+3 oy
712 göst.
Diğer kategorisinde (712 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Oğlumun yanına gittim teyzeleri geçen ellerimle diktiğim çiçekleri şimdi yeşermiş çok mutlu oldum yanına gittikçe özlemim daha artıyor ama o çok güzel bir yerde buda benim gönlüme ferahlık veriyor

25 Cevaplar

0 oy
(7,411 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Oncelikle basın saolsun canim.cok uzuldum. Benimde bir cennet kuşum var. Zaten onların en guzel yerde olduğunu  bilmesek bu acıya katlanamazdık. Kurban olduğum Rabbim cennetinde kavuştursun kuzularımızla bizi.
(712 puan) tarafından
Amiiiiiiin onu bilmesem ayakta dimdik duramazdim zaten kuzum
(7,411 puan) tarafından
Aynen öyle canim benim. Eski postlarına baktim bende 32 haftalık dogum yaptım 3 gun yaşadı kizim.  Hiç kucağıma bile alamadım sen almışsın kokusunu çekmişsin Rabbim daha cok sabir versin eminim daha zordur.canjm. ama dediğim gibi onlar en guzel yerde ve insaAllah bizi almadan cennete gitmeyecekler. ❤
(712 puan) tarafından
inşaAllah canm aynen normalde evlatlar anne babasına laik olmak için dua eder ben gibi melek anneleri evlatlarına laik bir kul olmak için dua ediyoruz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bebeğin mi vefat etti 
(712 puan) tarafından
2 yıl oluyo canım
tarafından
Mekanı cennet olsun canım ♡
(712 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum
0 oy
tarafından
Cnm benim yaa Rabbım sabır versin 
(712 puan) tarafından
Amin kuzum Allah razı olsun
0 oy
(12,264 puan) tarafından

:'(  basın olsun canım benim çok üzüldüm Küçük müydü bebiş

(712 puan) tarafından
Geldi teyzesi geldi 1520 gr kadar doğdu hemde öyle minikti ki gören sen bu bebeğe nasıl bakiyorsun diyodu hastahanede 500 gr 1 ayda aldı evde 2 ayda 3.5 kilo almıştı öyle toparladı kendini
(12,264 puan) tarafından
Acini desmelk istemiyorum ama niye ne oldu erken mi çıkarttılar
Allah'ım sen büyüksün sana donucez ama çok acı evlat acısı hiçbir şeye benzemez
(712 puan) tarafından
Annesi ölene yetim babasını ölene öksüz derlermis belkide tam tersi ama evladı ölene bişey bulamamışlar çünkü evlat acısı dünya da çekip çekebileceğin en büyük aciymis yok kuzum desmedin hiç aklımdan çıkmıyor ki birgün öncesi muayenesi vardı herşeyi tertemiz çıkmıştı ama otopsi raporunda akciğer enfeksiyonu yazmışlar beşikte sırt üstü yatıyordu sabah uyandığımda yüz üstü yatıyordu elleri yumruk kafasının yanında duruyodu suratı dümdüz battaniyesinde duruyodu
(12,264 puan) tarafından
Allah'ım ne büyüksün ;(( çok şükür ki bir evladın daha olmuş biraz olsa açın dinmistir inşallah ❤️ öbür dunnya da cennette seni bekliyor olacak Allah'ın izniyle
(712 puan) tarafından
Evlat sevgisi yarı yarıya dindi diyebilirim ama oğlum bambaşkaydı
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Rabbim sabır versin. Gercekten de o bir cennet kuşu  inşAllahhh  şefaatciniz olur... bu arada soyisim dikkatimi çekti  lisedeki matematik hocamızın soyadıydı:)
(712 puan) tarafından
Amin kuzum Allah razı olsun aynen ilk duyan balıkçı sanıyor ama Balakcı soyadimiz Osmanlı devrinde askerlere istikak diyolar galiba onları tasiyorlarmis ordan kalma bı soyadı
0 oy
tarafından
Rabbim sabır versin canim :(
(712 puan) tarafından
Amin kuzum sağolasın
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Allah sabırlar versin inşaAllah 
(712 puan) tarafından
Amin kuzum
0 oy
tarafından
Mekanı cennet olsun inşallah 

Niye fefat etti kuzum Bi hastaligimi var
(712 puan) tarafından
Yok kuzum beşiğinde melek oldu birgün öncesi muayenesi vardı herşeyi tertemiz çıkmıştı ama otopsi raporunda akciğer enfeksiyonu yazmışlar
tarafından
Ah kuzum benim ya kurban olurum  rabbim sana sabır versin başka yavrun varmi
(712 puan) tarafından
Şimdi 4 aylık bi kızım var canm
tarafından
Rabbim sana bağışlasın acisini gostermesin inşallah  canım benim  oglunda cennette bekliyor seni allahim sana peygamber efendimizin sabrindan versin inşallah
(712 puan) tarafından
Amiiiiiiin kuzum Allah razı olsun
0 oy
(7,399 puan) tarafından
Başın sağolsun uzuldum 
(712 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum üzülecek bir durum ilk başlarda baya kötüydüm ama şimdi gönlüm öyle ferah ki anlatamam evet özlüyorum yaşıyor olsaydı kardeşiyle aralarında 2 yaş olucakti ama nasip
(7,399 puan) tarafından
Senı cennete beklıyo ısallah orda kovusursunuz
(712 puan) tarafından
İnşaallah canm
0 oy
tarafından
Cennet meleğinin annesi Rabbim sana bol sabır versin insallah bebegim
(712 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum
0 oy
(3,399 puan) tarafından
Rabbim yaktığı yere serinlik versin canim benim
(712 puan) tarafından
Amiiiiiiin kuzum amiiiiiiin
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Ne güzel çiçekler... Allah sabırlar versin canım cennette şefaatçiniz olsun. ❤️
(712 puan) tarafından
Amiiiiiiin kuzum Allah razı olsun
0 oy
(802 puan) tarafından
Cennette annesine yer ayırmış bir melek gördüm sanki.Boyle hikayeler çok zorluyor beni :'( Allah'ım başka acı gostermesin sonsuzlar sabırlar diliyorum annesi.
(712 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum Aynen hamileyken eşimin arkadaşı oğlunu kaybetti kalp rahatsızlığı yüzünden o zaman çok üzülmüştüm Allah'ım annesi nasıl dayanıyor demiştim bilemezdim başıma geleceğini
(802 puan) tarafından
Evet cnm rabbim kimsey yaşatmasın amin
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Allah sabır versin canm mekani cennet insallah seni bekleyecek orda..
(712 puan) tarafından
Aynen kuzum o yüzden içim rahat
0 oy
(36 puan) tarafından
Basiniz sagolsun onlar bizleri bekliyorlar orada onu bile bilmek insanin ici biraz rahatliyor Rabbım dayanma.gucu versin 
(712 puan) tarafından
Amin kuzum Allah razı olsun
0 oy
(715 puan) tarafından
Başın sağolsun canım benim emin olki o bir melek oldu ve sen yazdıklarından yola çıkıyorum gerçekten güçlü bir kadınsın her zaman soğukkanlı olmak gerek dik durmak dua etmek gerek her şey üzüntü olmamalı ❤️
(712 puan) tarafından
Allah razı olsun canım eşim için ailem için vede evladım için ayakta durmam gerek ❤️
0 oy
tarafından
Cennetin kapisinda seni bekliyor annem gelmeden girmem diyor. Allah sabir versin basin sagolsun canim benim
(712 puan) tarafından
Aynen kuzum Allah razı olsun
0 oy
(63 puan) tarafından
Rabb'im sabrinizi bol etsin basınız sağolsun çok üzüldüm..
(712 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Başın sağolsun canım benimde 3 kuşum var cennette içim paramparça ama tek tesellim beni bekliyor olmaları Rabbim hiç bir anneye göstermesin böyle bir acıyı
(712 puan) tarafından
Senin acin daha zor bacım Allah'ım her sabrına mükâfatını katlatsin
0 oy
(382 puan) tarafından
Başınız sağolsun canım rabbim sabır versin inşallah
(712 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 470 göst.
29 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Eyupsema (1,505 puan) tarafından soruldu
0 oy