0 oy
126 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (60 puan) tarafından
Kızlar merhaba öncelikle ben de polikistik over var doktora gittim asi tedavisi kullanarak yumurtaları uyaralim dedi ve uyardık çatlama için 18 20 mm kadar oldu iğneyi vurdum ve ben çatladığını sandım doktor daha sonra çağırmadı kontrole ve bu ay tekrar adet olunca gittim fakat yumurtalarım çatlamamış olduğu gibi duruyordu görünce kısa süreli bi şok geçirdik. Daha sonra doktor bi tedavi uygulayamam dedi şuan yumurta uyarılmaya müsait değil dedi bizde çıktık eve geldik. Daha önce yaşayan bilen var mı acaba doktor catlatma ignesi kullandığın halde olmadı dedi başka bi sıkıntı var gibime geldi ama beklemek istedi. 

Birde ben 1 ay beklerken bitkisel tedavi almak istedim tanıdığımız bi lokman hekim vardı ona gittim bir kaç eşya hazırladı ve onları yarın alacağız bitkisel kullanıp faydasını gorenleriniz de oldh mu acaba şimdiden herkese teşekkürler 

3 Cevaplar

0 oy
(60 puan) tarafından

En İyi Cevap
Bi fikri olan yok mu kızlar?
-Reklam-
0 oy
(299 puan) tarafından
Adetin 21. Günü progesteron tahlili yaptinmi
(60 puan) tarafından
Hayır yapmadım sanırım en son yaptığım testler estradiol diye geçiyor oysa da bilmiyorum
(299 puan) tarafından
Ben yarın vercem onu bu ay hsg çektim tedavi olmadım bakalım çatlama olmusmu sende ver bnce bide inofolic combi kullan
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Doktor banada yumurtalarımın birikip çatlamadığını söyledi bana şeker hastalarının kullandığı hapı verdi 1 hafta içtim hamile kaldım  ondan önce bi düşük yapmıştım onda soğan suyu içmiştim... ikincide düştü üçüncüde kendiliğimden kalmıştım.
(3,282 puan) tarafından
Benim abimde korundu onlarında 2 sene biticek kasımda  şimdi istiyolar ama olmuyo doktorlarda bişeyyok bekleyin diyormuş kısmet vakti var demekki diyorum
(60 puan) tarafından
Bende hiç korunmadım ama nasip meselesi  işte maşallah rabbim yavrunu sana bagislasin ❤
(3,282 puan) tarafından
Amin sağol canım tez zamanda sizinde haberlerinizi alırız inşallh
(60 puan) tarafından
Korunma olunca doktorlar korunma bittikten sonra 1 yıl bekletiyorlar ama ben hiç ilk günden beri ne ben ne eşim korumadık kendimizi ama nasip olmayınca yapacak bisey yok malesef
(60 puan) tarafından
Inşallah canım benim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 97 göst.
16 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 104 göst.
9 Ocak 2024 Aile kategorisinde Eceinn (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 87 göst.
9 Ocak 2024 Aile kategorisinde Eceinn (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.
2 Aralık 2023 Aile kategorisinde Eceinn (104 puan) tarafından soruldu

378,243 soru

11,320,778 cevap

34,765 kullanıcı