0 oy
122 göst.
Diğer kategorisinde (36 puan) tarafından

image

Dun biraz sancim oldu daha erken biliyorum da kendi doktorum uzak yakındaki hastaneye gittik oradaki doktor bi tahminde bulundu ama daha erken dedi 13+0 sizce erkek mi kiz mi :D maksat sohbet olsun 

3 Cevaplar

0 oy
(3,873 puan) tarafından
Kız  gibi geldi bana. Sağlıkla  sihhatle kucağına  alırsın inşAllahhh 
(36 puan) tarafından
Ayy hayirlisi Allah razı olsun sağlıklı olsun insallah cumartesi kontörlum var eger isterse gösterir belki kesin :))
(3,873 puan) tarafından
Benim 14..haftada erkek dedi bakalim bu hafta sonu yine gidecegim niyeyse hala icimde kız  hissi var...:) gerci kizim da var oğlum  da rabbim ne eylerse güzel  eyler
(36 puan) tarafından
Tabiki ama hani doğru mu bilmiyorum  erkeğin gebeliği biraz daha yorucu geçiyor derler doğrumu bilmiyorum doktor tahminde erkek dedi benimde içime kiz geliyor ama hayirlisi sagliklisi tabiki Rabbım en iyisini bilir  orasi ayri :)
(3,873 puan) tarafından
Benim iki gebeligimde ayniydi canım.  O yuzden bilemiyorum.  Kizimda da ayni oglumda da aynıydı.  Sadece kizimda cok fazla baharatli etli seyler yemek isterdim oglumda daha cok tatlı meyve vs... simdi buna da erkek  dedi bunda da baharatlı  et türü  seyler istiyor  canım. O yuzden acaba kiz mı diyorum.  Ancak bünyenin eksigine göre  de istiyor olabilir  vücut.
(36 puan) tarafından
Olabilir benimde tatliyla aram yok hep böyle sizin dediniz gibi baharatlı eksi seyler cekiyor canim bakalim hayırlısı insallah
-Reklam-
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Kıx doğdu içime Rabbim saglıklı evlat versn 
(36 puan) tarafından
Benimde içime hep kiz düşüyor ama şehzade geliyor olabilir :)) hayirlisi olsun insallah Allah razı olsun teşekkür ediyorum:)
0 oy
tarafından
Kız bence canım 
(36 puan) tarafından
Hayirlisi sagliklisi  ama insallah öyledir  tabiki :)

379,046 soru

11,345,426 cevap

34,810 kullanıcı

...