0 oy
960 göst.
Diğer kategorisinde (295 puan) tarafından
Ben sekreterim doktorla aynı oda da çalışıyoruz erkek doktor 40lı yaşlarda evli mülayim kendi halinde biri neyse bugün acayip yoğunduk birde sabahtan hastaneye kaymakam geldi. Oğlu hastaymış onu getirdi , öyle oluncada randevular sarktı biraz 55 hastaya baktık öldük . Bizim odanın anahtarı benim masamın üstünde olur  hep, sonra çıkış saati geldi bizim hastanedeki stajyer çocuk geldi doktora bu ilacı kullanıyorum iyi mi diye sordu. Kapıyı kapattı çıktı gitti. Sonra bende kendi bilgisayarımı kapattım doktor da kendi bilgisayarını eşyalarımızı aldık çıktık gittik . Kocamda aynı hastanede çalışıyor !!!! Bana dediki sen niye o kapıyı kilitledin ,  bende dedim o kapı kilitli değil öğrenci çocuk kapattı gitti . Eve geldik valize eşyalarını topladı komşumda bizdeydi bebeğime bakıyor ,  sonra bağırarak sen kaşarsın pisliğini herkese anlatacam  dedi ben ne yapacağımı bilmiyorum 

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
S.ktir b.k ben kasarsam sende eski kasarsın bi bakışta biliyon masallahin var diyeydin
-Reklam-
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Kosarak uzaklas canim. Bu adamdan hayir gelmezhıyar herif
0 oy
(1,314 puan) tarafından
Kaşar onun .... bisey derdim ama neyse önce adam olsun esin aynı yastığa iy günde kötü günde başına aynı yastığa baş koyduğu insanla nasıl konuşacağını öğrensin sonra hesap sorsun 
(11 puan) tarafından
Canım bence eşinin güven ve psikolojik sorunları var tamamen nasıl birşey olsa da ben evi terk etsem diye düşünmüş bunun arkasında başka bişey var sanki bende eşime güvendim ama öyle seyelr yaşadım ki asla güvenmem kimseye artık sakin ol sakın aglama krizlerine girme biraz bekle ve akıllı bı şekilde ilerle ailenle de konuş kim yakınında varsa stres yapma sakın canım bebeğin de hisseder duygusal davranacaksin kolay bı durum değil ama mantıkli hareket et canım hakkinda hayırlısı olur inşallah
(295 puan) tarafından
Ne gibi birşey olabilir sence
(11 puan) tarafından
Hayatında başkası olabilir son zamanlarda aranız nasıldı tavrı hareketi sınırlı mi sakın mi herşey olabilir tamamen bahane olmuş su da olabilir belki bı sıkıntısı vardı hırsını senden çıkardı eşini taniyan sensin canım benim adım da sema ama gerçekten dikkatli ol canım herkeste biseylik var bu aralar normal bı hayatın içinde anormallikler yaşıyoruz inşallah temennim evliliğin bozulmaz ama artık sen nasıl guvenirsin zor yani canım 3 aydır cehennemi yaşadım anca kendime geliyorum Rabbim yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Aptall mi bh adam seni ne ile itham ediyo siktirr git  deseydin sende 
0 oy
(119 puan) tarafından
sen öyle değilsen sorun yok ki cnm

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 655 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 686 göst.