+1 oy
125 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kızlar ameliyat için para veriyor musunuz devlet hastanesne

Eğer hayır ise cevap bursa diye bir şehirde devlet hastanesnde Dr para alırken polis baskın yapmış onu tutuklamissiz herhangi bir ameliyat oldunz mu olduyssnz bıçak parası adı altında para odedidniz mi ne kadar odediniz

5 Cevaplar

0 oy
(3,340 puan) tarafından
Evet devlet hastanesinde ameliyat oldum kadin dogum hastanesinde pedime varıncaya kadar verdiler 5 kuruş odmedim ama üni hastanelerindeki prof lar ve doçentler alıyorlar annem icin bundan 3 yıl önce 600 lira bıçak parsi ödemiştik ssk emeklisi olduğu halde
tarafından
İşte onu alanda prof imiş on beş bin TL almış hasta polise şikayet edip paraların seri nosunu vermiş Dr tam parayı alırken polis basıp tutuklamis
(3,340 puan) tarafından
Aslında bizdede suç var vermiyceksin yapmicam mi dedi et sikayet
(124 puan) tarafından
Prof ve docent in aldigi 600 tl yasal suan artti tabi. Faturasını aliyorsun onun. O 15 bin yasal olmayan el altindan olan
-Reklam-
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yasak kuzum devlet hastanesinde yasak tıp fakültesinde doktor özel ameliyat yaptığını bildirmek zorunda ve özel hastanelerde zaten paralı. Ben bursada yaşıyorum zaman zaman şikayetler oluyor göz göre göre para alırlar polis hastaymış gibi yapıp baskın yaparlar. Kabul eden ödüyor ama şikayet etmek lazım 
tarafından
Yazık ya koca prof olmus
(13,202 puan) tarafından
Aynen öyle yazık bazıları yapıyor namussuzluk gerçekten.
0 oy
tarafından
devlet hastaneleri almıyor 

ama tıp fakültelerinde prof lara yaptırırsan o aliyor 
0 oy
(119,126 puan) tarafından
yasak askim o durum boyle el altindan alanlar halen tek tuk olsada var ama sikayet edildimi meslekten atilmaya madar gjdiyo
tarafından
Son postumu okudun mu ya sen kaynanayla kavgaliisn ya kocan gidip gelio mu  onalra
(119,126 puan) tarafından
yooog hayatta gitmez babasi haric kimseylede gorusmez babasiylada ic icin mecburi horusuyo
tarafından
Ha iyi ya bana neler dediler ama utanmadan gider arasını asla bozmaz.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 29 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Arya455 (174 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 101 göst.
17 Mart 2022 Diğer kategorisinde Yesmm (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 331 göst.
30 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (2,864 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.