+1 oy
256 göst.
Diğer kategorisinde (312 puan) tarafından

image

guzel bir kahve o zaman doğum günün arkasına tabi doğum günü sürprizini biraaz geç attım eşim de uyumadan bir kahve içelim dedik dip.not.  eşim de hiç sevmez kahveyi bir tek neskafe

7 Cevaplar

0 oy
(3,751 puan) tarafından
Afiyet olsun bebekle TV izliyo izliyoz
(312 puan) tarafından
Ben uyuttum arkadaşımin çocukları yordu büyüğü kucukde onun arkasına tabi sabah 5 de kalkmazlarsa teskkur ederim
-Reklam-
0 oy
(2,860 puan) tarafından
Valla uyku vakti cnm ;) yatiyorum 
(312 puan) tarafından
Oh bende uyumayı isterim de mutfak darma duman beni bekliyor
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Bizde benim doğum günümu kutladık eve geldik kızımın ateşi çıkmış düşmesini bekliyorum 
(312 puan) tarafından
Eşimle mi gittin tek kızını kim bıraktin canım yeni yaşın kutlu olsun yıl kaç canım
(4,700 puan) tarafından
Yok kız çoluklu çocuklu gittik  çocuksuz olur mu eşimle cocuklarimla gittik kızım 2 bucuk aylık oğlum 25 aylık bende 22 yaşıma girdim :))) saol canım
(312 puan) tarafından
Aaa aynıyız valla kız bende 22 kızım 2.5 yaşında diğer kızım 4 aylık
0 oy
(457 puan) tarafından
Yorgunum kızım uyumuyor sürekli saat 10 uyanir saat 12 1 e kadar ağlar 35 günlük
(457 puan) tarafından
Kullanıyoruz canım . aslında ağlıyor .bu saat oldu uyumuyor yorgunluktan oluyorum yarın biogaia damla alacam
(312 puan) tarafından
O değil de probiyoktik drop var ondan kullan bizde ise yaramadı biogai
(457 puan) tarafından
Biogaiyı kullanıyordum biraz etkisini görüyordum.bitti param yoktu biogaiayi almaya zinco aldım zinco hiç ise yaramadi
(312 puan) tarafından
Mestil ile biogia yi kullan beraber zinco bizde de yaramadı bu ikisi bir yaradı ama
(457 puan) tarafından
Hmm eşime soyleyim alsın canım sagol
0 oy
tarafından

Annemden geldik bi çay bardağı kahvemide içtim ben kahveyi büyük bardak da Seviyorum 

Afiyet olsun sizee

(312 puan) tarafından
Bende öyleyim birazdan mutfağı felan toplayınca çay bardağında icecgim bunu eşim istedi diye küçük boy yaptım ama birşey anlamadjm size de afiyet olsun
0 oy
(189 puan) tarafından
Afiyet olsun canım ağzınızın tadı  bozulmasın inşallah. Çok fena gribim yatıyorum ne yapsamda toparlansam bilemedim hamileyim bide biseyde kullanamiyorum ablalarim bana bir tavsiye nolursunuz 
(312 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim gripken yapacak birşey yok ne desek yalan olur ben viks kullanırdım boğaz boglesine ve parol aşırıya kaçmadan bana günde iki kere demişti doktorunla konuşman gerek bu konuda en iyi bilgiyi o verecektir bitki çaylarını felan kullanma doktoruna danışmadan kesinlikle
(189 puan) tarafından
Tamam ablacım tesekkur ederim hayirli geceler
0 oy
tarafından

Oğlumu uyuttum yemek yapıyorum.  Ama bu kahve molası 

image

(312 puan) tarafından
Hmm farklı farklı yemek yapıyorlar kuzum ondan sordum
tarafından
Doğrudur cnm benim ki sabit.
(312 puan) tarafından
Hmm ben bu yemeği hiç yapamdim bir de ben yapayım
tarafından
Yap cnm çok güzel oluyor. Dilersen yerken az da yoğurt koy tabağına. Çok lezzetli oluyor
(312 puan) tarafından
Hmm deneyelim kuzum fikir oldu

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 299 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hatice topal (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 377 göst.
10 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Gencanne456 (312 puan) tarafından soruldu

377,725 soru

11,305,274 cevap

34,731 kullanıcı