0 oy
124 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Çay vs kullanan spor yapan ya da diyet listesi uygulayan kac ayda kaç kilo verdi :)

8 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Çaylar hikaye canım tabiri caizse ağzı dikeceksin
tarafından
Cok zor kuzum ya :)
(7,654 puan) tarafından
Irade canım
-Reklam-
0 oy
(119,086 puan) tarafından
kiz o caylara guvenme iyi bi diyetisyen tek cozum
tarafından
Galiba diyetisyen yolu gözüküyor:)
0 oy
(671 puan) tarafından
Ben canım 6 ayda 10 kilo verdim sırrımı soyleyim 4 küçük çocuğun peşinde akşama kadar dönüyorum :)
tarafından
Bacım benimki hic uyumuyor ister istemez gece 12 1 gibi karışık tost şu bu yiyorum yoksa hiç halim olmuyor :)
(671 puan) tarafından
Benim yiyecek vaktim bile olmuyor valla
tarafından
Ben kucağımda tuta tuta yapıyorum:)
0 oy
(8,800 puan) tarafından
Of ben de doğum yapalı iki ay oldu. Doğumdan hemen sonra o kadar zayıfladım ki çok mutlu oldum. Herhalde gidecek bir aya kilolar dedim ama hiç de öyle olmadı. Hayatımda ilk defa göbeğim çıktı. Hiç kilo veremiyorum. Göğüslerim zaten füze gibi :( bugün kıyafet bakmaya gittim. Normal bedenimden iki beden büyük kıyafetler dar oldu. Çok canım sıkıldı. Kilolu oldugumu biliyorum ama bugün iyice moralim bozuldu. 
tarafından
Kac kilosun kuzum
(8,800 puan) tarafından
63 kiloyum. Boyum 1.65. Kilom dengesiz duruyo fiizğimde ondan kötü.
0 oy
tarafından
Listem.var istersen ama her hafta degisiyor kisiye özel
tarafından
Ayy atarsan çok mutlu olurum kuzum
0 oy
(4,237 puan) tarafından
O caylarin zayiflattigina ben hic inanmiyorum uyandiginda mutlaka 2 bardak su ic her ögunun basinda su abur cuburu tatliyi hamurisini kes 3 ana ogun 3 ara ogun olarak beslen sabahlari mutlaka yumurta tuket sebze yemegi baklagil yemegi falan tuket
0 oy
tarafından

Dedigim.gibi kisiye özel ve sık sık degisiyor liste ama yenmemesi gereken sebze meyve ayni carpi atilan meyveler yasak listemde suan ogle yemeginde meyve ve kuruyemis olan guncel liste o

image

image

image

image

image

tarafından
Buraya atarken hep bulanik oluyor boyle malesef
tarafından
Cogunu okuyamadım ama saol canım en çok sevdiğim meyveler yasaklilar:D
0 oy
(51 puan) tarafından

Bir diyetisyen olarak zayıflama çaylarını tavsiye etmiyorum. Çünkü hem bilimsel olarak sağlıksız oldukları kanıtlanmış bir şey hem de kilo kaybı sağlamıyor. Aç kalınarak verilen kilolar da sağlığa zarar veriyor. Sağlıklı kilo kaybı aç kalmayıp kişinin günlük ihtiyacı olan besinleri tüketmesiyle mümkün. Diğer şekilde sağlıksız olarak 3-4 kg verilse bile tekrardan çok kısa sürede verilen kilo geri alınıyor

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 387 göst.
28 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
0 oy
2 cevap 212 göst.
14 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkk (227 puan) tarafından soruldu
+2 oy
17 cevap 390 göst.

378,095 soru