0 oy
243 göst.
Diğer kategorisinde (331 puan) tarafından

image

kizlar e bebekten aldığım kargo dün gelmiş gözüküyor ama dağıtıma falan çıkmadı. Eve kendileri mi getiriyor? Şu yukarda gönderinizi teslim alabilmek için 444 9393 u arayın diyor ya arıyorum bağlanmıyor bı turlu. İlla o numarayı arayıp mi alabiliyoruz gönderimizi bilen var mı 

4 Cevaplar

0 oy
(715 puan) tarafından
Dağıtıma çıkarılsa yazardı demekki kargo şirketinde belki bugün dağıtıma çıkar nereye geldiyse orayı arayın mesela bizim burdaki kargoların numarasını biliyorum yurt içiyse geldiği yerin numarasını buluyorum internetten direk lrayı arıyorum onlarda bakıyor diyor dağıtıma çıkmış bugün gelir 
(331 puan) tarafından
Canım bu numaraya ulaşamayınca ben de e bebeği aradim. Bu kargo sanal kargo imiş şubesi yokmuş. Zaten şubesi olsa gidip alır gelirdim hemen dayanamazdim :D
(715 puan) tarafından
Yaa o zaman bilmiyorum bekle bakalım
-Reklam-
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Kuryenet bildigim kadariyla özel kurye cani ne zamn isterse o zamn getirir yada sana gel al der hic sevmem böyle seyleri gecenin bi vakti aradiklari bile oluyor calisanlar bi sirt cantasiyla yuruyerek geziyor bi aksam esimi aradi calisan kızdı abi tekim gelemiyorum kavşağa gelir misin dedi bayan oldugu için esim bise demedi gitti aldi.
(331 puan) tarafından
Keşke çağrı merkezlerini aradığımızda açsalar gidip almaya razıyım valla
0 oy
tarafından
Hiç böyle bir durumla karşılaşmadım siparişimi kargo kapıma getirdi 
0 oy
(4,642 puan) tarafından
E bebek ve kargo. Ohoo iki kere sipariş verdim bir sürü sorun yaşadım. Ha gelmedi değil kargo geldi. Biri gecikmeli geldi, diğeri hem gecikmeli (1 ay sonra) geldi hemde tüm ürünler ıslanmıştı. Ups ile yollayacaklarsa bayağı uğraşabilirsin. 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 43 göst.
29 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ashshhshs (996 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 202 göst.
19 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melekkk34 (6,858 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 955 göst.
21 Şubat 2022 Diğer kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 137 göst.
8 Şubat 2022 Diğer kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu

397,147 soru

11,878,237 cevap

35,994 kullanıcı

...