0 oy
470 göst.
Diğer kategorisinde (3,739 puan) tarafından

Ya safra kesemde taş ve kum var taşlar epey çokmuş midem çok kötü suan aşırı sancım var :(cocugumla bile ilgilenemiyorum o derece :(ve ben çok korkuyorum ameliyat olmaktan

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Rabbim yardımcın olsun şifa versin canim sağlığın önemli evladına daha iyi bakabilmen için erteleme derim
(3,739 puan) tarafından
Amin canım inşallah olacam inşallah
tarafından
Rabbim bol bol şifa versin canim
(3,739 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum
tarafından
Cumelmizden canim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç korkma kuşummm ❤️☺️ annemde de vardi bir suru .Surekli midesi bulaniyodu karni agriyodu .Ameliyat oldu sonra duzeldi cok  sukur .Asiri agir bi ameliyat degil .Riskli bir ameliyat hic degil zaten ☺️❤️ skma hic canini .Opuyorim.
(3,739 puan) tarafından
Ya Allah razı olsun senden ne güzel morel verdin bana :*
tarafından
Senden de razi olsun kuzum benim ❤️☺️ girmeden ayetel kursi biliyosan oku icin rahatlayacaktir ☺️❤️
0 oy
(449 puan) tarafından
Bende oldum ertesi gün süpürge yaptim bulaşık yikadim sadece egilemiyordum bide cok uyuyordum dogumdam bir ay sonra oldum sezeryanla bu ameliyat uykumu getirdi
(3,739 puan) tarafından
Hastanede 1 gün mü kaliniyo
(449 puan) tarafından
Evet yavrum özelde mi yapacaksin
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Hİç korkma canım artık kapalı ameliyat yapıyorlar onlar için küçük bir delik açıyorlar ordan alıyorlar iki gün biraz ağrın olur sonra toparlanırsın Allah şifanı versin inşallah kalbini ferah tut sen 
(3,739 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Ameliyat olsan 2 güne geçer değmez o ağrıyı sancıyı çekmeye üstelik bakıma muhtaç bir bebeginde varken kendin icin değilse de onun için olmalısın. Korkulacak bir ameliyat da değil üstelik. 
(3,739 puan) tarafından
Annem bakar oğluma o yönden aklım kalmaz arkada su sancı berbat bir şey
tarafından
Bacım sana ihtiyacı var o bebeğin. Ayrıca gerçekten boşuna çekiyorsun git ol ameliyatını.  Korkulacak bi ameliyat değil riskli de değil.
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Biz kadınlar dogum yapıyoruz canım safra kesesi ameliyatı ne ki. Korkma artık sünnetten basit bir işlem
(3,739 puan) tarafından
İnşallah olacam canim
0 oy
tarafından
ben 17 yaşında oldum korkulacak birsey yok bence zaten zor durumda kalınmadıkça kapalı ameliyat ediyorlar benim kana karışmıştı sararmaya başlamıştım ve safra keremdeki taşlar düşme yaparsa böbrek kanallarını tıkayabilir artı safra kesen şişip ciğerlere yapışabilir eğer böyle olursa açık ameliyat ediyorlar daha da zor oluyor geç olmadan tedavisine baktır geçecek birsey değil safradaki taş 
(3,739 puan) tarafından
Benim taş ta kanalı tikamis. ( Büyükmus bayağı boyutu
tarafından
bence ameliyatı ol kurtul ben çok rahatım o zamanlar cok ağrı çekiyordum haftada bir mutlaka acil yada hastane yolu görünüyordu
0 oy
tarafından
Korkma canım öyle korkulacak bir ameliyat değil kayınvalidem de oldu  çocuklarına daha faydalı olmak istiyorsan ameliyatını ol derim 
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah canım ❤️
(3,739 puan) tarafından
Öyle yapacağım canım inan evladımı gözüm görmüyor su ağrıdan
0 oy
tarafından
Korkma canım çok kolay bir işlem ertesi gün ayağa bile kalkarsın geçmiş olsun 
(3,739 puan) tarafından
Saol canım Allah razı olsun
0 oy
(2,137 puan) tarafından
Bende safra kesesinden ameliyat oldum canım.

Ama inan ki şuan çektiğin ağrının ,sancinin yarısını bile cekmiyorsun.

Çünkü ben günde 2 defa iğne vurduruyordum ağrı için.

Ameliyat oldum rahatladım.
(3,739 puan) tarafından
Peki zor bir süreç mi
(2,137 puan) tarafından
Bende enfeksiyon olduğu için 2-3 hafta antibiyotik kullandım.
Enfeksiyon bitince ameliyata aldılar.
Ameliyattan sonra aman aman bı ağrım olmadı.Sonrasi 2-3 güne ayakalandim.
Yani ameliyattan sonra kendi işimi kendim görüyordum ama çocuk yoktu bende o zaman
(3,739 puan) tarafından
Anladım canım bende enfeksiyon yokta çamur ve taş var
(2,137 puan) tarafından
Bende üçüde vardı canım.Senin daha kolay olur.
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ayy o sknti esimdede vardii ameliyat dediler cok fazla agrisi sizisi vardii.ama esimde korktu olmak istemedii doktor bir kadnn kitabi var onlari uyguladi bir senedir iyi cok sukur
(3,739 puan) tarafından
Yaa nedir o kitap acaba
(4,152 puan) tarafından
Aidin salih kadinn ismi canm bi arastir istersen bizde kitabi varr resmini atiyim istersen. Bir kac arkadasimda onunla  sifa buldu.
(3,739 puan) tarafından
Ya atarsan sevinirim kuzum
0 oy
tarafından
Ay inan o korku bende de var ama o acıya değer . Acıların finince iyiki ameliyat olmuşum diceksin ❣️
(3,739 puan) tarafından
Evet bu acıyı rabbim düşmanima yaşatmasın 10 tane dogrurum ama bu ağrı çok farklı
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Öncelikle çok geçmiş olsun. Cuma günü benim  kardeşimde safra kesesinden ameliyat olacak. Korkmayın inşallah kolay ayaklanirsiniz. Tekrardan geçmiş olsun.
(3,739 puan) tarafından
Yaa çok geçmiş olsun canım sağ salim çıksın inşallah rabbim size bagislasin
0 oy
(4,152 puan) tarafından

image

kitap bu canm 
(3,739 puan) tarafından
Çok saol canım
(4,152 puan) tarafından
Rica ederim canm Rabbim.sifa versin biraz uygulamasi zor ama.inann kac kisi bununla sifa buldu agridan iyidir biraz dayan. Kesedeki taslarr resmn dustu tuvalete
0 oy
tarafından
Allaha emanetsin ol ameliyatını iyileş kuzu  
(3,739 puan) tarafından
Saol canım benim
0 oy
tarafından
Gecmis olsun kuzu önlem al ama ameliyat ol enistemde olmadı erteledi şuan oldu ama baya bobreklere gelmis taş hastanede yatiyor 11 gun oldu 
(3,739 puan) tarafından
Yaa :( bende ertelemicem artık yeter bu sanci
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Kııız korkmaaa benimde babam oldu daha ameliyattan çıktı akşama yürümeye başladı ağrısı biraz oluyor elbet ama ikinci gün işe gitmeye bile çalıştı düşün o kadar hafifti Allahın izniyle biznillah olursun hiç korkma ağrı çekmektense bir kere olacak hoop bitecek 
(3,739 puan) tarafından
Ya ne güzel mesajlar bunlar motive edici :)
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Korkma canım inan onun ağrısı ameliyattan beter  benim annemde oldu şükür iyileşti çok geçmiş olsun 
(3,739 puan) tarafından
Saol canım benim amin inşallah
0 oy
(3,917 puan) tarafından
Canım  ben de 2. Bebegime hamileyken aşırı  sancilaniyordum meger tas varmis safta kesemde habire acillik oluyordum hamilelikten ötürü saniyorlardi. Dogumdan sonra da olunca anladimki degil. Bebegim 34 günlükken ameliyat oldum sukur bir daha hicbir sikintim olmadi. Kolay bir ameliyat. Korkma. Tabiki az cok ağrısı  oluyor ameliyat yerlerinin ama inan o safra kesesinin agrilarini cekmeye degmez. 1 gece yatıyorsun sadece. Ilk 1 ay yememe icmeme dikkat ettim.simdi sukur her seyi yiyorum bir sıkıntı da olmuyor. Ayyyy onceden  yagli tuzlu baharatlı yesem o berbat sancı oluyordu  sabahina acillik oluyordum.
(3,739 puan) tarafından
Bende acillik oluyorum artık dedim yeter bu sancı cekilmiyo gerçekten
0 oy
(294 puan) tarafından

Ben de iki sene önce oldum ameliyat ve inan korkulacak hic bisey yok hastanede tek basıma bile kalabilirdim yani ameliyattan sonra o derece rahatlıyor insan yorumları okudum Bi arkadas kitaptan falan bahsediyor senin de kafana yattı anladığım kadarıyla safra kesen alınmadığı sürece sen bu ağrıları cekmeye mahkumsun üstelik camurum da var diyorsun safra önemli Bi konu seni ölüme götürür Allah korusun Bi cocuk dogurmus kadın safra ameliyatından mi korkuyor cok ayıp:D

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 86 göst.
27 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 64 göst.
0 oy
11 cevap 249 göst.
0 oy
18 cevap 430 göst.
14 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,121 soru