0 oy
186 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (671 puan) tarafından
Gelişimi durmuştu sanki doktora gittik dün kan almışlardı meğer folik asit eksilmiş vücudunda doktor folbiol yazdı haftada iki kez yarim yarim verecem benden ona geçiyormuş kızlar aşırı zayıfladım ben meğer eksiklik varmış bende icmeyi dusunuyorum

2 Cevaplar

0 oy
tarafından

Canım hamileyken içmedin mi ki? Ben 3. Aydan itibaren regenesis max diye bir hap vardı özelden almıştım folik asit doğum yapana kadar onu kullandım.

Sonra doğum sonrası emzirmesi vardı 4 5 ay da onu kullandım. Birde imom vardı. 

tarafından
Yok canım bir gün bile içmemezlik yapmadım devletin verdiği mide bulantısı yaptığı için özel aldım. 3. Aydan sonra oğlum 5 aylık olana kadar kullandım. O zararı olan birşey değil ki
(671 puan) tarafından
Bana öyle dedi hemşire vücutta birikme yapıyormuş 3.aydan sonra normal vitamin içeceksin dedi
tarafından
Hmm anladım canım. Hemşire yanlış biliyormuş demekki çocukta böyle birşey çıkmış. İşte biri öyle diyor diğeri farklı. İnsanlarda ne yapsın şaşırıyor
(581 puan) tarafından
Canim bende gittim 3 ayligim doktor folik asit kesti vitamin verdi çevremdeki bütün hamileler 3 aydan sonra kullanmıyor
(671 puan) tarafından
Evet bende öyle kullanmadım ama zaten önceden yoktu sonradan çıktı altıncı aydan sonra zayıfladı çocuk gelişimi bozuldubende öyle aşırı zayıfladım bende eksiklik varmış ona geçiyormuş sende kullan dedi doktor
-Reklam-
0 oy
(211 puan) tarafından
Kac aylık canim bebegin 
(671 puan) tarafından
İştahı falan yok zorla yediriyorum
(211 puan) tarafından
Tama canim soyleyim valla bizim ki de 8 aylik birseybyemiyor ya napacagimi bilemedim
(671 puan) tarafından
Zorla yedir valla yememesi iyi değil götür bı kilosu falan yerinde mi
(211 puan) tarafından
Ay yemiyor canim zorla verince kusuyor  yok ya zayif zaten goturecgm bu hafta zaten saglik ocagindan da istediler tam kan sayimini
(671 puan) tarafından
O zaman gotur

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 133 göst.
24 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.
9 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 255 göst.
13 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dmraysegul (581 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 124 göst.
7 saat önce Diğer kategorisinde Anneyimbenn (12 puan) tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,603 cevap

34,745 kullanıcı

...