0 oy
249 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (178 puan) tarafından
1bucuk aylik kizim 2 aydir ara ara urtiker (kurdaşen) dokuyor butun vucudu kabariyor kizariyor ve kortizonlu ilac kullanmadan gecmiyor dr dr gezdik en son tahliller yapti ama yuzde 70 sebebsiz diyor... cok yorumdum dusunmekten cocugumu boyle gormekten sebebini bulamamaktan sikintidan saclarimin dokuldugunu yeni anladim alnimin ustu hep acilmis.. lutfen bize dua edin Rabbim dermansiz dert vermesin yavrularimiza

7 Cevaplar

0 oy
(178 puan) tarafından
Kizim 1bucuk yasinda yazicaktim..
-Reklam-
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Benim oğlumda geçirdi dahiliye ve çocuk cerrahı gördümu filim ve USG cekmiti acaba
(178 puan) tarafından
Cocuk alerji prof gittim bi suru tahlil yapti alerji degeri yuksek cikrsa alerji testi yaparz dedi ama e nabzdan baktim onlarda da bisey yok
(1,243 puan) tarafından
Temizse ara ara çıkar canm bebeğini rahat tut hafif şey giydir sıkıntı olmusuz birşey olursa hemen çıkar sık sık okursa karaciğere mutlaka baktırın enzimler için
(178 puan) tarafından
Onceki gun koyden geldik eve girerken cok agladi cok huysuzlandi buraya gelmek istemiyor mecbur evimizde de gelicez napicam bilmiyorum babadan ayri yasayamayizya
(1,243 puan) tarafından
Biraz özen istiyor işte ah kuzum ya hediye falan alsanız baban hediye almış diye getirseniz inşallah alsir ve geçer.
(331 puan) tarafından
Samsunda alışan yıldıran hoca var. Mail ya da telefonla bir iletişime geçseniz. O da elrji profesörü bir de instagramda hasan hüsnü eren hoca var. Yazarsanız ya da iletişime geçmeye çalışırsanız. Durumunuzu anlatırsanız belki iyi bir yönlendirme yaparlar. Öncelik bence hasan Hüsnü eren hocaya sorun
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Kurdeşen geçmiyor kuzum geçse bile olur boyu ara ara cikicak ablamdan biliyorum cok geçmiş olsun ins sizinki gecer hemencik 
(178 puan) tarafından
Sagolcanim sizede gecmis olsun
0 oy
tarafından

Kuzum bebekken bende öyleymişim. Şimdi en ufak sıkıntı yapsam üzülsem hemen kurdeşen döküyorum kabarıyorum kaşınıyorum :(

Sen üzülme canım benim rabbim beterinden saklasın inşallah tez vakitte şifa nasip etsin rabbim doktorlar nedensiz diyor ise bir okutsanız mı acaba bebeğini kuzum 

(178 puan) tarafından
Gecen gun muska yazdirdik takmadik ama yazdirdiktan sonra bi huysuzluk geldi uzerine bende ondan suphelendik korktum taksam mi acaba:(
0 oy
tarafından
Sen bir annesin güçlü olacaksın çok geçmiş olsun zor bir durum ama bunada şükür et çünkü dahada kötü durumda olan çocuklar var.. verdiği kremler bir işe yaramadı mı ?
(178 puan) tarafından
Her defasinda kortizonlu ilac kullanmak zorundayiz beni en cok uzen o cok sagol canim
tarafından
Üzülme canım yeterki şifa olsun
0 oy
(13,203 puan) tarafından
7 yaşımdan sonra atlattım sağlık açısından sıkıntı yok boşuna kanser yapma kendini özellikle iştahsızsa bebeğin olabiliyor. 
(178 puan) tarafından
Sizin hikayeniz nasildi beni en cok uzen her defasinda kortizonlu ilac kullanmasi daha cok kucuk kizim cok sık tekrarliyor ve nedenini bulamiyoruz malesef
(13,203 puan) tarafından
Bir sebebi yok bulunamadı ilk okula başlayana kadar kontil diye bir ilaç vardı kaşıntım olunca nöbetçi eczane arardı babam ilaç yoksa evde sonra kendiliğinden geçti
(178 puan) tarafından
Kizimin vucudu kizariyor kabariyor kortizon kullanmadan gecmiyor malesef o yuzden sıkılıyorum
0 oy
(174 puan) tarafından

Rabbim şifa versin canım sizde kendinizi üzmeyin bebeğinizin size ihtiyacı var . Herşey Allah'tan inşallah en kısa zamanda iyleşir<3

(178 puan) tarafından
Cok sagol amiin canim❤

İlgili sorular

+2 oy
33 cevap 542 göst.
2 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 802 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde minikbimesele (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 283 göst.
6 Şubat 2023 Diğer kategorisinde mathildaa (770 puan) tarafından soruldu