 puan) tarafından
Arkadaşın dediği gibi park beşik alabilirsin
0 oy
(3,835 puan) tarafından
Evham yapma canim. MaşAllah  baya büyümüş  zaten bir seycik olmaz. Ben iki cocugumu  da 6.aylarından sonra odalarinda yatirdım bir sey de olmadı elhamdülillah.  Hayatımızı  düşüncelerimiz  yönlendiryor emin ol. Esinden ayrı da yatma derim. Bebeğini  kendi duzeninde kendi kendine uyumaya alıştır. 
(410 puan) tarafından
eşimle sorumluyuz zaten bebek olsa da olmasa da ayrı yatıyoruz
0 oy
(12,851 puan) tarafından
Park yatak al bir de bebek kamerası al canım 
0 oy
(550 puan) tarafından
Namaz kil dua et
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Fazla mı abartıyorsun acaba millet yenidoğano odasına alıştırıyor bi telsiz al yatsın herkes yatağında böyle kabuslar görene kadar ohooo bacım hepimiz anneyiz yazık sana da eşine de 
(410 puan) tarafından
doğru biraz hem panik var hem evham hamile iken de böyleydim her gün rüyamda doğuruyordum göre göre erken doğum yaptım bilmiyorum neden böyle
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Fazla evham yapma 1yaşına girince odasına koydum önce allaha emanet sonra bana deyip yattım.hem oda rahat etti bizde
0 oy
(955 puan) tarafından
Park yatak al ama böyle anne yani gibi olanlar var yanında yatiomus gibi olur ben ondan almadığıma pişman oldum bebeğim benle uyumak istiyo beşiğinde uyumuo çünkü
0 oy
(7,118 puan) tarafından
8 ayini doldurduktan sonra yanıma aldim, 22 aylık hala da birlikte yatıyoruz. Düşmemesi icin önlem aldım.. sıkıntı yok. 
(410 puan) tarafından
peki siz yastıkta yatıyorsunuz bebek neyde yatıyor yani kafalarınız eşit mi oluyor yoksa bebek az daha mı aşağıda kalıyor
(7,118 puan) tarafından
Kızım 2 yaşına girecek onun ince bir yastığı var onunla uyur, ben de kendi yastigimla uyurum canım.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 60 göst.
0 oy
18 cevap 489 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Cemreeymen__ (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 83 göst.
0 oy
4 cevap 253 göst.
3 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Busraqq (42 puan) tarafından soruldu

377,047 soru

11,283,828 cevap

34,685 kullanıcı

...