0 oy
112 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,763 puan) tarafından
Kizlar 10 gün sonra evlilik yıldönümümüz bu sene hayatimiza Hamdolsun oglumuzda katildi ve eşimi şaşırtmak istiyorum güzel bir süpriz yapmak istiyorum neler yapabilirim farkli bir hediye almak istiyorum ama aklıma hiçbirşey gelmiyor yardim pleassss canlarım sizler neler yaptiniz süpriz olarak evlilik yil donumlerinizde

5 Cevaplar

0 oy
(1,946 puan) tarafından
Ya kadınlara hediye almak kolay bi tabak alsalar bile işimize yarıyor bizim ama erkeklere zor ya:) ben pantolon almıştım ihtiyqci vardi ihtiyacı olan birseyi al mesela ama buda çok klişe olur ya
(1,763 puan) tarafından
Aynen CANIM normalde çok düşünmem ama bu sene Hamdolsun oglumuz oldu şükür mutluyuz ve bu sene evlatla taclandirdigimiz evliligimizi unutulmaz bir yil dönümü ile kutlamak istiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından

Valla sacma gelebilir ama 1 bilezigimi bozdurup playstation almıstım maç oynanayi seviyor diye hatta şimdi beraber oynuyoz oglumuz izin verirse:D

tarafından
Kuzu bende ikinci el aldım komşumun yegeni satıyordu denk geldi yoksa anlamam hiç 2.elden
(1,763 puan) tarafından
Ala ala ne kadara almıştın Cnn markasi ne ben hiç bilmiyorum plastion filan :))
(1,763 puan) tarafından
Anam bacım baktımda sadece oyun cd si için 600 tl diyor :))
tarafından
Kuzu oldu 2.5 yil falan plastioan 4 mu ne 600 700 du galiba o civar verdim ogrenci cocuk 100 lirada oyle fazladan verdim
(1,763 puan) tarafından
Bende simdi dolaptan baktim da plastiona 4500 oyununa 600 tl istiyor :(
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Duygusal biriyse seçenek çokta diğer türlü de klasik şeyler işte :)))
(1,763 puan) tarafından
Çok duygusal biridir öyle maddi şeylerle pek mutlu olacak biri degil
(1,096 puan) tarafından
Cep saati falan olabilir köstekli içinde resminiz olan☺️
0 oy
(4,159 puan) tarafından
Saat

Kol dugmesi

Calisiyosa masa basi ya da ofis ortamiysa oraya uygun surekli kullanacagi bisey de olabilir
(1,763 puan) tarafından
Malesef cnn askeri pesonel kol düğmesi kullanmaz saatte yeni akilli saat aldik 3 hafta filan oluyor
(4,159 puan) tarafından
Canim kol dugmesini ozel gunler icin alabilirsin, dugun bayram gibi takim giyiyodur sanirim, parfum termos bardak dicem ama hafif olur gibi, cuzdan da alabilirsin
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Arabanız varsa dikiz aynası süsü olablr bu ara Bn onlra taktım kafayı :) birlikte resminizi bastrrsınz çkta güzl olr baktıkça mutlu olr
(1,763 puan) tarafından
Var CANIM  arabamız ya çok güzel dedin araba icin güzel birşey yapabilirim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 121 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Cagnar (72 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 55 göst.
11 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ht (2,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 38 göst.
23 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (462 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 78 göst.
24 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,325 soru

11,291,854 cevap

34,710 kullanıcı

...