0 oy
167 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hep böyle yapiyolar ssk var ben De monurol antibiyotik aldik 85 lira istedi elimde yok o ilaç aynısı dedi arkada vardı dedim ha varmis dedi yine dusmedi

4 Cevaplar

0 oy
(1,060 puan) tarafından
İlaçların içerikleri aynı olsa da piyasa isimleri farklı olabiliyor. Eczanelerde bütün firmaların ilaçları bulunmaz. Oyuzden farklı isimde ilaç veriliyor. İsmine takılma. 
-Reklam-
0 oy
(85 puan) tarafından
Evet geçenlerde benim de başıma geldi doktor monurol şase yazmış eczaci uroday diye bir şey vermiş. Hamileyim ne olur ne olmaz diye kullanamadim gerçekten çok yanlış yaptıkları doktor ne yaziyorsa onu verin 
tarafından
Para aldı ayri olarak normalde monurol de ücret odemezdim
0 oy
(734 puan) tarafından
Doktorlar firma ismiyle çalışıyor eczane etken maddesi ile.O firmanın ilacı yoksa aynı etken maddeli başka firmanın ilacını veriyor.Eczacılar sizin zararınıza bişey vermez merak etmeyin
0 oy
(120 puan) tarafından
Eşim eczacı ilaçlar doktorların yazdıkları gibi bazen ellerinfe bulunmuyor o yüzden muadili olan diğer ilacı verirler size zararlı olacak birsey vermezler. Hastanede yatan hastalara bile bu böyledir her ilaç bulunmuyor alınmasıda öyle kolay olmuyor malesef o yüzden bazı ilaçların muadilleri vardır ki insanlar tedavilerini devam ettirebilsinler die yani etken maddeleri aynidir.
tarafından
Ama elinde vardı canım gordum arkada
(120 puan) tarafından
Bilemiyorum cnm onu eczacının başka bir hesabı vardır belki.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 84 göst.
30 Mart 2022 Diğer kategorisinde Tgbtysz (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 131 göst.
21 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Happymommy (1,893 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
13 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Perihan (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 119 göst.
11 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmasur (35 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...