0 oy
86 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaslar bu dolap uygulamasında nasıl satıs yapıyoruz nasıl bı işlevi var oranın. Ben dun ındırdım satacagım bı kac parca urun vardı letgoya koydum ama yazan olmadı . Bende dolap uygulamasını ındırdım . Dun bı bıldırım geldı teklif geldı felan dıye ama nasıl satıyoruz oraya ucret mı oduyoruz nasıl oluyo gercekden anlayamadm. Bana anlatabılırmısınız

3 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Gardrops uygulamasını tavsiye ederim en azından kesintisi yok dolapta çok kesinti var 20 TL'ye bişe satıyosun sna kalan 9 10 TL. Satışa gelince mesela sen 50 TL'ye ürün koydun ben sna karşı teklif yapıyorum 40 TL sen kabul edersen yazar zaten kabul ederseniz şu kadar kazanacaksınız diye. Sonra satın alırsa ürünü karşı taraf sna kargo kodu gelcek bildirimle ürün satıldı 3 gün içinde kargolayın diye kargoladıktan sonra karşı taraf ürünü alınca onaylicak para hesabına yatıcak.öyle işte.
tarafından
Peki gardrops  uygulaması nasıl canım . Kesıntı felan orda oluyo mu oranın işlevi nasıl
tarafından
Aynı anlattığım sistem gardrops ta da sadece kesinti olmuyo 200tlye kadar sattığın ürünlerde bide özel mesajla konuşabiliyosun satıcıyla daha rahat oluyo. Orası da güvenilir dolapla sistemleri aynı sadece gardropsta kesinti olmuyo işte paran kaça sattıysan sana kalıyo hepsi
tarafından
Anladım canm cok tesekkur ederm sagolasın ☺
tarafından
Rica ederim :)
-Reklam-
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Simdi dolap uygulamasına kazak yükledin diyelim 50 tl kargo dahil yaparsan 9 tl kargo parasini 50 tlnin içinden keser 50 tlde %8 komisyonda dolap uygulaması kendine alıyor sana 30 tl gibi bir para kaliyor

Kargo karsi taraf ödemi olursa sadece komisyon kesilir ve sana 40 tl gibi bir miktar kalır.teklif verince ürünü 40 tlye ver diyorlar pazarlik gibi sen teklifi kabul edersen ürün o fiyata gider bidlirimler kısmında siparişiniz var diye bildirim gelir 4 gün icinde kargoya verebilirsiniz 4 günün sonunda ürünü alan kişi iptal edebilir geç kargo sebebiyle anlaşmalı kargoya gidip dolap uygulamasının verdiği oldu girdiginizde alan kişinin bütün bilgileri gözükür yani sen ürününü alan kişiden adred telefon kargo için bilgi istemiyorsun .

Gardropsta ise bütün kargolar ücretsiz.50 tlye sattığın üründe 50 tl senin hesabina gecer komisyonu ise ürünü alan kisiden ister yani ben alici olarak 50 tl olan ürüne 58 tl ödemiş olurum senden kesmediği komisyonu alıcıdan keser.o yüzden gardropta fiyatlar daha düşük tutulur dolapta 50 tlye sattığın ürünü garropta 40 tlye satarsın senin eline ayni ücret kalir
(1,763 puan) tarafından
Alan kişide daha az ödemiş olur 50 tllik bluzu dolptan aldigimda sana 40 lira kalir ama ben kargoyla birlikte 59 tl odemks olurum kargonun boyutuna gire kargo fiyatları değişiyor kazak için 9 tl ben 59 tl ödüyorum sana kalan 40 tl gardoprta ise sen urune 40 tl diyorsun 40 tl eline kaliyor ama karşı taraf kargo ucretsiz olduğu için sadece komisyonu ödüyor ve alan kişi 46 48 liraya almış oluyor arada 10 tl oynuyor sindi dolap daha yaygın olduğu için vermez dolapta reklam yapop gardopta daha uyguna satıyor
tarafından
Anladım canım cok cok tesekkur ederım allah razı olsun
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Gardrops u tavsiye ederim canm inan dha iyi ve kullanışlı 
tarafından
İndirdim smdı canm bakıyorum onada  tesekkur ederm
tarafından
Peki diyelim ki sattığın ürünün parasını nasıl alıyorsun
(4,067 puan) tarafından
Sitede cüzdn var orrya aktarılıyor snra sen istediğin zamn İbn nonu yazyosun orya aktarılıyor

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 123 göst.
29 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Trabzonlu (154 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 114 göst.
29 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hacerhale (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,034 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 90 göst.

379,171 soru

11,349,966 cevap

34,817 kullanıcı

...