0 oy
284 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Az önce açtığım postta dediğim gibi oğlum tamamen bıraktı mamayı. Asla ağzına sürmüyor. Son paketi açmadım. 

Elimde BEBELAC GOLD 2 900 Gr mama var hiç açılmadı. 

İhtiyaç sahibi birine vermek isterim. Lütfen kullanan varsa özelden yazar mı. Her hangi bir para beklentim yok yorum olarak yazmayın kimsenin gururunu incitme gibi bir isteğim de yok Sadece kargo ücretini karşılaması yeterli. ❤️

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Mama bir bebişe gönderilecek ❤️❤️ Yazan herkes hakkını helal etsin ❤️
-Reklam-
0 oy
(154 puan) tarafından
Keşke aptamil olsaydı bacım alırdım valla :) 
tarafından
Aptamil hiç içmedi kuzum mamada bile türlü türlü değişiklik yaptık en son bunu içti oda yarım yamalak :) keşkee..
tarafından
Normalde Aptamil kullanıyorsan kuzum şimdi içmez ziyan olmasın devamlı kullanıp daha ihtiyacı olan biri çıkmazsa sana göndereyim olur mu. Şimdi verirsin içmez paket boşa gitmesin yazık en az 10 gün gider çünkü normal içen bir bebeğe. Biraz beklicem yazan olmasa sana göndereyim kuzum ❤️
(154 puan) tarafından
Kullandı ama kabız oldu goldu etmez diye düşündüm yoksa her türlü mamayı yiyor canım hiç sorun değil  sağol Allah razı olsun güzel kalbinle hiç beklentin olmadan insanlara yardımcı olman ne güzel, ❤️
tarafından
Allah senden razı olsun kuzum ihtiyacı olan birine gitsin Tek temennim bu ❤️
0 oy
tarafından
Umarım ihtiyacı olan birine gider
tarafından
Umarım kuzum inşallah ❤️
0 oy
tarafından
Allah razı olsn cnm ne güzel düşünmüşsun inşallah ihtiyacı olan birine gider
tarafından
Aminn İnşallah kuzum ❤️
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Ne güzel düşünmüşsün canım inşallah ihtiyacı olan birine gider benim de ihtiyacım vardı ama numara olmuyor ☺️
tarafından
İnşallah ihtiyaç sahibine gitsin kuzum kuzucukların boğazından geçsin ❤️ kaç kullanıyorsun canım
(2,826 puan) tarafından
3 numara canım gerçekten mama fiyatları o kadar yüksek ki mama yerine süt veriyorum ve o sütü alacak parası olmayan bir sürü kişi var Allah hepsinin yardımcısı olsun
tarafından
Aminnnnnn amin Düşündükçe kalbime bıçak saplanıyor. Tüm evlatlar benim yavrum hiç biri aç kalmasın. Şöyle keşke bir sihirli değnek olsa elimde. Hiç bir çocuk hasta olmasın aç kalmasın diye dilerdim tüm dileklerimi.
Evet mamalar uçtu gidiyor ama devlet buna asla el atmıyor.
(2,826 puan) tarafından
Ben kendimden biliyorum yokluğun ne demek olduğunu o yüzden kızım benim yaşadıklarımı yaşamasın aç kalmasın diye herşeyimi veririm keşke devlet büyükleri de bu konuda biraz düşünceli olsa
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Allah razı sun senden ne güzel dúşünmüzsün inşallah gerçekten çok ihtiyacı olan birisine gider
tarafından
İnşallah kuzum Rabbim kime gidecekse evladına şifa olsun bal olsun inşallah ❤️❤️
(3,167 puan) tarafından
Amin inşallah cnm ♥️♥️♥️

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 133 göst.
4 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Arzukamacı (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 126 göst.
18 Mart 2022 Diğer kategorisinde Hilal_ (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 1,003 göst.
7 Mart 2020 Diğer kategorisinde Melek bebek (1 puan) tarafından soruldu