0 oy
331 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Sevgiliyken böyle değildi.Çocugumuz oldu  doğu dürüst  bir şey almadı her şeyi annem aldı.Paranın yokluğundan değil dogsun alırız dedi öyle kaldı.Annem en pahalılarını aldı mesela beşik gibi 1 400 verdi aldı  yorgana dahil herseyı yaptı sonra kocama basit şeyler kaldı sabunu şampuan aldı .Zaten ev üstündeyiz desem kaynanam birşey yaptı oda elini birseye sürmedi.Hani imkan yok diyelim insanın bebeği  küvezde bir kere arayıp sormaz mı nasıl diye. Kaynanamla anlaşamıyoruz haklıyımda korumuyor da ayrı evede çıkmıyor. Boşanalım diyorum boşanmıyorda.Abisı karısını ne ezdırıyor ne iş yaptırıyor inekleri var bakamam deyip midem bulanıyor deyip kaynanama baktırıyor  kimse ses etmiyor benimki utanmazsa köydeyiz bahçe işlerini yaptıracak . Bi balık temizlemede yapamam dedim bir yiğit gelin alamadım dedi durdu. Ses etmedi Annem kabul etmedi  desem yalan olur ben sahip  çıkıyorum dedi  baba evine gittim   yine geldi aldı çok seviyormuş beni.  Ama bi anlamadım onu.

2 Cevaplar

0 oy
(72 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun, merhamet versin kayınvalidene, eşinin böyle olmasının suçu annesinin öyle yetiştirmesi çok yazık 
-Reklam-
0 oy
(13,887 puan) tarafından
ev ustunde ev olmaz neden kabul ettin aynı evde oturmayı

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 961 göst.
0 oy
7 cevap 628 göst.
26 Eylül 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 394 göst.