0 oy
250 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Kızlar istikbalden oğluma genç odası aldık şifonyer yerine çalışma masasını istedik değişim yani tamam dediler götürdük farkını verdik hala arıyorum oyalıyorlar bugün gelecekti yetkili öyle demişti şimdi aradım ben si beş dakika sonra arayım dedi gerçekten moral sıfır şuan çok gıcık oldum 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
10dakka sonra arar belki bekle aksama kadar olmadi dukkani basarsin ne sinir oluyon bacim bizimki iki haftada geldi komple oda
(228 puan) tarafından
Cnm madem gelmicem bana neden parayı ödeyin diyorlar sonra hiç önemsemiyorlar kesin kendilerini haklı çıkaracaklar
(13,202 puan) tarafından
Sık boğaz edilince daha çok getirmiyorlar çoğu da özel üretim normal yani katılıyorum sana kuzum
tarafından
Aynen asli bende ozel yapim yaptirdim bastan konustuk iki hafta sürer bazen fabrikalar yogunluktan gecikme yasatabiliyo bilginiz olsunda dediler oyuzden kasmadik aliye karne hediyesiydi degdi ama beklememizede
(13,202 puan) tarafından
Güle güle kullansınlar kuzum Kelebek doğtaş 2.5 ay süre istiyor düşünsene düğünde düğün tarihi bu dedim de çeyiz yetişti yoksa istediğim tarihten yine 15 gün geç geldi satışa göre üretim oluyor
-Reklam-
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Bi sakın ol tek müşterileri sen değilsin getirirler elbet
(228 puan) tarafından
Ben değilim tamam da ne zamandır oyalanıyorum ve çarşamba helicek dendi paranızı ödeyin kesin gelecek dendi şimdi ise kapatın beş dakika Sonra aricam dedi çıt yok
(3,729 puan) tarafından
Arar canım aramazsa yarın gider mağazaya sorarsın bu kadar basit sinirlenerek işini cozemezsin sakın kalmalisin
0 oy
(3,858 puan) tarafından
Biz de gecen sene aldık. Istikbalin ana bayisini ara canim. Sikayet ac o zaman hemen ilgileniyorlar . Nasil bir sey aldin?
(228 puan) tarafından
Oda aldım cnm oğluma şifonyer için değişim istedim tamam dediler falan ödemem farkınıda götürdüm verdim şimdi bekleyin dönüş diyorlar bekşiyeceksem fazla iptal edin dedim çarşamba sizde olur denmişti
(3,858 puan) tarafından
Ben de yeni  aldim da ondan sordum canim. Gerci biz genc odası aldık.  Yesil mavi krem renklerde... yaaa istikbal  eski istikbal degil açıkçası  bunu aldiktan sonra anladım  berbat urunleri. Bizim takimin cekmecelerinde hep sikinti var guya gelip yaptılar  yine aynı... keske almasaydım dedim. Bakiyom bakiyo. 11 binlik ne var burda diyom .
(228 puan) tarafından
Bizimde genç odası 10 bin tuttu güzel ama iletişim sıfır müşteri ile
0 oy
(731 puan) tarafından
Bende düğüne 1 ay kala yatak odası beğendim eşimle aldık eve getirip kuracakları düğüne 2 3 gün getirdiler o derece kavga kıyamet zor getirttik evleneceğiz düğünümüz var 2 gün sorna 1 ay önce aldığımız oda yok ortalıkta ilk ve son oldu bidaha alışveriş asla yapmadık ordan
(228 puan) tarafından
Aradım tekrar aramasam dönüş bile yok yani yarın getirecekler dedi sabahtan aricam dedi inşallah getirirler

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 223 göst.
7 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Bugrakagan (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 435 göst.
18 Mart 2020 Aile kategorisinde Magic mom (659 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 230 göst.
9 Nisan 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 51 göst.
6 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde irmikmoms (437 puan) tarafından soruldu

378,140 soru

11,317,873 cevap

34,764 kullanıcı

...