+1 oy
355 göst.
Aile kategorisinde (393 puan) tarafından
Doğumuma az kaldı çocuğumun esyalarini annem aldı ve 3000 TL kesin tuttu fazlası var eksiği yok arıyorlar annen ne aldı ayakkabı niye almadı puset aldı mı anakucagi aldı mı tek tek annemin aldıklarını soruyorlar niye almadı şöyle böyle diyorlar benim babam asgari ücret ile çalışıyor elleri çok dar ona rağmen bunları yaptılar ben anneme dedim anne çok alma çabuk buyuyorlar biliyorsun giyemez dedim kadın ona rağmen birsuru aldı gözleri ile eksik arıyorlar ama her aradıklarında böyleler

14 Cevaplar

0 oy
(3,457 puan) tarafından

Aynısı benim akrabalarda da var bişey dedikleri zaman onuda sen alırsın diye aldırmadım diyorum:D 

-Reklam-
0 oy
(137 puan) tarafından
Belki de hiç alamazdı kadıncağız teyzelern annene destek çıkmak yerine açıp onu bunu mu soruyorlar maşallah yani :/ 
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Annenizin yaptığını çoğu kişinin annesi yapamaz. Şahsen benim annem o kadar masraf yapamaz.... 3 bin bu zamanda az para mı? Hiç onlara takılmayın 
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Madem geri kalan eksikleri de o diyenler tamamlasin
0 oy
tarafından
Canim senin annenin yaptığını her anne yapmaz benim annem durumu gayet iyi olmasına rağmen  sadece bebek arabası, park yatak ve minder aldı yatak için 1600 TL tuttular başka da bir şey almadı, onlara ne ya ne  ayıp arayıp soruyorlar bir de  
0 oy
(280 puan) tarafından
Masallah canım daha ne olsun. Sağlıkla giysin kullansın hepsini. İnsanlar hep konuşur sen bakma. Herseyi almış de annem sitene de.
0 oy
tarafından
Onları da siz alın o zamn de 
0 oy
tarafından
Her kardeş Dost değildir böyle düşmandan beter olanı da çıkıyor 
0 oy
(253 puan) tarafından
Siz ne aldinizki konusunuyorsunuz de elleri dardaken asgari ücretle bunları aldılar de sağolsunlar de hic bir eksigide yok de sussunlar 
0 oy
(14 puan) tarafından
gülüyorum bu tarz  kötü düşünceli kişilere.Ben olsam puset ve ana kucağı alınmadı  yenge olarak pusetimizi sen al derdim  Ya da teyzelik görelim ana kucağını almadan gelme ağanın eli tutulmaz derdim .Bir daha sormazlar  bu tarz insanlarn  canını al parasını alma  hemen susarlar
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Eksik bulan eksigini tamamlasin mikroplar
0 oy
tarafından

Ney eksikse onlarida siz aliverin de canim bu kadar basit :D

0 oy
(2,438 puan) tarafından

Sevdiğim sözlerden. 

Akrabanın akrabaya akrep etmez ettiğini.. 

:wassat:

0 oy
(775 puan) tarafından
Hiç bir şekilde annen bunları almak zorunda değil eşin almak zorun da yada sen çalışıyorsan sen onlara vermem gereken cevap annem alması gerekenin çok çok fazlasını aldı zaten neyi soruyorsunuz 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 337 göst.
26 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,349 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 582 göst.
1 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Tuba☀️ (5,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 433 göst.
4 Mart 2020 Diğer kategorisinde ❤️Derin❤️ (2,722 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 346 göst.