0 oy
427 göst.
Aile kategorisinde (597 puan) tarafından
Kizlar sizdede oylemi. Sorunlu hasta bir esim var  bilenler bilio. En basiti cocuguma kaya tuzundan lamba yaptirdim ve uzerine ismini yazdirdim. Simdi  lambayi aldigim yere goturup diger tarafi bos kaomasin diye orayada bise yazdirmak istiom. Aslinda esimle kendi ismimi yazdirasim var ama ayrilirsak lamba cope gider diom sonra dusundum reamen heraeye heran hazirlikliyim bunu boyle bir basit ornekde daha iyi anladim. Yani lambaya esimle ismimi yazdirmaya cekiniom birgun cop olur diye... 

9 Cevaplar

+1 oy
(14,025 puan) tarafından
Ben öyle birini görmeye tahammül edemem sen lambanın üstüne isim yazdirmaktan bahsediyorsun 
(597 puan) tarafından
Allah kimsenin dusmanimin bile basina vermesin ama verincede iki secenek kalio ya cabalion duzeltmeye yada s... Cekion ben artik gittigi yere kadar diom
-Reklam-
0 oy
tarafından
Böyle bir düşünce insanın ömrünü yer bitirir. 
(597 puan) tarafından
Oyle...
0 oy
(12,969 puan) tarafından
Geleceği göremiyoruz canım. İleride birşey olacak diye yaşarsan herseyden mahrum kalır keskelerle dolu hayatin olur. 
(597 puan) tarafından
Asiri sorunlu bir es olunca...
(12,969 puan) tarafından
Yani ayrilamiyorsan mutlu olmaya çalış canım hani ne sorunun var bilmiyorum fakat yanlış anlama beni. Nasıl yani nasıl mutlu olayım felan bilmiyom çok sorunluysa eğer kapat kulağını yapacak birşeyin yoksa :( Allah yardımcın olsun
(597 puan) tarafından
Oyle yapiom ztn. En basiti dun sandwice vuyuk dedi bugun kucuk dedi ee ton balikli bunu vok seviom dedi yani heraeye bisey buluyo yemin ederim herseye. 3aydir turkiyedeyim cakildim kaldim eve bide basima gorumce gitmek biomedi sanki kendi evi kocasi cocuklari yokmus gibi 3ayin 2bzcuk ayi ztn kadinin basimizda durmasiyla gecti
(12,969 puan) tarafından
Hıh belki gorumcen yüzünden böyle oluyordur
0 oy
(1,794 puan) tarafından
Kız o kadar şeye rağmen ayrilmadin bundan sonra niye ayrılacaksın. Yazdır gitsin içinde kalmasın
(597 puan) tarafından
Iste gittigi yere kadar diye surduruyoz...
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Demek istediğinizi anladım.. Ama sonuçta çocuğun babası o olduğu için, lambayı da çocuk için yaptırdığınız için, lamba çöp olmaz
(597 puan) tarafından
Kendi adimla onun adini yan yana gormek isticemi sanmam ama haklisin evladimin anasi babasi
(1,552 puan) tarafından
Yani, Allah korusun öyle bişey olsa ben de görmek istemem ama lamba çocuğun olacak, orda yazanlar da anasının babasının adı olcak
(597 puan) tarafından
Makinalari bozulmus  yazamadilar :D
(1,552 puan) tarafından
Hayırlısı olsun :)
0 oy
tarafından
Neden ayrılma ihtimalini aklına getiriyorsun eşinle aranda bir sorun mu var 
(597 puan) tarafından
Evet cnm ztn salantidayiz gittigi yere kadar diyr yurutur oldum
tarafından
Hakkında hayırlısı olsun o zaman yazdırma
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Kocanın nasıl biri olduğunu bilmiyorum ama bu düşünceyle ömür geçmez
(597 puan) tarafından
Bencil, narsis, cok bilmis , naparsa yapsin hakli  agzi politikaci gibi, laflariyka kendini hakli cikarir karsisindakini susturur
0 oy
tarafından
Duyanda sanır dövme yaptırıyorsun alt tarafı tuz lambası :)
(597 puan) tarafından
Cnm sorun lamba degil, sorun kendimi bunu dusunurken bulmakda. Yanibu kadat basot biseyo bile yapmaya kalkisirken ayrilirsam napcam bunu diy edusunmek. Yani reamen kebdi kebdimi istemeden hazirlar olmusum ayriliga
tarafından
Sorunlu bi koca işte bunları da yaşatıyor insana napacaksın Allah kolaylığını versin ıslah etsin inşallah.
0 oy
(3,728 puan) tarafından
Benim eşim belki dünyanın en iyi insanıdır yada bana göre kesinlikle dünyanın en iyi insanı elhamdülillah. Ama bunu bende düşünürüm bu hayatta kendime bile sonsuz güvenim yok ki karşımdakine olsun herkes herşeyi yapabilir herşey yaşanabilir ama yuvam yıkılacak olsa basit bi lambanın derdine de düşmem canım
(597 puan) tarafından
Cnm lamba derdi degilama dusun evliligime kocama guvenip ortak bise yapamaz haldeyim..
(3,728 puan) tarafından
Böyle düşünerek kendi ömrünü bitirirsin canım anı yaşa mutluysan mutluluğunu değilsen üzüntünü istediğini düşün zmanı yönetemezsin yazdırmak mı istiyosun yazdır gitsin ilerde nolcak diye düşünme
(597 puan) tarafından
Haklisin...

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 47 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Safbiri66 (95 puan) tarafından soruldu
+3 oy
24 cevap 485 göst.
8 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Hersey-nasip (368 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 405 göst.
29 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Seher M&M (6,053 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 172 göst.
2 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu

379,127 soru

11,349,039 cevap

34,813 kullanıcı

...