0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (34 puan) tarafından
Selam anneler kızım 3 gün ateşlendi arkasından vücundunda kırmızı benekler çıktı. Biz ateşlenince diş sandık ama 6. Hastalıkmis bugün doktor söyledi memeyide bıraktı mamada içmiyor. Sizinde bebeklerinize böyle oldu mu? Vücudundaki kirmiziklari nasıl geçirdiniz anneler kendiliğinden mi geçiyor?

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kendiliğinden geçer inşallah 2 güne ilaç kullanma geçmiş olsun. 
(34 puan) tarafından
Doktor damla verdi bir tek onu kullancam
tarafından
Kulak damlası mı
(34 puan) tarafından
Yok ağızdan veriliyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
6. Hastalık nedir tehlikesi nedir canım çok geçmiş olsun 
tarafından
10 aylık olana kadar emdi hatta çok düşkündü ama o sıra bi ateşlendi sonra da bu dediğiniz benekler çıktı ortaya ve memeyi bıraktı zorlayınca ağladı bende 2 ay kadar mama kullandım onu da bi süre sonra bıraktı
Şimdi 17 aylık gece yatarken inek sütü veriyorum
(34 puan) tarafından
Benim kızım da 10.5 aylıkken yakalandı ateşi biraz vardı kesti 4 gündür emmiyor çok üzücü ama
tarafından
Ben sağdım verdim onu bile kabul etmedi bende mecbur bıraktırdım :((
(34 puan) tarafından
Aynı durumdayım cidden bak sağiyor veriyorum içmiyor benim ki napsam olmuyor. Kimse bilmez ama bu hastalığı kolay kolay baksana çoğu kişinin gelmiş ama bilememisler çok yaygın değil bilindik değil baksana
(34 puan) tarafından
Doktorumla sürekli irtibat halinde olmasam bende bilemezdim ki
0 oy
(1,096 puan) tarafından
Oldu canım benim bebeğimde atlattı hicbirsey yemedi sadece emdi o dönemde ve zayıfladı biraz:( benekler kendiliğinden geçiyor hiç merak etme 
(34 puan) tarafından
Benim kızım memeyi birakti bu dönemde mama aldık onuda içmiyor çok üzücü bir olay
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Cnm o kendiliginden geçiyor. Bizde yaşadık onu. O benekler hastaligi attiginin belirtisi demişti doktor bize. Küçük minik minik benekler
(34 puan) tarafından
Aynen öyle canım teşekkür ederim.
0 oy
(120 puan) tarafından
Döküntüler başladıktan sonra geçiyor cnm biz alerji şurubu vermiştik 1-2 defa çocuk rahatlamıştı. Sonrada geçti zaten 
(34 puan) tarafından
Öyle mi teşekkür ederim canim
(120 puan) tarafından
Rica ederim geçmiş olsun döküntüler başladıktan sonra korkmayın 2-3 güne geçiyor oda
0 oy
(2,884 puan) tarafından
Benim kızımda da oldu 11 aylıktı bir hafta sadece mama içti yine de kilo verdi doktora götürdüm dediğin gibi diş zannettik.. doktor ateşi düşmeye başlamış yapacak bişey yok kırmızı noktalar vücuda dağılır zamanla geçer dedi .. öyle de oldu bir hafta süründürdü ama
(34 puan) tarafından
Biz 5 gündür böyleyiz ateş benekler diye benekler sizde kaç günde geçti
0 oy
tarafından
Başımıza gelmedi Allah düşmanıma vermesin çok çok geçmiş olsun canım 
(34 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim amin

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 142 göst.
4 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynepcelik (2,443 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 226 göst.
9 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Basak08 (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 138 göst.
28 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 149 göst.

384,049 soru

11,490,976 cevap

35,127 kullanıcı

...